Интересен начин за офлайн реклама на сайт

От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Даже е много добър, но не ми се вярва някой да влезе в сайта. Пълна загуба на време и пари е този вид реклама, защото някви пишлемета ходят и късат лисчетата.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

5 стотинки? Ако е нещо по-цветно, за да бие на очи, може и да има ефект.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Не беше ли забранено да се лепкат такива глупости където си скимне?
 
аз съм виждал снимка такава шеговита кампания на bgbarter не понмя разширението за съжаление точно като се спука имотния балон

разменям ML 5.5 AMG за строителни материали :)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

То офлайн реклама, ама се превръща в онлайн.. точно в този момент ;) Иначе не съм привърженик да се рекламира сайт с лепенки по стълбове. Някак си не ме кефи. Да разширим темата малко. Спукаха се да го рекламират този сайт inews.bg ... как ще си избият разходите за реклама, не ми е ясно?!?
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

То офлайн реклама, ама се превръща в онлайн.. точно в този момент ;) Иначе не съм привърженик да се рекламира сайт с лепенки по стълбове. Някак си не ме кефи. Да разширим темата малко. Спукаха се да го рекламират този сайт inews.bg ... как ще си избият разходите за реклама, не ми е ясно?!?

Че те вече ги изпраха, защо им е да ги избиват?
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

То офлайн реклама, ама се превръща в онлайн.. точно в този момент ;) Иначе не съм привърженик да се рекламира сайт с лепенки по стълбове. Някак си не ме кефи. Да разширим темата малко. Спукаха се да го рекламират този сайт inews.bg ... как ще си избият разходите за реклама, не ми е ясно?!?

Перат пари, нищо не трябва да избиват.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Някой от вас има ли реална обратна връзка от подобен тип реклама?

Мерси предварително :)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Аз съм ползвал подобен вид офлайн реклама (че е почти без пари), но не е провокативна както в примера. За една седмица имам 20-ина "клика" (скъсани листчета). На едно място съм я сложил само. Но мисля да олепя (оспамя) и на други места с други екстри за сйата!
п.с. и ги слагам на високо за да не се късат много от дечицата...
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Почти без пари?Толкова си и ползвал такъв тип реклама!Като си рекламирах до преди 2 години фирмата ми за офлайн услуги по този начин,рекламата всекидневно ми струваше не по-малко от 20 лв/ден.Това си е една месечна заплата,но за моята сфера си имаше възвръщаемост.
Но да си рекламираш сайта по този начин не си е работа.
ЗАЩО?!
Защото хората,които са заитересувани от подобни рекламни листчета,флаерчета и тн. са предимно над 30 години и малко или много са скарани с интернета.Казвам ви го от личен опит.
Аз съм ползвал подобен вид офлайн реклама (че е почти без пари), но не е провокативна както в примера. За една седмица имам 20-ина "клика" (скъсани листчета). На едно място съм я сложил само. Но мисля да олепя (оспамя) и на други места с други екстри за сйата!
п.с. и ги слагам на високо за да не се късат много от дечицата...
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Е аз не говоря за транспаранти или рекламно поле на блок, магазин. Говоря за поставяне на листчета А5 с адреса на сайта някакъв слоган и листчета с адреса на сайта, Цената на бройка е 5-6 ст. И ги слагам на табла предназначени за тази цел ..
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Е аз не говоря за транспаранти или рекламно поле на блок, магазин. Говоря за поставяне на листчета А5 с адреса на сайта някакъв слоган и листчета с адреса на сайта, Цената на бройка е 5-6 ст. И ги слагам на табла предназначени за тази цел ..

Точно за тези А4 и А5 ти говоря.На мен ми излизаха по 8 ст многоцветно с разни снимчици по тях и други екстри,но ми правеха голяма отстъпка за 5 000 бройки.А относно тези рекламни полета на блок по принцип там стоят нещата услуга за услуга.Примерно ти им монтираш дограма,изолация итн. срещу 1-2 години отдаване на площ.Но пак ти казвам няма файда за сайтове,хората които ползват тези листчета не са много в час интернет.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Скоро с приятел ще пускам сайт,и сме намислили да изкараме флаери,и тъи като имат магазин(точно до училище ,и в голямото междучастие особено е пълно с хора) там ще се раздават на всеки флаери,смятате ли ,че идеята е добра ,и че ще има полза ?
Поздрави.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Ами ако целевата аудитория на сайта е тинейджъри (запознанства, картички, вицове, клипове и всичко в тази посока) със сигурност ще е удар в десетката!
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Ами ако целевата аудитория на сайта е тинейджъри (запознанства, картички, вицове, клипове и всичко в тази посока) със сигурност ще е удар в десетката!

Дам аутидорията е точно тинейджърска.Благодаря за отговора!
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Те по колите бяха сложили реклами за някакъв сайт с автомобилни обяви - не се сещам кой беше.
 

Горе