Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

ОПТИМИСТ! :lol:


Ти сега защо го подкрепяш? Ще си помисли, че е хубаво и ще продължи да не вярва. После като кацнат, докато пикае в гората ... знайш как може се уплаши :(

Хо-са-фим,
защо не вярваш, че съществуват извънземни? Защото не си виждал или защото не заслужават и ще стане много пренаселено у тая Вселена?
 
От: Има ли извънземни

Прадядо ми не е видял, дядо ми не е видял, баща ми също - и аз няма да видя извънземни.
 
От: Има ли извънземни

Прадядо ми не е видял, дядо ми не е видял, баща ми също - и аз няма да видя извънземни.

на колко години си ?
пра дядо ти виждал ли е Айпад?
 
От: Има ли извънземни

На 32 , не е виждал Айпад нито пък духове. По скоро извънземните и духовете спадат към общи категории, отколкото да сравняваме технологичният напредък със свръхестественото.
 
От: Има ли извънземни

На 32 , не е виждал Айпад нито пък духове. По скоро извънземните и духовете спадат към общи категории, отколкото да сравняваме технологичният напредък със свръхестественото.


Трябва да пуснат в аптеките пакет с възелин за "емърджънси сондаж ситуейшън".
 
От: Има ли извънземни

На 32 , не е виждал Айпад нито пък духове. По скоро извънземните и духовете спадат към общи категории, отколкото да сравняваме технологичният напредък със свръхестественото.

Защо сравняваш духовете с извънземните ? Едното няма нищо общо с другото ...
Духовете са измислица (точно както са измислица и Баба яга и Торбалан).
Но за извънземен живот да вярваш на 100%, че не съществува, трябва да не си изгледал нито един научно-популярен филм на тази тематика, за да го мислиш... Разбира се, никой не твърди, че извънземните задължително трябва да изглеждат така ... може и въобще да нямат нищо общо с нито един животински вид от нашата планета...
 
От: Има ли извънземни

Нима няма научни филми за духовете, не е ли по логично да се сравняват извънземните със технологиите. За мен няма нагледно доказателство освен твърденията на американците и чудно защо точно там се появят най-често, нито искам да вярвам в извънземни нито искам да се срещам с тях.
 
От: Има ли извънземни

Разбира се, твое право е да вярваш или да НЕ вярваш, аз нямам за цел да те убеждавам, че съществуват, просто ми е странно да не допускаш (поне на 1%), че някъде във Вселената, в някоя от галактиките има и друг живот ... било то някакакви буболечици ...
И аз в духове и врачки не вярвам, ако се намери врачка да ми каже числата на тотото, тогава само ще повярвам (и то пак не на 100% , щото има и случайности :))))
Но за мен духовете и извънземните са две съвсем различни неща, нищо, че и за духовете правят разни филми.
 
От: Има ли извънземни

Кортес и индианците едно време не са вярвали че има бели хора,
Обаче като са акустирали три мадършипа пред покахонтас и са се осрали нали?
знаеш ли колко силно искам да си прав, за да не ми се налага да споделям съдбата на ацтеките :)

За справки:

Ерна̀н Кортѐс де Монрой и Писаро (на испански: Hernán Cortés de Monroy y Pizarro) е испански конкистадор, оглавявал експедиция в началото на 16 век, унищожила държавата на ацтеките и поставила голяма част от Мексико във властта на Испания. Кортес е сред видните представители на поколението испански завоеватели, осъществили първия етап от испанската колонизация в Америка.
 
От: Има ли извънземни

Ако ще разискваме от всички гледни точки един евентуален извънземен живот, мога да ви кажа че е научно доказано, че вероятността е 50 на 50. Както цзиганина, дето се фалял, че двете му чавета винаги познавали времето, едното циганче казва "ши вали", а другата казва "няма да вали" и винаги едното познава :lol:
 
От: Има ли извънземни

Ако ще разискваме от всички гледни точки един евентуален извънземен живот, мога да ви кажа че е научно доказано, че вероятността е 50 на 50. Както цзиганина, дето се фалял, че двете му чавета винаги познавали времето, едното циганче казва "ши вали", а другата казва "няма да вали" и винаги едното познава :lol:

Не може да е научно доказано, че нещата са 50/50, след като не са обиколени и изследвани 50% от галактиките във Вселената...

То и за Земята се е предполагало, че е плоска, ама ей на за какво кълбо иде реч :D
 
От: Има ли извънземни

Ако си готова да влизаме в академични спорове само кажи, щото съм подготвен. Всяко недоказано твърдение е доказано че вероятността е 50 на 50, затова и Айнщайн на въпроса дали има Бог, е отговорил че вероятността е 50 на 50
 
От: Има ли извънземни

Аз доколкото виждам, няма нужда от "близки срещи от трети/четвърти вид" или снимков материал и разсекретени досиета, за да си доказваме нещо или да се убеждаваме, защо и кой в какво вярва. А кой кого ще завладява, защото се прокрадва притеснението, че индианците са били "уважавани" наравно с Покахонтас и сестрите й.

Иначе за самолета по-горе, днес четох че австралийците засекли някакви останки, но тези дни ще се разбере, дали са от самолетът.
Но какъв е бил смисълът, да се отвлича и после да се разбива? Колкото и нещо да се е объркало, все някакви следи би трябвало да има.

От наивна гледна точка, красотата е субективна както и нагонът на конкВистадорите, така че може да се размине на земляните и да минем само с научаване на чужд език, но пък след това развитие на цивилизациите като цяло 8)
 
От: Има ли извънземни

Даа, ама е интересен и казуса, ако земляните са по добри и трябва да се прежалят в името на науката и прогреса, баси саможертвата
 
От: Има ли извънземни

Може извънземните мацки да са готини :rolleyes: Какво й е било на Покахонтас, а и на всяка друга мулатка и туземка? Респективно и обратното- т.е. е имало и хубави жени по-цивилизовани. Това ... Касиопея, (Клеопатра-не) Нифертити и разни принцеси 8)
 
От: Има ли извънземни

Кортес и индианците едно време не са вярвали че има бели хора,
Обаче като са акустирали три мадършипа пред покахонтас и са се осрали нали?
знаеш ли колко силно искам да си прав, за да не ми се налага да споделям съдбата на ацтеките :)

За справки:

Аз не оспорвам че може да има извънземен живот, защото звучи логично щом нас ни има защо да няма други. Но твърдя че нито аз нито ти ще видим извънземни през живота си, както и няма да можем да се телепортираме, да се возим във машина на времето и да си допрем езика до лакътя. За това няма нужда да се напъваме да мислим и да си доказваме някои неща базирайки се на американските научни и ненаучни филми :rolleyes:
 
От: Има ли извънземни

Аз не оспорвам че може да има извънземен живот, защото звучи логично щом нас ни има защо да няма други. Но твърдя че нито аз нито ти ще видим извънземни през живота си, както и няма да можем да се телепортираме, да се возим във машина на времето и да си допрем езика до лакътя. За това няма нужда да се напъваме да мислим и да си доказваме някои неща базирайки се на американските научни и ненаучни филми :rolleyes:

Нищо не се знае.
Аз самата си чакам първата летяща кола и мисля, че ще си я дочакам в този живот 8) А детето ми го смята това за супер нормално. Последно го питам: Ще ме возиш ли? защото аз сигурно няма да мога да управлявам подобно чудо :( А той ми отговори: Спокойно ти ще си имаш летящ бастун! 8) добре че не каза метла :lol:

Не се напъваме, просто е любопитно и сме любознателни да ги срещнем. А ако имаме и какво да научим от тях ще е готино.
 

Горе