Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: Искате ли Оставка на Правителството?

В форума има 8 платени трола дето подкрепят правителството :D Сещам се поне за 3 ....
 
Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

В форума има 8 платени трола дето подкрепят правителството :D Сещам се поне за 3 ....

Аз пък знам за едно 17 200 човека тук във форума, които ги искат тия в затвора. Ама всичките. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

И още 5-6 милиона които са останали в България
 
Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

И още 5-6 милиона които са останали в България

Да. Всичките те дават мило и драго да влезнат сите у затвора. За влизане у казана. Това е ясно. Щом са в политиката, отдавна са си продали душите. За казана ясно. Требва и да се подготвят като минат по едно доживотно затворче. В ада няма да ги жалят. Та малко подготовка преди това.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

И още 5-6 милиона които са останали в България
Същите тия 5,6 милиона сами са си ги избрали. Много странно как искаш някой хем да те управлява, хем да е в затвора
 
Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Същите тия 5,6 милиона сами са си ги избрали. Много странно как искаш някой хем да те управлява, хем да е в затвора
Не иска да ни управлват, иска (и аз) да влязат в затвора и никога да не излязат. Да станат там любовници на някой и да си заживеят мирно и тихо. :)

Като нашите не стават, някой от вън да ни управлява. Така и дата сме в Европа, да ни назначат някой кабинет от там. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

В момента имаме 4 партии управлявани от отрочета на БКП и ДС. Едва ли някой разумен не би искал да се разкарат веднъж завинаги.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Проблема е, че разумните тука не са много. Все пак сами сме си ги избирали.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ами то те партиите в парламента си възпроизведоха двойници и са готови за новите избори, давайте пак да гласуваме. Има нови избелени лъжливи циганки голям избор
 
Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ами то те партиите в парламента си възпроизведоха двойници и са готови за новите избори, давайте пак да гласуваме. Има нови избелени лъжливи циганки голям избор

Да, вече Пеевски си има Дудук. Нищо, че на неговия свири една руса заспа. :)

Ако питате мен, трябва някой да ги изведе с оръжие от там. Тия няма да се дадат така лесно. Лошото е, че и следващите са се заредили зад тях. Дебнат тези да изпуснат кокала, че да го захапят. Ей така, все едно и също.

Не знам къде го четох, но една българска ясновидка, беше казала, че ще дръпнем много силно, когато се отцепят Родопите и минат към чужда територия - Турска. Тогава ще стане голям обрат в мисленето ни и без кръв ще се правят революции и от тогава следва нашия възход.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Няма следващи..
винаги са едни и същи актьори, само постановката е различна.

а на въпроса по темата.. казал съм го и преди, не мисля че ще има разлика .. политиката е същата
 
От: Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Да, вече Пеевски си има Дудук. Нищо, че на неговия свири една руса заспа. :)

Ако питате мен, трябва някой да ги изведе с оръжие от там. Тия няма да се дадат така лесно. Лошото е, че и следващите са се заредили зад тях. Дебнат тези да изпуснат кокала, че да го захапят. Ей така, все едно и също.

Не знам къде го четох, но една българска ясновидка, беше казала, че ще дръпнем много силно, когато се отцепят Родопите и минат към чужда територия - Турска. Тогава ще стане голям обрат в мисленето ни и без кръв ще се правят революции и от тогава следва нашия възход.

Това последното ме притеснява, че го мислиш, нали сме в Европа как така ще ни цепят територията
 
Re: От: Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Това последното ме притеснява, че го мислиш, нали сме в Европа как така ще ни цепят територията

Не го мисля. Не четеш ли? Така го е предвидила явновидката. И кво като сме в Европа. Като цяло и турска партия нв трябва да имаме, ама на ти рвзняци. :) Това, че сле в Европа не знам дали ле радва. Един paypal си уведихме и пътуване без визи. Иначе им ядем и ползваме боклуците. Точно през оня джоб им е за нас. Не бъди наивен. ;)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

БСП и нейното протеже Орешарски не стават и за чеп за зеле. И не защото аз така мисля, а по техни собствени думи. Кафявите панталони за пореден път в рамките на 200 дни признава, че нямат никакъв управленски капацитет.

Боровец, Орешарски: Бизнесът се въздържа от инвестиции заради вероятността ГЕРБ да се върне на власт.

Ами за чий тогава искате да управлявате?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е баси верно тоя го е казал. :lol: :lol: :lol:

Аз си мислех, че Станишев и Местан са само олигофрени, а че Орешката е възпитан крадец и мошеник.

Ама и той същия олигофрен.


ГЕРБ виновни за миналото, ГЕРБ сега виновни и за бъдещето. ГЕРБ виновни за всички - като едно време Костов виновен за всичко. :lol: :lol: :lol:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

1891182_273814019451130_1145220845_n.jpg

Идиотизъм на деня. "Орешарски: Бизнесът се въздържа от инвестиции заради вероятността ГЕРБ да се върне на власт"

Във същото време в България : НСИ отчете увеличение на безработицата до 12.9% за 2013-а

Станишев, къде са 250 хиляди работни места ?
Дигайте още помощите за циганските майки... да спечелите някой друг процент на изборите.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Пълни глупости, ако са против герб защо не ги осъдят по така наречените европейски закони, ако герб са крали да вкарат в затвора някой, само пускат димки, а всъщност охажват мангалите като основен електорат
 
БСП и нейното протеже Орешарски не стават и за чеп за зеле. И не защото аз така мисля, а по техни собствени думи. Кафявите панталони за пореден път в рамките на 200 дни признава, че нямат никакъв управленски капацитет.

Боровец, Орешарски: Бизнесът се въздържа от инвестиции заради вероятността ГЕРБ да се върне на власт.

Ами за чий тогава искате да управлявате?

Боровец, Орешарски: Бизнесът се въздържа от инвестиции заради вероятността ГЕРБ да се върне на власт. - Това е така. И мен ме е страх, че тия изроди ще дойдат. ;)
 

Горе