Интервю с Банко Стоянов (Blinky) от predpriemach.com

Много ми хареса интервюто..както каза Blinky можеше и да е по изчерпателно,но много добре се е получило.Сега и едно със coolice да направите :wink:
 
arsenal каза:
Екастра е бате докрая на коя година ще станем 1000???

На 2007, но наистина трябва да се уточни, че не става много ясно. Иначе поредното добро попадение, MacTeP продължавай в същото темпо :wink:

п.с. видях 4-5 грешки в текста (изпуснати букви и правописни), няма да е лошо да ги оправиш
 
Малко оффтопик
На кого са те кръстили? Имаш доста интересно име :) .Аз лично много се кефя на хора които имат име по различно от тия които се дават по принцип.
 
EzRoLiT каза:
Малко оффтопик
На кого са те кръстили? Имаш доста интересно име :) .Аз лично много се кефя на хора които имат име по различно от тия които се дават по принцип.
На дядо ми. Името е от В. Търновският край и доколкото знам е някаква старобългарска титла <в превод>.

Трябва да видиш как реагират хората като се запознавам с тях.:) Мислят си че се гъбаркам с тях, и обикновенно им казвам че ще им покажа личната си карта ако не вярват, но реди това се хващам на кинти с тях. Досега никой не е искал да играе. :wink:

Където и да отида съм единствен и лесно се помня. Това има свойте "+"-ве и естествено "-"-си. НО аз си се кефя. :lol:
 
arsenal каза:
на райфайзен банк :)
Ахахах това беше добро :D

Blinky каза:
На дядо ми. Името е от В. Търновският край и доколкото знам е някаква старобългарска титла <в превод>.

Трябва да видиш как реагират хората като се запознавам с тях. :) Мислят си че се гъбаркам с тях, и обикновенно им казвам че ще им покажа личната си карта ако не вярват, но реди това се хващам на кинти с тях. Досега никой не е искал да играе. :wink:

Където и да отида съм единствен и лесно се помня. Това има свойте "+"-ве и естествено "-"-си. НО аз си се кефя. :lol:

И аз съм във В. Търновския край :D но не съм чувал.Това да си с уникално име е супер голям "+" понякога може и да има неудобства, но като цяло си е рлз. Наистина трябва да си се кефиш 8)
 

Горе