Има ли полза от репутацията и трейдъра?

От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Това (ще) е евентуално просто резултат от недобро загряване или обездвижване, но в никакъв случай не е фатално за ... естетиката :) и ... Федерацията 8)

НЕ!
Обикновенн осе получава от няколко часово изчекване на краката в различни посоки... и ще е в резултат на количеството изпит алкохол и интензивноста на секуалните намеци... :twisted:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

За какви суми говориш?
Защото 50 лева не е проблем да дам напред и нанякой съмнителен като Сабир например :)

:D :p и накрая :beer:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

За какви суми говориш?
Защото 50 лева не е проблем да дам напред и нанякой съмнителен като Сабир например :)

Е суми... малки. Ама аз съм дребна риба.
Май максимума са едни 150$ на Фози, дето съм дал.

А Сабир ако е съмнителен, да не му се връзвам а? :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Тази, тема е бардак........ да си показвам ли и аз подробностите?

Репутацията се заслужава, и се дава на доказал се потребител заслужил за нея...........

Itrade, се дава на доказал се търговец в форума............

Амуне, баш ти да пускаш такива теми?

За подробностите, може и да гепя и аз някоя зелена точка, от женската аудитория :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Е суми... малки. Ама аз съм дребна риба.
Май максимума са едни 150$ на Фози, дето съм дал.

А Сабир ако е съмнителен, да не му се връзвам а? :)

Фози е друго. той и мен ме прекара, аз да му платя предварително на два пъти даже, но той е тук отдавна с репутация и не съм се дърпал :)

Със сабир съм работил, платил съм му- дал ми е каквото е трябвало,
малко е циганка на пазарлъка, но какво да се прави... :)
Иначе му поисках предварително стоката по-същата причина де...
но беше точен и каза ок - така е с трейдър си аз съм нов - на! после ще платиш :)
 
Последно редактирано:
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

А сега сериозно :!: редно е в сделка човека с повече репутация и "стаж" във форума да е с предимство.....Аз на AMON бих си прехвърлил всички страници само да каже че имаме сделка а след това той плаща :roll: още повече когато има кой да гарантира. Ама с някои рег.преди дни и 5-10мин. по скайпа :lol: блесва ми как ще се работи.......

Но никой не е застрахован от пре...аване :lol: Затва Фнимайте :-o /това не е заплаха :D имам предвид от новите и неизвестните....../
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Тази, тема е бардак........ да си показвам ли и аз подробностите?

Репутацията се заслужава, и се дава на доказал се потребител заслужил за нея...........

Itrade, се дава на доказал се търговец в форума............

Амуне, баш ти да пускаш такива теми?

За подробностите, може и да гепя и аз някоя зелена точка, от женската аудитория :lol:

Не следиш целта на темата, Току шо ми казаха че трябва да ходя при талибаните и жандармерията в пазарджик, понеже било посредата на пътя между софия и пловдив / да им го таковам на учителите по география аз.../, за да дам 1600 лева и да им купя стоката която реално мога да платя без да си вдигна спортното дупе от стола... :)
Обаче нямат нищо против аз да им дам първи парите - така ставало...
става друг път :)
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

От разводняването е братле :)

Не следиш целта ан темата е, че току шо ми казаха че трябва да ходя при талибаните и жандармерията, а да дам 1600 лева и да им купя стоката която реално мога да платя без да си вдигна спортното дупе от стола... :)
Обаче нямат нищо против аз да им дам първи парите - така ставало...
става друг път :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Със сайбир съм работил, платил съм му- дал ми е каквото е трябвало,
малко е циганка на пазарлъка, но какво да се прави...
Иначе му поисках предварително стоката по-същата причина де...
Мерси колега.

:roll: Може да се бъзикаме и пазарим, но думата ми е дума :roll:

п.с. Ника ми е sabir - сабир :wink:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Усещам бизнес-ниша в проблема на Амун. За някой, който обича да пътува и да посредничи :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Усещам бизнес-ниша в проблема на Амун. За някой, който обича да пътува и да посредничи :)



Остави котето за малко и ми обясни защо ми резна кебапчитата за сметка на пилешки гърди?
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Остави котето за малко и ми обясни защо ми резна кебапчитата за сметка на пилешки гърди?


Ами ти показваш снимка на някакъв шкембест чичка, какво да кажа. Кебапчетата просто не са чисто месо. Ако си мелиш сам каймата, или си сигурен, че са от месо - ок.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахаххагахгахгхагхагхаахахахахахахахахаахахахахахаа


ааахахасхахсахаха 3 реда плочки аахахахахаххаах шкембест състреляй са
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

НЕ!
Обикновенн осе получава от няколко часово изчекване на краката в различни посоки... и ще е в резултат на количеството изпит алкохол и интензивноста на секуалните намеци... :twisted:

Ако трябва да се придържам към темата ти, е много информативно, кое от нещата е за "репутация" и кое за "и-трейдър"? "изчекването" на крака (каквото и да значи това ... за касапин или готвач обработващ пилешки бутчета) или количеството ... "интензивност-та" (отново неутвърдено понятие в науката) на бля бля...

Като цяло ако ползваме термина "интензитет" на сексуално желание ще е по-ясно. Нека е за репутация (по снимки, интуиция, и вътрешно усещане за "мелодията" от постингите) се ползва това за оценяне. Останалото, освен с чисто пазарното и коректно отношение на партньор да е по КПД. Но така ще се получи трето и тогава ще трябват формули за изчисляване.
Накрая е най-добре с подтекста на заглавието, да се премахнат всички окуражаващи допълнения и просто да си търгувате във форума.

п.п. Но аз ще запомня милите отзиви от "репутация" :) Благодаря ви Хора!
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Е, Амуне, ти пък се засегна. Не трябва - добре си изглеждаш за възрастта си. А шкембето може да ми се е привидяло заради неопреновия костюм.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Е, Амуне, ти пък се засегна. Не трябва - добре си изглеждаш за възрастта си. А шкембето може да ми се е привидяло заради неопреновия костюм.
Сляпа си кът къртица и си завистлива като беге мама... Но нали знаеш и ти. Като е високо гроздето и гагарин вика че е кисело...
Ела лятото ако си мераклийка от. 1 май до 30 септември на плажа аз съм там и се оглеждай за дебел чичка в неопренов костюм...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Сляпа си кът къртица и си завистлива като беге мама... Но нали знаеш и ти. Като е високо гроздето и гагарин вика че е кисело...
Ела лятото ако си мераклийка от. 1 май до 30 септември на плажа аз съм там и се оглеждай за дебел чичка в неопренов костюм...

Ей, извиних ти се все пак. Може и да недовиждам, ама тая бръчка между веждите ти изглежда дълбока като Искърския пролом, въпреки ефектите на снимката :) Не си дебел, наистина. Обещавам - вече никакво обсъждане на външния вид, поне от моя страна :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

трябва да ходя при талибаните и жандармерията в пазарджик, понеже било посредата на пътя между софия и пловдив
Какво стана със сделката с филибейците? Да помагаме нещо или?
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Извинявай, но не можах да се въздържа ... да не споделя една снимка, на която, ако искате за достоверност мога да ви дам данни на фотографа, за да няма съмнение, че е моя крак, с моя чорап и часовник Fossil :twisted:

Виж файлът 9217

Много добре, ама каква е тая селска кръчма дето са те завели.
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Много добре, ама каква е тая селска кръчма дето са те завели.

Мисля "О!Шипка" на ул. Будапеща пряка на Дондуков беше. И "пицария" пишеше, ама знам ли, може и селска кръчма да е било. Не помня какво ядох и какво пих, за да съм по-полезна за рекламата. Но и чорапите не помня каква марка са, а можеше да е полезно инфо за мъжете, какво да купят на половинките си за 8-ми март :twisted:
 

Горе