Има ли полза от репутацията и трейдъра?

От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Женски крака на потребителка от форума само не бях виждал, пляснати на показ в тема, но вече всичко си дойде на мястото.

Дай боже повече :)
 
От: От: От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз не съм избирала заведението. Но, ако е упрек, че не съм в адекватно облекло за заведението, ще си взема бележка и следващия път, обещавам да обуя цървули ...поне.

п.п. pеnman Благодаря ти! Бях подведена, че Амон ще си постне снимка на бедрата и за това се прецаках ;)


Слагам веднага моя! момент само:

амундо.jpg

Ето една таква самоснимска фреп... отпреди часове...
Сори не съм разбрал че съм обещал, споменавал съм че забравям много :)

Женски крака на потребителка от форума само не бях виждал, пляснати на показ в тема, но вече всичко си дойде на мястото.


Ето и мъжки:) да няма дискриминация.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Единия крак захожда ли, види ми се молко крив, ама пък на женурята може да им се стори красив, те не гледат прав или крив, ами мъжо да върши работа
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

аз ща заходя аз... от сфетлосянката е идеално прави са, кат на маникенчи
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Единия крак захожда ли, види ми се молко крив, ама пък на женурята може да им се стори красив, те не гледат прав или крив, ами мъжо да върши работа

:lol:

Баш по краката ги избират мъжете, ша знаеш :)
 
От: От: От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Нищо общо с теб, освен че предпочитам по-показни снимки, а не само толкова скромна гледка :)
иначе ме е яд на кръчмата, затова се обадих, напоследък не мога да си намеря читаво заведение в което да ходя.

От тази тема разбрах, че мога да си вдигам рейтинга със снимки.

Затова продължавам със следващата /много ми е забавно... въобще нямах намерение да поствам снимки, но така се случи, че ... е по-интересно/

...... цензурирано поради недоволни потребители


Нямам халка и никога не съм имала. Аз и сестра нямам, но за който иска мога да си измисля :)

Има много добри заведения, с приятна обстановка, зависи кой е в компанията ти, за да е наистина незабравимо.
 

Прикачени файлове

  • 1782011_10203478001616975_1044089312_n.jpg
    1782011_10203478001616975_1044089312_n.jpg
    46.1 KB · Преглеждания: 43
Последно редактирано:
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Да, продължавайте. Да дам предложения, ако сте си поизчерпали въображението какви снимки да постнете - може някоя снимка в сутиенната област, някоя снимка с муцка, а Амун може да си пльосне снимка на пакета. Много ще ви се вдигнат акциите и, разбира се, е страшно интересно.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Да, продължавайте. Да дам предложения, ако сте си поизчерпали въображението какви снимки да постнете - може някоя снимка в сутиенната област, някоя снимка с муцка, а Амун може да си пльосне снимка на пакета. Много ще ви се вдигнат акциите и, разбира се, е страшно интересно.

Ъм! По сутиен, "пакета"- нищо не каза :(

То пък бива да показваш толкова комплексите си не е на добре. Отиди на психиатър и после във фото-студио да ти направят професионални снимки и да се почувстваш по-добре.
Ако пак се притесняваш, не може да нямаш някоя готина приятелка или братовчедка, че и на неизвестен модел от Виктория Сикретс да копнеш някоя и всички да ни цакаш!
Действай смело 8) иначе си оставаш обикновена лаладжийка.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Да бе лили, прати някоя снимка да те видим и тебе... стига с тя анонимност.
извади сочна гръд и зарадвай цицоманите, на мен ми стига и две шепи дупе, не съм лаком.

Иначе си отворена де чичко със шкембе.
за да имат тежест думите ти, покажи че не си поредната преяла с мекици ЕДРА комплексарка...

:lol::twisted:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Да бе лили, прати някоя снимка да те видим и тебе... стига с тя анонимност.
извади сочна гръд и зарадвай цицоманите, на мен ми стига и две шепи дупе, не съм лаком.

Иначе си отворена де чичко със шкембе.
за да имат тежест думите ти, покажи че не си поредната преяла с мекици ЕДРА комплексарка...

:lol::twisted:

Аз не съм от вчера в интернет. Ясни са ми такива агент-провокатори като теб. Ако искаш, приеми, че съм комплексирано грозновато булче - без значение е за мен.

Касиопея, ти сериозно ли не се усещаш колко неуместно се държиш?
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ок не се показвай, събирай смелост, лятото на плажа, ще ви чакам, за всеки ще има кибапче и бира... който заслужи може и тройка с гарнитура да го огрее...:twisted:

А за държанието.. то и ние не сме от най-уместните...:lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Дефинирай "неуместно"?

Амон е автор на темата, нека той да каже. Ако смята мненията ми за неуместни ще му се извиня лично, ако иска 8)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ок не се показвай, събирай смелост, лятото на плажа, ще ви чакам, за всеки ще има кибапче и бира... който заслужи може и тройка с гарнитура да го огрее...:twisted:

А за държанието.. то и ние не сме от най-уместните...:lol:

Виж какво - аз мога понякога да ти влизам в тона, пък и на всеки друг, когато има поне капчица чувство за хумор, но съм възрастен човек, с реноме на здравомислеща и сериозна личност, без явни психични отклонения. Да, не се засягам особено лесно, но определени граници никога няма да ги прескоча и определено неуравновесено поведение няма как да го приема. Съжалявам, че не ми е забавен постът, но просто няма как - така ги чувствам в момента нещата. Недей да подкокоросваш излишно хора с по-лабилна психика - резултатът може да не ти хареса.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Виж какво - аз мога понякога да ти влизам в тона, пък и на всеки друг, когато има поне капчица чувство за хумор, но съм възрастен човек, с реноме на здравомислеща и сериозна личност, без явни психични отклонения. Да, не се засягам особено лесно, но определени граници никога няма да ги прескоча и определено неуравновесено поведение няма как да го приема. Съжалявам, че не ми е забавен постът, но просто няма как - така ги чувствам в момента нещата. Недей да подкокоросваш излишно хора с по-лабилна психика - резултатът може да не ти хареса.


Така ли?
и какво точно в този пост намери пък към теб зядливо - че чак взе да се изнервяш или имаш и плажен комплекс?
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Не, съжалявам, ако така е прозвучало - че точно в този пост съм намерила нещо заядливо - по-скоро това ми беше обобщение на цялостното ми мнение относно твоето, моето и на останалите участници в темата поведение.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз обичам да се забавлявам и да се изживявам кото плешив тинейджър, ако теб това те дразни, ползвай бутона игнор, 90% от постовете ми са заядливи и келешки с злобен и заядлив хумор...
Не желая заради теб или който и да е да спирам да съм такъв какъвто ми харесва... и няма начин да стане, разбираш ли?
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Виж какво - аз мога понякога да ти влизам в тона, пък и на всеки друг, когато има поне капчица чувство за хумор, но съм възрастен човек, с реноме на здравомислеща и сериозна личност, без явни психични отклонения. Да, не се засягам особено лесно, но определени граници никога няма да ги прескоча и определено неуравновесено поведение няма как да го приема. Съжалявам, че не ми е забавен постът, но просто няма как - така ги чувствам в момента нещата. Недей да подкокоросваш излишно хора с по-лабилна психика - резултатът може да не ти хареса.

Не си ли малко нахална? Не отговаряй, това е риторичен въпрос.
Позволяваш си да ме обиждаш индиректно (като си оставяш вратичка, естествено да ми обясниш как си е мой проблем, че съм се припознала в твоите думи), че съм с лабилна психика?
Коя си ти?
Но се обиждаш на това, че си комплексарка и с нищо не го опровергаваш.
А накрая постановяваш, че трябва да се спазват граници. На кое?
Да ти обещая че няма да коментирам външния ти вид, след като ти го направи вече за останалите.
Нещо ти куца саморефлексията. За това ти препоръчах психиатър. Това са добри хора, които имат търпение да те изслушат и евентуално да ти помогнат.
Но щом не искаш си живей с проблемите, без да си позволяваш да се имаш за нещо повече от останалите и да раздаваш квалификации.
Не трябваше да ми ставаш Враг! Сгреши! Ама пусто Его, няма начесване.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз теб те разбирам, че се забавляваш, но някои от останалите много насериозно се вземат. Което нали, поне на мен, веднага ми светва червената лампичка, че може и да има драми. Както и да е, каквото съм имала да кажа по темата, съм го казала. Надявам се да не ме засърбят пръстите да пиша пак.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Един познат ходи на психиатър по 100 лева май-на седмица заминават ще го питам дали има ефект за да отида и аз:) и после ще препоръчвам
 

Горе