Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

От статистиката на изтеклите съобщения може да се заключи, че нормалната продуктивност на агенцията в полза на БСП е около 700 коментара месечно
Ебати смешната статия. Това ли е армията, че то аз пиша повече коментари на месец :lol:

Между другото, това е лъжа:

donate-splash.jpg


Кой подковава “Биволъ”?

Горното да не се приема като защита на беесепе от сините талибани. Всички имат тролове и всички са ми еднакво противни.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

И колко стинки на пост им дават, нещо тарифи да са засичани из нета:)
 
И колко стинки на пост им дават, нещо тарифи да са засичани из нета:)
И на мен и е интересно да видя някакви цени. Но като знам колко дават партиите на подизпълнителите си сигурно е някъде около тези на Буксо сайтовете. :)

Сигурно си имат някой администратор, който да чете и да следи качеството на пускани постове по форуми, блогове, социални мрежи, медийни и друг тип сайтове. :)
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

На мене ми е ясно, че може и да има платени политически мишоци, но май и автора на темата е от тех

Ти кога се пръкна в тоя сайт и кога взе да даваш определения за членове дето са тука от създаването му бе мишок? Регнал си се от вчера пишеш само в политческите теми я да те видим теб какъв си? Кога са нучи от де се пуска компютъра кога стана предприемач?
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Явно биволъ е пропунсал нашият форум, тука има топ БСП форумни кУрифеи.

Иначе, нищо ново под слънцето всяка партия сигурно си има такъв щат.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Колкото и да тролват в анкетата искате ли оставка на правителството 80 % са за. Това е отражение на нашата общност , но и процентите в обществото са подобни. Под 20 % подкрепят крадливата коалция , като доста голям процент от тези 20 % са цигани ...
 
Иначе, нищо ново под слънцето всяка партия сигурно си има такъв щат.
Да бе, как не са видели тук. Форум с голяма секция Политика. Явно не са стигнали до този форум в ресърча си. :) Иначе има материал. :)
 
От: От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Ти кога се пръкна в тоя сайт и кога взе да даваш определения за членове дето са тука от създаването му бе мишок? Регнал си се от вчера пишеш само в политческите теми я да те видим теб какъв си? Кога са нучи от де се пуска компютъра кога стана предприемач?

Хаха, исках да кажа, че и автора на статията, дето си цитирал е взел някой лев, ама съм настъпил старо куче по опашката без да искам, сори
Btw, ако се чувстваш старо куче и искаш гонка за новобранците има една тема "какво мислите за казармата", хвърли и едно оче
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

БСП толкова са затънали вече,че прибягват до всичко.
 
От: От: От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Хаха, исках да кажа, че и автора на статията, дето си цитирал е взел някой лев, ама съм настъпил старо куче по опашката без да искам, сори
Btw, ако се чувстваш старо куче и искаш гонка за новобранците има една тема "какво мислите за казармата", хвърли и едно оче

аа сори тогава за оверреакта, обаче вече не мога да преброя кой са е регнал да тролва и кой да чете, то стана ебати мазалото... свободия
 
БСП толкова са затънали вече,че прибягват до всичко.

Да ти кажа често, то това е на всяка отчаяна партия стратегия. Нещо като "агитация", изкарвайки мръсните ризи на другите, за да се види колко са добри сегашните. Виждали сме го и преди и тогава беше също толкова жалко. :)

Но всяка партия си има бюджети, отскоро и в това направление се наливат пари.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Гледах го сега тоя от Бивол, чул бил че се плащало ПО 10 ЛВ. НА КОМЕНТАР! :lol:
 
Гледах го сега тоя от Бивол, чул бил че се плащало ПО 10 ЛВ. НА КОМЕНТАР! :lol:
Ехе, това вече е простотия. Най-много по 50 ст. да дават, дори и левче ми се вижда много. :) Не знам какво точно плащат, но партиите не са от най-дащните, само тия в управлението са на голямата лапачка, като всяка една далавера. :)
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Гледах го сега тоя от Бивол, чул бил че се плащало ПО 10 ЛВ. НА КОМЕНТАР! :lol:
Гледай Местаня -> http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/mestan-zadkulisieto-si-ima-imena-liderite-na-gerb-6005289

Такава наглост , такова безочие наистина са трудно постижими. Пеевски е лош , срещал се с Герб , но не политически.... А Христо Бисеров и той не политически краде пари ,нали ? Агент Павел - кога ще ни избавиш от незаконната си партия ДПС , която завзе България....
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Гледай Местаня -> http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/mestan-zadkulisieto-si-ima-imena-liderite-na-gerb-6005289

Такава наглост , такова безочие наистина са трудно постижими. Пеевски е лош , срещал се с Герб , но не политически.... А Христо Бисеров и той не политически краде пари ,нали ? Агент Павел - кога ще ни избавиш от незаконната си партия ДПС , която завзе България....

Ти какво очакваш от терорист?

И само да вметна:

- Имаше ли международен натиск за регистрацията на ДПС?
- Имаше, той се осъществи една година по-късно, 1991 г., през лятото. От ВНС ме информираха, че едно писмо, адресирано до мен, в превод, се раздава на всички народни представители. Твърдеше се, че от тогавашния министър-председател на Република Турция Месут Йълмаз и имаше странно съдържание: "Г-н премиер, ако искате да бъдат решени в кратко време и изгодно за Вас всички висящи въпроси, обявете, че ще приемете моята покана, ще дойдете в Турция и ще се разберем. Трябва да бъде регистрирано ДПС като политическа партия". После разбрахме, че това писмо е било съставено с помощта на тогавашния посланик на Турция в България г-н Ялчън Орал, един ловък дипломат... Във връзка с тази история, няколко дни по-късно посланикът на Кралство Великобритания помоли да го приема и ми предаде устно, че правителството на Нейно Величество кралицата на Англия ще бъде доволно, "ако г-н Димитър Попов, като номинален председател на Софийския съд използва своето влияние, за да се получи регистриране на това движение като политическа партия". Аз му казах, че това е невъзможно...

Да знаеш на кой да благодариш.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Искам на теб да ти благодаря , нали сега ги подкрепяш и мразиш Герб. Е затова турци са управници на над 50 % от територията на страната.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Искам на теб да ти благодаря , нали сега ги подкрепяш и мразиш Герб. Е затова турци са управници на над 50 % от територията на страната.
Не подкрепям никой. А по времето на герберите турчин беше министъра НА БЪЛГАРСКАТА култура. Така че, за турци не ми говори.
 
От: От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Не подкрепям никой. А по времето на герберите турчин беше министъра НА БЪЛГАРСКАТА култура. Така че, за турци не ми говори.

Тоя турчин дето беше на културата министър е по българин от теб. За разлика от турците на ДПС дето вече са сложени на ключовите места из страната. Това че не подкрепяш никой всъщност благоприятства тройната ламя. Те затова се дърпат от задължително гласуване - щото ако всички гласуват няма да видят тия проценти и да управляват с под 20% одобрение от обществото. Като нямаш позиция , като нямаш избор заробваш останалите да бъдат управлявани от ДПС/БСП/Атака. И след като не подкрепяш никой - нямаш право да се оплакваш, защото като ти се е дало право на избор ти не си го упражнил.
 
От: От: От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Тоя турчин дето беше на културата министър е по българин от теб. За разлика от турците на ДПС дето вече са сложени на ключовите места из страната. Това че не подкрепяш никой всъщност благоприятства тройната ламя. Те затова се дърпат от задължително гласуване - щото ако всички гласуват няма да видят тия проценти и да управляват с под 20% одобрение от обществото. Като нямаш позиция , като нямаш избор заробваш останалите да бъдат управлявани от ДПС/БСП/Атака. И след като не подкрепяш никой - нямаш право да се оплакваш, защото като ти се е дало право на избор ти не си го упражнил.
Ще ме светнеш ли какво е направил като министър "по-българина"? Другото са алабализми.

НЯМА ПО-ГОЛЯМ РОБ ОТ ОНИЯ, КОЙТО ГРЕШНО МИСЛИ, ЧЕ Е СВОБОДЕН.
 
От: От: От: От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Ще ме светнеш ли какво е направил като министър "по-българина"? Другото са алабализми.

НЯМА ПО-ГОЛЯМ РОБ ОТ ОНИЯ, КОЙТО ГРЕШНО МИСЛИ, ЧЕ Е СВОБОДЕН.

Каза публично , че Доган управлява България и че Бойко Борисов е направил грешка , като не го е вкарал зад решетките, а му е позволил да си прави далаверите по-времето на неговото управление. Грешка , която надявам се когато дойде пак на власт да поправи.
 

Горе