Искам да закупя домейн за сайт за имоти за България...

cloc

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Искам да закупя домейн за сайт за имоти за България...предложете някое свободно име или някой домейн на разумна цена.
 
От: Предложете име на домейн

parzelbg.com
 
От: Предложете име на домейн

Ако не намериш някой стар домейн, можеш да регистрираш
imotibulgaria.net
imoti-bulgaria.org
 
От: Предложете име на домейн

За СЕО си набележи три от ключовите ти думи и си регистрирай домейн .сом с думите без тирета и без да те притеснява че е дълго и няма да се помни - след това си купи едно хубаво звучащо домейнче .бг за рекламни цели пренасочи го към домейна.сом и си готов
Получаваш комбинация от хубав домейн.бг за пред хората и хубав домейн.сом за пред търсачките - недостатъците са че ще плащаш за един домейн годишно повече и че след като влязат в страницата ти потребителите ще виждат грозният.сом домейн - но както се казва изкуството иска жертви
 
От: Предложете име на домейн

Е да, но като разглеждам домейните с .bg почти нищо не ми хваща окото за сайт за имоти.
 
От: Предложете име на домейн

Нормално и там хубавите имена първи свършват :) - а специално за имоти сигурно това е станало още преди поне 5 години около големия бум при имотите
Иначе ето ти едно предложение от мен за .бг www.prodavaimoti.bg - имаш две ключови думи помнисе сравнително лесно и няма букви дето да се чудиш как се пишат. Другият ти изход е да го направиш на някой бг субдомейн и да получиш например следното нещо www.imoti.168.bg
 
От: Предложете име на домейн

няколко домейна, които ми хрумнаха ... не са регистрирани:

ImotniSdelka.com
imotniSdelki.com
Imotni.com
ImotInfo.com - .бг е зает.
bezposrednik.info
imotiprodajba.com
imotiEood.com
 
От: Предложете име на домейн

Как мислите, ако домейна е с .biz ...аз вече имам такъв домейн с .biz и сега видях че има горе долу хубав домейн. Интересува ме от гледна точка на СЕО и как Гугъл и хората приемат такива домейни.
 
От: Предложете име на домейн

imoferti ... всички top level домейни са свободни за този, а е нелоша игра на думи и е кратък....
 
От: Искам да закупя домейн за сайт за имоти за България...

Колко си готов да дадеш за imoti.me?
 
От: Искам да закупя домейн за сайт за имоти за България...

Здравей,

Аз мога да ти предложа цял разработен портал за имоти под наем
(с домейн, база данни от обяви и потребители, и т.н.)

Ако се интересуваш, си изчисти пощата от лични съобщения и ми пиши, за да ти дам повече информация.
 

Горе