Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от сай

Аз още нищо не печеля 8) :roll: Още не съм си пуснал сайта в акция :twisted:
 
dancho приятелю , мислиш ли че има достатъчно наивни хора, които ще кажат какъв им е дохода от рекламата? =]
Аз бих казал, че в момента не печеля нищо,но за напред искам да печеля достатъчно ;]
 
dancho каза:
Митака каза:
Стотачки от Affiliate програмите и десетки долари от Google AdSense. :)

От кои affiliate програми печелиш на месец печелиш стотачки?

Иначе като гледам другите нищо не печелят.
Главно от MoreNiche(.com). Харесваните продукти там са Proactol (хапчета за отслабване) и LoveCentria (ръководство за по-добър секс). Има и други продукти като гид за интернет маркетинг, удължители на пениса (в които сам не вярвам, затова НЕ ги продавам) и уеб дизайн услуги с високи комисионни.

Важно е да вярваш в продукта, който промотираш. Чел съм много отзиви за Proactol и масовото мнение е, че продуктът работи. Има предимство над конкуренцията, защото Xoodia са хапчета за бързо изхвърляне на мазнините. Тоест често има неприятни изненади в тоалетната и не винаги продуктът има задоволителен резултат.

Докато Proactol доказано стопява мазнините и намалява тяхното усвояване, за да се предотврати повторно дебелеене.

А за уроците за по-добър секс - няма какво да се коментира. Хората желаят по-добра култура. Гидовете просто работят и съдържат напълно приложими за всеки съвети. Купуването на книги за секс не винаги се харесва на интернет потребителите, затова предпочитат платеното онлайн съдържание.
 
само да поравя за худиа че всъшност е апетит супресант тоест пиеш го и не ти се яде... племето сан ( главият герои от боговете сигурно са полудели - е от това племе) го яде (то всъшност е кактус) като ходи на лов за да не огладняват 10 000 години ...;) На запад са измислили да го ползват за отлабване. Големият проблем за този продукт тъи като износа на кактус е ограничен че има много ментета и това отблъсква част от хората от продукта
 
Митака каза:
Важно е да вярваш в продукта, който промотираш.
Не е задължително. Важното е хората да вярват в тия продукти. Може да си сигурен, дори убеден, че даден продукт е по-добър от друг, но хората като търсят по-лошия и верват в него, колкото и да ги убеждаваш в противното, просто не става... Поне моят опит до сега е такъв (занимавам се с хазартни партньорски програми). В началото се опитвах да ги вразумявам, но нема смисъл и сега им предлагам това, което искат, макар и да е пълен боклук (от моя гледна точка).
 
Всички сме аматьории... Аматьор до аматьор ама се учим к`во да праиш.. Когато почнеш да изкарваш най-малко 5-6к тогава може да кажеш, че печелиш добре от интернет...Аз спрях да разправям, че печеля добре от интернет след като видях българи, които печелят от един сайт по $2-3к на ден. Всеки печели колкото може и се надява доходите да му се увеличават защото парите никога не са достатъчни. Причината аз да влизам в този форум, е че тук има много сериозни хора, които знаят как се печели и си помагаме за да печелим повече, а същевременно помагаме и на новите потребители да навлязат във нещата. Така че на въпроси от рода на "Кой колко печели?", "Само аматьори ли сме?" и т.н. мога само да ти отговоря: "Влизай, чети, учи се и след 1-2 години ще разбереш отговра".
 
аз печеля по 10-20 долара на месец, зависи колко свободно време имам,
само че не от сайт, а по други начини
сега тепърва започвам с блог и pay-per-click да опитвам
 
Хехехехе coolice стана лош :p Ама то незнам каква е тяхната фирма щото той май си призна колко е добър....
dancho каза:
Има ли хора с приход над 1000 лв., които да пишат в този форум?

Или всички сме аматьори Embarassed?

Като си аматьор какво ще ме консултираш ве момко? :)
 
:D
По принцип нормалните въпроси са:
"Как да започна?"
"Как да рекламирам онлайн?"
"Мога ли да правя по $100 на месец като допълнителен доход?"
:roll:
И нека да кажа че 100% в този форум влизат хора, които имат идея какво правят и го правят добре. Вече всеки да го разбира както иска.

консултантска и дизаинерска фирма
.
Как е хавата там? Има ли кинтаж?

Успехи, брато!
 
dancho каза:
Под 1000 лв. на месец е умряла работа.

Споко нямам намерение никой да следя или да шпионирам.
Приятелю,
ако си мислиш, че някой тук си изкарва прехраната с Адсенс или някой други PPC програми си в голяма грешка.Това е просто един допълнителен доход.
 
www.pokerprofit.org каза:
dancho каза:
Под 1000 лв. на месец е умряла работа.

Споко нямам намерение никой да следя или да шпионирам.
Приятелю,
ако си мислиш, че някой тук си изкарва прехраната с Адсенс или някой други PPC програми си в голяма грешка.Това е просто един допълнителен доход.

колега, за защо си мислиш, че няма такива?
 
1k на месец се среща често. Въпросът е оттам нагоре...
Аз също мисля, че има доста хора тук които правят по толкова.
Както е вярно и това че изкараваме повече от друга работа. Засега надявам се ... :)
 
nik0la каза:
www.pokerprofit.org каза:
dancho каза:
Под 1000 лв. на месец е умряла работа.

Споко нямам намерение никой да следя или да шпионирам.
Приятелю,
ако си мислиш, че някой тук си изкарва прехраната с Адсенс или някой други PPC програми си в голяма грешка.Това е просто един допълнителен доход.

колега, за защо си мислиш, че няма такива?

И аз това щях да питам
 

Горе