Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89

mantaman

Well-Known Member
Предполагам че ще бъде интересно да се види каква част от предприемачите подкрепят и каква искат оставката на правителството.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Безсмислена тема, ако не се предприемат конкретни стъпки преди оставката.

Аз я искам, но след промяна на изборния кодекс и внасяне на проект за нова конституция.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Значи си във втора графа да се остави да свърши някаква работа и след това избори

А какво не му харесваш на изборинят кодекс???
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Нещо не ми се отваря публичността на анкетата.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Трябва да кликнеш върху цифрата на брой гласували
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Благодаря.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Значи си във втора графа да се остави да свърши някаква работа и след това избори

А какво не му харесваш на изборинят кодекс???
"Някаква работа" можеше вече да е свършена, ама индикации няма. А на избирателния кодекс много неща му куцат, като най-вече трябва да се направят стъпки за елминиране на две неща:

- платеният цигански вот
- вотът за ДПС от Турция

Направи ли се това, автоматично ще се разрешат много проблеми.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

За циганският вот не трябват законодателни промени - Там просто полицията и прокуратурата трябва да си изпълнява функциите

Турският вот може да бъде ограничен само ако се забрани на българите в чужбина да гласуват - което го подкрепям с две ръце но ти е пределно ясно че това нещо не може да бъде прието от това правителство така че може и да не го чакаш.

Това можеше да бъде направено в предният мандат но Мутрафона не посмя да защити националните интереси - вместо това отиде да се целува с Ердоган и ти сега като най върл националист искаш правителството да падне и същата тази мърша да дойде пак на власт и пак да ходи да целува ръка на Ердоган??
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не, трябват. Не може човек който не може да пише да избира каквото и да е. Трябва да се въведе образователен ценз. Тогава ще видим БСП-то как на куково лято влиза с такъв брой депутати. Депесето също.

Това можеше да бъде направено в предният мандат но Мутрафона не посмя да защити националните интереси - вместо това отиде да се целува с Ердоган и ти сега като най върл националист искаш правителството да падне и същата тази мърша да дойде пак на власт и пак да ходи да целува ръка на Ердоган??
Не, искам правителството да промени изборния кодекс, да внесе проект за нова конституция и тогава да подаде оставка.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Като изключим това че няма как да бъде въведен образователен ценз да приемем че се е случило и че БСП + ДПС имат не 120 а 90 депутати

Какво променя това политическата обстановка ??? Аз ще ти кажа ГРОБ със сигурност няма да слезе от управлението на държавата поне още 20 години - Ако това е желанието ти ОК настоявай си за него - разни хора разни идеали.

Сега за конституцията - Там какви са ти проблемите???
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Протестите в момента помагат изключително много на това долно правителство, а не му пречат. Докато медиите се надпреварват да броят протестиращи и да отразяват простотии, ДПС назначиха свои хора във всички важни градове и министерства и никой не обръща внимание на този абсурд. Нов изборен кодекс? За какво, нали ви е ясно, че играчите ще са същите? Вече взех да се отчайвам, не виждам коя нова партия може да спечели народната любов и как ще се разбие пенсионерския и ромския електорат, които по дефолт си гласуват за БСП. Десните също нямат силна партия, ГРОБ са отврат, СДС станаха за смях, за кого да гласувам?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Аз освен няколко популистки мерки и назначаване на свои хора по върховете, друга работа не съм видял да свършат. За кво са им 100 дни? За да станат всички държавни служители с имена Хасан, Юсуф и Гюлфие ли?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Да подадат оставка е най-малкото което трябва да направят
другото: Станнишев да се гръмне :-o

Незнам защо бесепарите толкова ги е страх от нови избори
тогава ако спечелят (ама не като сега) няма да има протести и ще си управляват спокойно

в следващия парламент може би ще влязат и повече партии - а не като в момента..Волен изостави националните интереси само защото искаше да си го върне на Бойко (т.е. личните интереси застанаха над националните)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Може да починете малко за сега, комунягите обявиха, че преди септември не смятат да разискват оставка. Приятна ваканция!!
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Може да починете малко за сега, комунягите обявиха, че преди септември не смятат да разискват оставка. Приятна ваканция!!

Ми да, дотогава ще емитират още 1 милиард дълг, да имат да си краднат, ще назначат още малко техни хора по институциите и ще хапнат малко депутатски кифтета на морето.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не мога да кажа, че съм почитател на БСП, камо ли на ДПС, но не виждам практическо решение . И на ГЕРП не съм фен, даже напротив. Тъй като не съм политолог :) някой ще ми каже ли какво ще се стане ако БСП подадат оставка ? Ще дойдат ГЕРБ ? Тези дето решиха да не ходят на работа щото не им изная в опозиция ? Всички са еднакви , за мен е прототия промяна на изборния кодекс , защото истинската промяна ще е в смяната на "политически елит" . Всички си купиха гласове, всички са в играта . Толкова мога да говоря на тази тема, затова ще се спра . Как беше "Народа заслужава управниците си" .
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Анкетата е готина идея, нещо резултатите не са това, което очаквах, но както се казва - не може да предвидиш всичко. Много хора искат оставката, като съм сигурен, че нямат ясна идея както искат след него. Но и това не ме учудва вече.

Съгласен съм, че народа си заслужава управляващите. Пак ще се повторя, че аз лично нямам представител в този парламент. И тези не са също, но няма как да съм недоволен, ако не минат поне 3 месеца. Какво иска народа - и той не знае. Не иска скандални назначения....да много умно, но и предишните бяха такива. Малко е закъснял народа. А и ти не може да се отметнеш от обещанията си, все пак си сложен там да изпълняваш дадени интереси. Забрави го момента с помагане на народа и патриотичната музика на заден фон. Това не е много модерно - даже от много години.

Вчера минах през протестите - направи ми силно впечатление, че на 2-3 метра имаше по един продаващ свирки и знамена, а талпата беше сформирана пред министерски съвет и викане, крякане. Малко пародия ми се видя. А да, доста хора бяха там да изпият по една бира и да се видят с познати. Не съм за това правителство, но вече писва. На никой от тези хора, на протестите, не им е ясно, че в момента чергата се дърпа от едната стана – САЩ, от другата Русия. ;););)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

не ме вълнува, имам по-важни неща да правя, примерно да пусна прането.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

На никой от тези хора, на протестите, не им е ясно, че в момента чергата се дърпа от едната стана – САЩ, от другата Русия.

Това всъщност е големият проблем, някой успяват да го разберът. И другият проблем е начина по-който е сформиран този кабинет с огромен компромис и третия най-голям е на тия
дето са или ще дойдат не им ПУКА за обикновенния гражданин.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Направи анкетата анонимна и ще видиш какви са реалните резултати. Бъди сигурен, че много фенове на бсп няма никога да си признаят пристрастията публично.


Анкетата е готина идея, нещо резултатите не са това, което очаквах, но както се казва - не може да предвидиш всичко. Много хора искат оставката, като съм сигурен, че нямат ясна идея както искат след него. Но и това не ме учудва вече.

Съгласен съм, че народа си заслужава управляващите. Пак ще се повторя, че аз лично нямам представител в този парламент. И тези не са също, но няма как да съм недоволен, ако не минат поне 3 месеца. Какво иска народа - и той не знае. Не иска скандални назначения....да много умно, но и предишните бяха такива. Малко е закъснял народа. А и ти не може да се отметнеш от обещанията си, все пак си сложен там да изпълняваш дадени интереси. Забрави го момента с помагане на народа и патриотичната музика на заден фон. Това не е много модерно - даже от много години.

Вчера минах през протестите - направи ми силно впечатление, че на 2-3 метра имаше по един продаващ свирки и знамена, а талпата беше сформирана пред министерски съвет и викане, крякане. Малко пародия ми се видя. А да, доста хора бяха там да изпият по една бира и да се видят с познати. Не съм за това правителство, но вече писва. На никой от тези хора, на протестите, не им е ясно, че в момента чергата се дърпа от едната стана – САЩ, от другата Русия. ;););)
 

Горе