Име на страница

bilbe

New Member
Здравейте. Имам въпрос. Примерно имам съдържание в една страница и то е: "Андреа - Искам теб" : Кое е по-добре за търсещите машини като google. Ето примерните наименования на страниците:
Андреа - Искам теб / Andrea - Iskam teb Името на сайта ..... или
Андреа - Искам теб Името на сайта.

Очаквам вашите мнения
 
От: Име на страница

За гоогле е най-добре exact match на заглавието.
 
От: Име на страница

Здравейте. Имам въпрос. Примерно имам съдържание в една страница и то е: "АЗ СЪМ ТЪП СПАМЕР" : Кое е по-добре за търсещите машини като google. Ето примерните наименования на страниците:
АЗ СЪМ ТЪП СПАМЕР Името на сайта ..... или
АЗ СЪМ ТЪП СПАМЕР на сайта.

Очаквам вашите мнения

по горе съм казал НАЙ-доброто заглавие
 
От: Име на страница

Е wanderer много си "УМЕН" бе човек. Направо пръщил от ум. Аз питам тук за отговор ти ми се правиш на интересен. Пълен .....
 
От: Име на страница

Е wanderer много си "УМЕН" бе човек. Направо пръщил от ум. Аз питам тук за отговор ти ми се правиш на интересен. Пълен .....

стига се нерви де ,тук продаваш после и реклама продаваш и искаш съвет не е било с лоши чуства
 
От: Име на страница

И какво от това, че имам и други теми ? Аз не виждам проблем.
 
От: Име на страница

Какво значение, че продава реклама ;), иска да пита кое е най-добре просто /.
 
От: Име на страница

bilbe, след толкова много оффтопик никъде не видях отговор, затова да ти кажа какво е моето мнение:
Според мен варианта: Андреа - Искам теб | Безплатно сваляне на MP3 музика e най-добре. Няма смисъл да добавяш името на страницата и на латиница... Гоогле е полиглот и много добре си превежда на различни езици. Ако някой започне да търси на латиница, при добре оптимизирана страница със заглавие на кирилица, тя пак ще излезе като първа в резултатите от търсенето. Пример!
 
От: Име на страница

|Андреа - Искам теб | Безплатно сваляне на MP3 музика| - не е по-добре отколкото exact match на заглавието.
 
От: Име на страница

Интересно ми е на примера който даде Frik като напиша песента на Кирилица подреждането е друго, отколкото написано на латиница.
 
post title, ако е написан целия(или част от него) с Caps, ще има поголямо CTR
 

Горе