Искам да поръчам 2 логота

gurubest

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
искам да поръчам 2 логота които да станат до 24 часа давам $5 на парче, че не ми се чака няколко дена във Fiverr, логотата ще са за сайтове, домейн името + евентуално малко украса и лек графичен елемент, нямам никакви претенции за цветове и т.н просто искам нещо набързо спретнато, ако съм доволен ще поръчвам постоянно от този тип
Плащане Paypal
Пишете на лични със skype контакт.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Мога да се пробвам, ако няма други мераклии.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

4 колеги ми писаха за сега не търся повече хора, благодаря на отзовалите се с тях на лично ще се договоря
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Ей, човек. Аз казах, че ще се пробвам, но съм доста ангажиран и може и да самоотпадна. Подбери си повечко хора!
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Пусни конкурс, така ще получиш повече предложения и ще имаш по-голям избор, това ще е първия конкурс за лого за 5$ ще стане голям купон:)
 
От: От: Искам да поръчам 2 логота

Пусни конкурс, така ще получиш повече предложения и ще имаш по-голям избор, това ще е първия конкурс за лого за 5$ ще стане голям купон:)

Току-що се изредили всички Fiverr-чета :DИнтересен купон ще е...
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Лога на килограм моля:), според мен трябва да си спести парите и да сложи просто един убав шрифт, все пак това са цели 5$
 
От: Искам да поръчам 2 логота

И малко блясък няма да навреди :D

8025981m.png
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Дам знаех си аз че ще има и тролове, не знам защо трябва да се правите на интересни и да ми спамите темата. Написах си чисто и ясно какво плащам и какво очаквам - качество спрямо Fiverr. Вече даже са направени и допълнително добавих и още едно на колегата който ги прави, и при условие че имам нужда от 50-100 логота на месец без някакви претенции смятам че отзовалите се колеги ще видят смисъла да работят с мен. Ще помоля buymore и petya77 да се въздържат от коментари по тема която не ги засяга, освен ако не си предлагат услугите.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Аз ти предложих вместо да се набутваш си намери хубави шрифтове и готово, защо да хвърлящ по 500 долара на месец на вятъра, другия вариант е има такива програми за правене на лога в комбинация с графичен елемент логомейкъри или нещо такова с вградени елементи само сглобяваш, но ти си знаеш и другото което е не може ако градиш сериозен бранд да взимаш лого за 5$ явно бълвате нещо на кило затова споменах лога на килограм, но както им да е няма да спамя повече
 
Последно редактирано:
От: Искам да поръчам 2 логота

Имам си причини да го правя, и е ясно че не говорим да се прави сериозен бранд, и да ползвам и програми като ААА Logos и тем подобни но искам разнообразие, няма да се впускам в излишни обяснения, ясно е че на пръв поглед изглежда тъпо и странно, но си имам причини да се прави, не всичко е това което изглежда.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Ако имаш нужда от 100 логота на месец, не виждам друг вариант освен да ги продаваш. Лошо няма. Взимаш за 5 продаваш за 10 пак си е далаверка някаква... :)
Само нещо да вметна - количеството, не е определящо за цената и вложения труд. Накратко ти искаш 100 логота които ти излизат 500$. Обаче ако приемем, че на един дизайнер му трябва 1 час да измисли и реализира едно шого, това са 100 часа(1 седмица има 168 ако не спиш).
Та става въпрос за това, че с количеството работата на дизайнера на намалява, тя си остава същата, само дето се обезценява...
Ако направим аналог с визитките примерно, където за количество получаваш по-ниска цена на брой. Разликата е, че в случая се прави един шаблон, и останалото го прави принтера, дали са 100 или 1000 разлика няма като човеко- часа работа....
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Хм. Ами да си вземе от безплатните предложения, щото всяка цена си има условия. Например за пет долара можеш да го продаваш сто пъти това лого.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Я да уточним, че ми се струва, че има грешка. Логото е фирмен знак. Рекламно каре е друго. Да не би да говориш за рекламни карета. Щото да намираш по 100 фирми на месец, които са пропуснали да си направят лого... малко странно ми звучи.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Дам знаех си аз че ще има и тролове, не знам защо трябва да се правите на интересни и да ми спамите темата. Написах си чисто и ясно какво плащам и какво очаквам - качество спрямо Fiverr. Вече даже са направени и допълнително добавих и още едно на колегата който ги прави, и при условие че имам нужда от 50-100 логота на месец без някакви претенции смятам че отзовалите се колеги ще видят смисъла да работят с мен. Ще помоля buymore и petya77 да се въздържат от коментари по тема която не ги засяга, освен ако не си предлагат услугите.

Не троля, но ти вдигам темата и ти давам пример с последния ми пост (като допълнение към съвета на buymore) - практично лого (като горното) може да бъде реализирано за 5 минути. Нямам нищо против да отделя няколко минути за подобно лого.

Успех с проектите и изпълнителите! ;)
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Еееей дървени философи. Човека продава домейни - иска като ги листва да има малко шаренийка, а не дизайнерски шедьоври за $$$$.
 
От: Искам да поръчам 2 логота

Еееей дървени философи. Човека продава домейни - иска като ги листва да има малко шаренийка, а не дизайнерски шедьоври за $$$$.

Така е Торбалан, тука съм согласен с теве
 
От: Искам да поръчам 2 логота

:D Иха доста популярна тема стана, даже и сметка ми направиха че ще ги продавам :lol:, както казах по-горе аз си знам за какво са ми и не всичко е това което изглежда, така или иначе вече събрах достатъчно контакти и ще си работя с хората, всеки сам си преценя за себе си, благодаря отново на всички отзовали се, затварям темата вече си намерих хора.
 

Горе