Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от сай

Повечето хора не казват колко печелят, но в този форум има доста, които печелят доста добре ;)
Повечето печелим под 100 тина долара на месец, но има и доста такива тук, които печелят над 500... ;)

Не се притеснявай ако редовно четеш форумчето и започнеш сериозно и ти ще печелип, е разбира се в началото няма да е много :?
 
И аз така първо започнах с ППЦ баннаха ме намерих форума започнах с Аффлейт малко трудно ми стана и не потръгна пак започнах с ППЦ но го реших сега сам се стегнал и си направих проект сега вече наистина мисля да взема нещо от аффлейта и мисля и с него да продалжа за напред.

Не се отказвай!
 
Данчо, едно нещо НЕ разбирам .... какъв е този нездрав интерес към това кой колко печели ? Какво значение има за теб това ?
 
Ей Бикс, не мисля че има някакво значение за който и да било, кой колко прави. Това е просто един дежурен въпрос на всеки един начинаещ. Все пак не би се захванал да копаеш канавки ако ти плащат 20 лв на месец нали!?

За това става въпрос. Всеки иска да знае къде отива. Да знае какво да очаква.
 
Дежурният въпрос е безмислен. :) Безспорен факт е, че се изкарват добри пари. Колко добри зависи от това какво правиш и как го правиш. Ако не греша целта на форума е да се обменят знания а не да се прави финансов стриптиз :lol:

П.С. И без това го правим всяка пролет ;)
 
emililiev каза:
ОК. Съгласих се. Сигурен съм обаче, че и ти някога си задал този въпрос. Когато си започнал!
абе този въпрос няма как да не се зададе... всички го задаваме и продължаваме да го задаваме, все пак нали трябва да изберем най-добрата ниша :)


Edit:
Tsanko разбира се че ще споделим, то и да искаме има още един такъв форум тъй че ;)
 
Като каза, че всички сме питали..аз като бях в самото начало помня, че питах колко мога да спечеля,а не колко печелиш. Защото аз знам начин, по който един познат печели по $200-$250 на ден обаче аз повече от $90 до сега не съм печелил. Преди 2 дена ровейки из един мой стар хард намерих pdf файл с името "How to make 10 000 for 2 months", стана ми интересно и отворих да го прочета. Начина, който описват е стар, но съм чувал, че работи. Сега ще го пробвам и след 1-2 месеца ще го напиша тук с единствено условие, че тези които го пробват ще споделят резултатите си с нас.
 
Има ли значение кой по колко печели?Ясно е че като почваме се изкарват по доста малко пари,но със времето се увеличават.Някои изкарват по 100-200$ на месец други изкарват по 1000-2000$.Винаги ще има някой дето изкарва повече и винаги парите няма да стигат.Със сигурност може да се къртят луди пари от Интернет ама всичко зависи от човека.Аз примерно след 1 година ако изкарвам 500$ не значи че Киро,Спиро или който и да е няма да изкарва по 1000$.Всичко зависи от труда на човек...лесни пари няма.

Tsanko каза:
Преди 2 дена ровейки из един мой стар хард намерих pdf файл с името "How to make 10 000 for 2 months", стана ми интересно и отворих да го прочета. Начина, който описват е стар, но съм чувал, че работи. Сега ще го пробвам и след 1-2 месеца ще го напиша тук с единствено условие, че тези които го пробват ще споделят резултатите си с нас.

А защо направо не споделиш метода и след 1-2 месеца повече хора ще кажат какво са постигнали.То при един може да стане,а при друг не.Така обаче ще имаш по голяма база за сравнение.В крайна сметка избора си е твой :D
 
То въпроса е много чест, като тръгнеш да правиш нещо и да придобиеш ппедстава дали си струва. Но може и да питаш дали си струва, или дали работиш нормална работа и тези интернет доходи ти стигат, нещо по завъртяно.

А и каквото и да си говориме, някой афилиейт програми имат малки класации с топ афилиейтите си, там се вижда дали си струва да си част от дадена програма. :wink:

А и както каза Tsanko, добре зададеният въпрос ще ти даде и същият отговор. :wink:
 
EzRoLiT каза:
А защо направо не споделиш метода и след 1-2 месеца повече хора ще кажат какво са постигнали.То при един може да стане,а при друг не.Така обаче ще имаш по голяма база за сравнение.В крайна сметка избора си е твой :D
Аз точно за да ви покажа, че по един и същ начин различните хора печелят различно ще сложа молба да споделяте колко сте спечелили. А за това защо не го слова сега отговора е прост. Първо не съм го превел и второ след като не съм го пробвал немога да ви гарантирам, че ще работи. А аз никога не предлагам нещо, което не съм изпробвал. И Блинки като каза класации се сетих, че скоро един съфорумец ми каза, че ме има в на GB клсацията :twisted:
 
ето и от мен линк към една анкета която е точно по тметата само че е потънала надолу които се вълнува да погледне които не е гласувал сега е момента


http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=1332


Иначе да изкажа едно мнение с няколко месеца труд и сайт с хербал афилиейт програма ще може да изкарвате $100 - $200 (2-3 ПРОДАЖБИ) без проблеми, нагоре става по сложно но никои не е казал че трябва да имате само един сайт, важното е да започнете от някаде и да трупате опит...
 
От мене - много бачкане

изкарвам няколко хиляди $$$ на месец. Естествено е че няма да кажа колко няколко. Само ще кажа че се занимавам с интернет търговия 6-та година и първата година и половина съм имвестирал около 15 000$ преди да почна да печеля. А как става печеленето - всички знаете - с много бачкане
 
Още някои от добрите :mrgreen: Радвам се че все пак сподели каква е първоначалната инвестиция :) Тоест бг фирмите които искат да развиват бизнес за чужбина мисля че няма да се затруднят от такава сума 8)
 
coolice каза:
Още някои от добрите :mrgreen: Радвам се че все пак сподели каква е първоначалната инвестиция :) Тоест бг фирмите които искат да развиват бизнес за чужбина мисля че няма да се затруднят от такава сума 8)

Ами ако трябва да си призная чесно... бях като болен в началото. само давам давам давам.... ама все повече затъвам и нямаше връщане назад. Добре че потръгнаха нещата и за няколко месеца си върнах вложените пари. Не е лесно. Мъка голяма ми беше
 
Re: Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от

dancho каза:
Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от сайтовете си?


До 10000 долара на месец. След 500 долара на ден се предполага че няма какво да научиш в някъкъв форум и ако се подвизаваш в някой форум целта е линка в подписа ти да рекламира нещо което е важно за теб. Изключвам админите защото колкото и да правят на месец те движат форума.
 
Re: Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от

money каза:
dancho каза:
Интересно ми е хората, които пишат тука колко печелят от сайтовете си?


До 10000 долара на месец. След 500 долара на ден се предполага че няма какво да научиш в някъкъв форум и ако се подвизаваш в някой форум целта е линка в подписа ти да рекламира нещо което е важно за теб. Изключвам админите защото колкото и да правят на месец те движат форума.

Не може да казваш до :) горна граница няма :) Мой конкурентни сайтове правят по $100 000 на месец. И най - вероятно искат още :))
 

Горе