Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Да, пускал съм ги с пълното им описание и почти всички характеристики във freelancer сайтове и цената им възлиза на средно 1300-1400$. Предпочитам, по твое желание, да обсъдим детайли около тези проекти на лично. Опитах да ти пиша, но още нямам нужните дни и мнения, тъй че е най-добре ти да ми пратиш имейл/лс с данни за контакт.
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

До автора на темата:Имам хубав .ком домейн и ясна концепция какво да се направи с него,ако те интересува пиши ми скайп-а си на ЛС.
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Все още не мога да изпращам ЛС,ще те помоля да ми пратиш скайп на ЛС и да говорим в понеделник.
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Все още не мога да изпращам ЛС,ще те помоля да ми пратиш скайп на ЛС и да говорим в понеделник.

Пиши ми на скаип когато решиш
 
Последно редактирано:
Здравей. Имам възможност за участие в иновативен бизнес модел с ниска еднократна инвестиция и огромен потенциал за международен растеж. При интерес за контакт на лично съобщение, където ще разменим координати. Поздрави !
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Моля за телефон за връзка.
Поздрави,
Радомир Петков
0878873555
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Извинявам се за въпроса , може ли да кажете няколко примера за добри web идеи - съгласно вашето виждане ?
Благодаря Ви предварително
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Колега погледни podarak-za . com и ми пиши на ЛС :)
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Колега @glndr, може ли малко повече информация за теб.
С какво се занимаваш, сам ли ще изграждаш сайта или имаш екип? С какви езици за програмиране и технологии работиш?
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Здравейте,

Точно човек като Вас търсех!
Трябва ми някой, който да реализира доста сложен според IT специалистите сайт.
За повече информация моля следвайте линка:

indiegogo.com/projects/therapy-4-all/x/9806824

Поздрави,
Асен
 

Горе