Име на проект!?

007

New Member
Здравейте,
напът съм да стартирам креативен проект може би и доста непознат за българското население и доста различен от подобните на него и полезен на webmaster-те и не само.. проект пряко свързан с web hosting но имам малък проблем .. не мога да измисля domain/име на проекта .. ако ви хрумват някакви идеи за име ще се радвам да ги споделите :)

[Темата съм я писал от телефон .. извинявам се за правописните и пунктуационни грешки :( ]

:)
 
От: Име на проект!?

Малко повече подробности за проекта ще улесни желаещите да помогнат
 
От: Име на проект!?

За жалост няма как да дам повече информация, освен да кажа, че е свързан с web hosting ..
 
От: Име на проект!?

Да не е тема тест за интелегентност това.
Катогледам ника най подхожда проекта ти да се нарича "Въпроси без отговори".
 
От: Име на проект!?

браво хубава ирония извадихте но дайте сега по сериозно .. в проекта са вложени доста средства :) ако ще казвате някакви тъпизми по добре игнорирайте темата
 
От: Име на проект!?

браво хубава ирония извадихте но дайте сега по сериозно .. в проекта са вложени доста средства :) ако ще казвате някакви тъпизми по добре игнорирайте темата

В такъв случай името ти е най-малкия проблем :) кога стартира проекта (само не казвай - не знам)
 
От: Име на проект!?

Що е това пеленгатор и има ли почва у нас?
Нищо двузначно не виждам в предложеното име. Ако става въпрос за сайт който дава извадка на хост компаниите това ще рече един вид скенер на предлаганото от тях. Прилики и разлики и т.н..
 
От: Име на проект!?

В такъв случай името ти е най-малкия проблем :) кога стартира проекта (само не казвай - не знам)


Официалният старт е планиран за средата на следващия месец.
 
От: Име на проект!?

Е това изби рибата!
Аз бих заложил на хостпляктор.бг, идва от инжектопляктор...

Пеленгаторът не е някакво дребно човече с големи уши. Ха сети се какво е! Или го чуваш за пръв път?
 
От: Име на проект!?

трий-всичко-и-търси-ново-амплоа.ком
 
От: Име на проект!?

Зависи много от тематиката...но пък не казваш много за да се помогне.
webspace-web .com
webhosting-online .com
bestwebhostinggroup .com
cheaphostingshop .com
tophostingonline .com
 
От: Име на проект!?

Ако правилно съм разбрал от първия пост, имаш намерение да направиш български сайт за българската аудитория в интернет. При това положение, те съветвам да си регистрираш .БГ домейн, има доста хубави незаети имена като: hostingmania.bg; allhosting.bg; viphosting.bg; hostinginfo.bg; hostingnews.bg; (web)hostingzona.bg и т.н и т.н. Ако ще е за новини- кл.дума хостинг+новини, ако ще е за услуги- кл.дума хостинг+ услуги(те)... Ти си прецени кое те кефи, иначе ако все още се колебаеш, пиши ми на ЛС каква ти е идеята за сайта и ако мога, ще ти дам конкретни предложения за име. Желая ти успех! :)
 

Горе