Искам някой да ми направи сайт + СЕО

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Интересувам се от сериозни оферти на хора , които ще трябва да ми направят сайт на тема АТВ-та (четириколните мотори) , на български с малко на брой страници (до 5 ) . Няма да изисквам нищо особено , но ще държа на хубавата изработка . Да бъде СЕО френдли.

+ Ако има възможност да се направи пълно СЕО и в крайна цел да изведем сайта до топ 5 на гугъл на сърчове за атв на български

Интересува ме цена и време за изпълнение :wink:
 
Мога да направя страница, но не съм много навътре със СЕО-то, т.е. имам познания но съм начинаещ. Ако искаш мога да направя сайтчето за по-малко пари, защото няма да е много добре оптимизирано. Какво ще кажете? ЛС с цена!
 
За съжаление с 5 страници никакво СЕО няма да те изстреля на върха. Освен, например, да си на първа страница на абв-то (но това пък не е СЕО). Контент си требе и добър линк билдинг.
 
vetzkov каза:
Интересувам се от сериозни оферти на хора , които ще трябва да ми направят сайт на тема АТВ-та (четириколните мотори) , на български с малко на брой страници (до 5 ) . Няма да изисквам нищо особено , но ще държа на хубавата изработка . Да бъде СЕО френдли.

+ Ако има възможност да се направи пълно СЕО и в крайна цел да изведем сайта до топ 5 на гугъл на сърчове за атв на български

Интересува ме цена и време за изпълнение :wink:


Ориентировачна цена околко 1500 лева. Ако те устройва пиши ми на ЛС да ти приготвя подробна оферта и да уредим една среща. И от там вече си решаваш. Цената е с включено ДДС. Може да видиш портфолиото ни на http://websolbg.com/portfolio.php но скоро му предстои много серизна промяна защото завършваме няколко портални сайта и няколко други доста сериозни проекта.
 
не е непостижимо ;)
кажи изиксвания за сайта, защото от това ще зависи и основната му цена за изготвяне. Има и доста темплейти, може и да намериш подходящия.
Иначе оптимизацията за АТВ не е чак толкова непостижима ;)
 
MacTeP каза:
vetzkov каза:
Интересувам се от сериозни оферти на хора , които ще трябва да ми направят сайт на тема АТВ-та (четириколните мотори) , на български с малко на брой страници (до 5 ) . Няма да изисквам нищо особено , но ще държа на хубавата изработка . Да бъде СЕО френдли.

+ Ако има възможност да се направи пълно СЕО и в крайна цел да изведем сайта до топ 5 на гугъл на сърчове за атв на български

Интересува ме цена и време за изпълнение :wink:


Ориентировачна цена околко 1500 лева. Ако те устройва пиши ми на ЛС да ти приготвя подробна оферта и да уредим една среща. И от там вече си решаваш. Цената е с включено ДДС. Може да видиш портфолиото ни на http://websolbg.com/portfolio.php но скоро му предстои много серизна промяна защото завършваме няколко портални сайта и няколко други доста сериозни проекта.
висока цена а и като те знам какъв си философ едва ли ще работим добре с теб
 
MacTeP каза:
Може да видиш портфолиото ни на http://websolbg.com/portfolio.php но скоро му предстои много серизна промяна защото завършваме няколко портални сайта и няколко други доста сериозни проекта.

offtopic - MacTeP, влизам на посочения сайта, отварям първите два сайта и гледам кода. И... хм :roll: , ти или екипът ти не сте ли чували за

таг? Плюс това има безобразно структуриране на навигацията. Има и още, още много забележки...

Не знам дали последните ви проекти са с по-добър код, но в момента ми се струва малко несериозно да говориш за SEO.

Нищо лично, просто моите 2 цента :)
 
Аз бих препоръчал Мастъра. Не само че взима добре (малко за това което предлага), но си разбира от работата.

Ние лично сме плащали много повече за оптимизация - и всичко си правехме, от писане на контен, което не бяха го променяли - а просто го стъфика където можеха с ключови думи + сами да си сложихме линк директория + .сами си избрахме думите.

И пак не се стигнаха желаните резултати.

:wink:
 
bgkulinar каза:
За съжаление с 5 страници никакво СЕО няма да те изстреля на върха. Освен, например, да си на първа страница на абв-то (но това пък не е СЕО). Контент си требе и добър линк билдинг.

Подкрепям !
 
bgkulinar каза:
За съжаление с 5 страници никакво СЕО няма да те изстреля на върха. Освен, например, да си на първа страница на абв-то (но това пък не е СЕО). Контент си требе и добър линк билдинг.

Аз пък смея да не се съглася с това твърдение :D

Пример - статичен сайт състоящ се от точно 3 (три) страници, от които една е с контент (приблизително 60 думи), а другите са само със снимки. В рамките на около месец излизаше на първо място по определените ключови думи. След това и до сега излиза на първа страница от общо почти 120 000 резултата.

Гледам, че за "атв" са малко повече от 200 000, така че не е невъзможно.
 
ilianskim каза:
мога да се съглася ако търсенето е на български ATВ, но в общия случай са малко 4-5 страници.

Разбира се, говорим за българско търсене. И да, ако човекът иска да се задържи на челните места ще му трябва повече съдържание.
 
Като напишеш "АТВ" излизат резултати във вбокс7. Ако направиш сайт атвбг.ком(например) ще излезеш на челни места при търсене за 1-2 седмици!
 

Горе