Интересна табела

harkon

New Member
Ето така трябва да се напомня у нас :D:

434911716_460.jpg
 
От: Интересна табела

тази табела щом стана толкова известна, значи привлича внимание. Т.е. да, такива трябва да са табели у нас. :wink: :wink:
 
От: Интересна табела

мисля че е точно след "гъбата" - някой ако има вила в дефилето знае кое е гъбата в нови искър :D
 
От: Интересна табела

Написано е с много вкус. Кой както иска да го разбира :)
 
От: Интересна табела

Ми то тряа изглежда малко вулгарно иначе наща пасмина не ебава. По мои скромни наблюдения "навън" също яко мърлят. Особено в градовете. Ама има кой да чисти след тях. Нарочно съм гледал, щот съм се чудил как там става, а при нас не.

Преди месец имах работа до Бургас. Докато карах из града някаква машина спря движението 50-тина метра напред за маневра. Паднах се точно срещу спирката където чакаха няколко жени. Едната беше около 35 годишна, по моя преценка "нормално облечена". Не изкуфяла стара чанта или гнусен тийн/ кифла. Плюскаше и през това време ама така "небрежно и естествено" си хвърли торбичката от май баницата... даже без да я смачка. Свалих си джама и най- учтиво я питах според нея ш мине ли от тука преди пролетта някой да изчисти( близките няколко месеца). Погледна ме ама с такава злоба и пренебрежение, че не знам как неудобно не ми стана. Колоната обаче тръгна и се получи... "кучетата лаят, кервана си върви"... а торбичката отлетя да им прави компания на 20-тината други в края на улицата.

Не че се прая на европеец и големия пазител на природата - и аз си оставям ПЦ-то включено да хаби излишна електроенергия, ама може поне кат няма кой да ни чисти лайната, да не ходим с насрани гъзове и в кочина. Нищо не и костваше да си я сложи в чантата и да я хвърли като се прибере.

Малко задълбах. Темата трябваше да е фор фън май, за това ето нещо и от мен, тука вече без двусмилсия:

priroda.jpg

:)
 
Последно редактирано:

Горе