Интересно

inviSible

New Member
Някой бил ли е на така известното GenBucks Party и гледам ще има другата година , та ако станем големи :lol: може да присъстваме живот и здраве :)
 
Аз мисля да ходя тази година. До сега не бях промотирал ГБ, но сега почнах 8) Сигурно ще е яко партитооо :twisted:
 
Tsanko каза:
Аз мисля да ходя тази година. До сега не бях промотирал ГБ, но сега почнах 8) Сигурно ще е яко партитооо :twisted:
Бате и аз сам му много навит на това парти дано да има кинти за 2008 да се праи да се съберем от Предприемач и да им покажем че и ние можем 8)
 
Някой да знае парчето което се крие зад "Техно Микс" . На коя песен е микса
Иначе аз няма да ходя тъй като не ги промотирам , но за в бъдеще имам и такива планове :)
 
ZzZaPyr каза:
Някой да знае парчето което се крие зад "Техно Микс" . На коя песен е микса
Иначе аз няма да ходя тъй като не ги промотирам , но за в бъдеще имам и такива планове :)
И мен мн ме кефи ще питам ако някой знае иначе тва е много надъхващо,
самото създаване на тоя сайт за партитата и партитата просто те кара да се мъчиш и да влагаш повече усилия
 
coolice каза:
Миналата година беше много по лесно да спечелиш искаха 250 ордера да имаш за периода и готово тази година малко страно ги отчитат точките
Бате я ги кажи щото аз не ги разбрах
 
Глупости. Ние сме хора като всички :) Може и някой да прилича на Бай Ганьо, но това не е защото е българин, а защото така е възпитан :) Между другото скоро ми казаха за някакъв нов български фюлм, който прилича на Бай Ганьо, но е много по-смешен :)
 
Да както каза Tsanko ние може дори да сме по добре от другите
btw Tsanko кажи го филма :)
 
inviSible каза:
Да както каза Tsanko ние може дори да сме по добре от другите
btw Tsanko кажи го филма :)
Ха-ха-ха, кой е филма? Иначе съм обеден че където и да отидеме сме 100% играчи. :) Не ко казвам защото го мисля, а защото е така. Супер яки пичове и мацки сме се събрали тук. Може да нямаме добър иминж, но за сметка на това чужденките питата за нас. :wink: Защото сме # 1. Малко откровения от мен. :D
 
Blinky каза:
inviSible каза:
Дам така е :)
А да ви питам тея точки как се правят???
С продажби, само трябва да видиш колко продажби колко точки ти носят. :wink: :roll:
Ще видим :) се някаде пише мерси бате.
Успехи
 
Ами човека, който ми каза за фюлма го е гледал във суров вариянт, така че може би до половин година ще е готов. Като разбере нещо повече ще пиша :lol:
 
Tsanko каза:
Ами човека, който ми каза за фюлма го е гледал във суров вариянт, така че може би до половин година ще е готов. Като разбере нещо повече ще пиша :lol:
Окс ще чакам че Българските филми ми харесват :)
 
Ама никои не каза някой бил ли е от тука на парти ??? :) имформативно просто
 

Горе