Интересно предложение за добавка ако има такава към трите форума

СЕО БГ

Well-Known Member
Имам интересно и полезно предложение, което ако е възможно или съществува би улеснило много от потребителите и на трите форума.
Ако има възможност или подобен плъгин за платформата тип "Лепкави Бележки", да си записва потребителя бележки в дашборда, както и контакти, ще е много улесняващо.
 
Здравей. Не схванах, нещо като бележник? Малко е нож с две остриета. Да разчиташ контактите да са ти тук, не, че не е сигурна платформата, но на практика си листнал в някой сайт. Ако някой смята, че е добра идея, ще разгледаме за нещо подобно. Сигурно има, или може би има закачено.
 
Да точно бележник. Да де ама ми е по-лесно например да си зпаиша: "Потребител - предлага еди какви си услуги, тел. имейл или съобщение тук" и т.н. :) Иначе сега трябва или да запазя съобщението дето изчезва като пишат още сто човека, и на всичкото отгоре забравям кое какво беше на кой за къде и за какво :)
 
За нещо такова ли си говорим:

 
За нещо такова ли си говорим:

Има ли опция да се правят публични "бележките"?
Аз бих направил списък на хора дето произвеждат разни неща от форума и бих го направил публичен за да има нещо като бърз каталог с контакти.
Искаш печат на тениски? Ето 4-мата дето го правят.
Искаш производство на етикети? Ето тези го правят.
и т.н.
 
Има ли опция да се правят публични "бележките"?
Аз бих направил списък на хора дето произвеждат разни неща от форума и бих го направил публичен за да има нещо като бърз каталог с контакти.
Искаш печат на тениски? Ето 4-мата дето го правят.
Искаш производство на етикети? Ето тези го правят.
и т.н.
Имаше един аддон, който беше за класифайадс, но не сработи добре, мислех нещо такова, но за секцията с дропшипъри, че започна да се пълни с много предложения - от търговци до производители и вносите, дистрибутори. Ще поогледам още за нещо като лист борд с за обяви, но за сега не се намира нищо читаво. Ще поогледам и ще дам някакви предложения, дано поне едно да има де. Иначе сме малко резервирани към каквито и да е аддони, защото с времето ако спрат поддръжката им започва да прави форумната система затлачена. Това се случи с един, който ползвахме за бест рейт мнение. :)
 
За нещо такова ли си говорим:

Йес точно това е д
 
Имаше един аддон, който беше за класифайадс, но не сработи добре, мислех нещо такова, но за секцията с дропшипъри, че започна да се пълни с много предложения - от търговци до производители и вносите, дистрибутори. Ще поогледам още за нещо като лист борд с за обяви, но за сега не се намира нищо читаво. Ще поогледам и ще дам някакви предложения, дано поне едно да има де. Иначе сме малко резервирани към каквито и да е аддони, защото с времето ако спрат поддръжката им започва да прави форумната система затлачена. Това се случи с един, който ползвахме за бест рейт мнение. :)
То това с обявите може с един бутон да ги препрати на друга платформа сложена да кажем на поддомейн ads.predoriemach.com или в папка. Макар че така пък доста трафик ще иде така да се каже "другаде"
 

Горе