Инвестиция в платформа за обяви ?

Инвестицията в рекламата ще трябва да е повече от брутална.
Като споменеш "къде да пусна обява" 90 % ще отговорят OLX и това на фона, че постоянно върви реклама на bazar.bg дори в национални телевизии на цена от между 3 и 5 хиляди лева за 30 секунди. Дори и ти сравняваш с OLX ...
A базар имат рейтинг система, същите обяви които се публикуват в редица сайтове (за автомобили, за имоти, дори и обяви от OLX ), нормално изглеждащ дизайн и т.н.
Да, но имам познати, които се опитват да продават разни артикули които са поръчани от ebay. Моите приятели публикуват обявите в много сайтове за обяви. Казват, че хората ги намират от други сайтове различни от olx... Не знам каква е причината за това, но според мен ако проектът в който ще инвестираш е добър, то си заслужава (Лично мнение).
 
Е, то това е въпроса, защо едни успяват, а други не. Но с времето и опита вече ми е ясно, кое има повече шансове и кое не. Също не знам защо ще се наливат пари в разработка. Ето в подписа ми един софтуер, с който си правиш сайта за обяви и тестваш дали ще си успешен.
 
Е, то това е въпроса, защо едни успяват, а други не. Но с времето и опита вече ми е ясно, кое има повече шансове и кое не. Също не знам защо ще се наливат пари в разработка. Ето в подписа ми един софтуер, с който си правиш сайта за обяви и тестваш дали ще си успешен.
Съгласен съм напълно.
 
Имат ли шанс
Винаги имаш шанс дори когато ти се струва невероятно. Просто измисли нещо уникално и по-добро - хората сами ще се преместят.
сред "ГОЛЕМИТЕ" в този голям океан
Има само един голям - той просто събра хората от всички малки на едно място. Преди да започне да се рекламира olx, нито един сайт не се рекламираше.
 

Горе