Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не са такива реалностите, Волен няма да види повече парламент. Дори само това да е разликата е огромна. А ако Герб за пореден път бие БСП , може и да падне главата на Съселчо...


Да бе голяма далавера... Волен няма да го има, но затова пък ще имаме две турски партии + дпс и бсп с развързани ръце. Не знам как нормален човек би пожелал нещо подобно на родната си държава.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

"Колкото и да драпат за властта, герб никога няма да управляват"

Поне още един път ще участват във властта в коалиция, готов съм да залагам за това, нищо че не съм комарджия.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Станишев Сергей е на републиката Г..
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Нaполеон Бонaпaрт по време нa своите битки винaги е носил червенa ризa,зaщото aко бъде рaнен от червенaтa му ризa нямa дa се виждa,че кърви и войниците му по този нaчин нямa дa го отстрaнят от биткaтa!Двестa години по-късно Орешaрски използвa винaги тъмно кaфяв пaнтaлон!
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Нaполеон Бонaпaрт по време нa своите битки винaги е носил червенa ризa,зaщото aко бъде рaнен от червенaтa му ризa нямa дa се виждa,че кърви и войниците му по този нaчин нямa дa го отстрaнят от биткaтa!Двестa години по-късно Орешaрски използвa винaги тъмно кaфяв пaнтaлон!

Хахаха, това направо ме разби :lol:
То верно посерковци, ама да ги сравняваш с Наполеон...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Подкрепям незабавното подаване на оставка от правителството на Орешарски !!!
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Докато не се сложи край на корупцията в страната, няма да видим ни бял ден, ни спокойна нощ!
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Аз пък не искам турци и луди да управляват България. Не искам да се стимулират циганите и те да определят бъдещето на България. ДПС е незаконна партия, Бареков е новия Лютви Местан , подлога на Доган и Пеевски. За това когато и да има избори , докато няма друга алтернатива - Герб. Прави и грешки Бойко , спор няма , но цялостната политика, решения и виждане за нещата по ми допада от това на отбор (тройна ламя- гея , бея и злодея) . Към горното мнение - Орешарски ли си разбира от работата ? - човека , който каза че няма да има никаква криза в Европа ??? И това е икономист ? По скоро марионетка, която използват да си измиват ръцете за гафовете. Правителството се ползва с одобрение под 20 % , как може да е власт , като повечето българи не го искат и не му вярват?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Пак се увлече в глупости... Колкото и неприятно да е да го признаем, само в главите на Орешарски и Станишев има повече мозък отколкото в цялата група на герб. Да си играеш на симпатии в дадената тежка ситуация си е пълна тъпотия. Дай да връщаме тиквоций щото по ме кефи... Малко по сериозно.

Ако някой ми беше казал, че някога ще го напиша това, нямаше да у повярвам. Ама на, твоя човек до там ни докара. Да защитаваме хората дето най-мразим, щото има и по-лошо от тях. Деба....


Аз пък не искам турци и луди да управляват България. Не искам да се стимулират циганите и те да определят бъдещето на България. ДПС е незаконна партия, Бареков е новия Лютви Местан , подлога на Доган и Пеевски. За това когато и да има избори , докато няма друга алтернатива - Герб. Прави и грешки Бойко , спор няма , но цялостната политика, решения и виждане за нещата по ми допада от това на отбор (тройна ламя- гея , бея и злодея) . Към горното мнение - Орешарски ли си разбира от работата ? - човека , който каза че няма да има никаква криза в Европа ??? И това е икономист ? По скоро марионетка, която използват да си измиват ръцете за гафовете. Правителството се ползва с одобрение под 20 % , как може да е власт , като повечето българи не го искат и не му вярват?
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

само в главите на Орешарски и Станишев има повече мозък отколкото в цялата група на герб.
Трудно.... Да не забравяме , че икономическият експерт Орешарски не виждаше световната икономическа криза. Той каза че няма да има никаква криза. Също така каза " да разваляме седянката " на стачката на учителите. За Съсела дори няма какво да коментирам - виден крадец и манипулатор. То наистина може да има повече мозък при него - за да крадеш милиони от държавата и за всичко да обвиняваш Герб си е умна стратегия. Ето овцете от стадото гласуват ... не толкова за БСП , просто против Герб... няма да се оправи тая държавица никога.
 
От: От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Трудно.... Да не забравяме , че икономическият експерт Орешарски не виждаше световната икономическа криза. Той каза че няма да има никаква криза. Също така каза " да разваляме седянката " на стачката на учителите. За Съсела дори няма какво да коментирам - виден крадец и манипулатор. То наистина може да има повече мозък при него - за да крадеш милиони от държавата и за всичко да обвиняваш Герб си е умна стратегия. Ето овцете от стадото гласуват ... не толкова за БСП , просто против Герб... няма да се оправи тая държавица никога.

Да, няма да се оправи. Като алтернативата на едните крадци, са други по големи, няма как да станат нещата. Стратегията да обвиниш за всичко предните, не я е измислил Станишев:) Тиквоций я прилага 3.5 години доста успешно при това.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е все пак при Бойко не спряха парите по европейските плащания , спряха ги при Станишев. Кой е виновен ? :D
Станишев обеща 250 хиляди работни места - къде са ? Бойко ли пак е виновен ? Съсела точно за това е плъх... защото не иска да носи отговорност. Орешарски е бушона , който ще бъде посочен с пръст като се срине това правителство с провалената си политика.....
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е все пак при Бойко не спряха парите по европейските плащания , спряха ги при Станишев. Кой е виновен ? :D
Станишев обеща 250 хиляди работни места - къде са ? Бойко ли пак е виновен ? Съсела точно за това е плъх... защото не иска да носи отговорност. Орешарски е бушона , който ще бъде посочен с пръст като се срине това правителство с провалената си политика.....


Оф, не ме вкарвай в спорове дето сме ги водили милион пъти... Чакай ти на еврогейски фондове да забогатеем...
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Оф, не ме вкарвай в спорове дето сме ги водили милион пъти... Чакай ти на еврогейски фондове да забогатеем...
Чакам на работните места на Съсела , ама безработицата расте - :D
 
Днес гласувах и аз и мисля, че е време да си ходят. Нищо не става от тях. Нарочно гласувах сега, защото мислех, че заедна година ще направят нещо, но уви, пак няма никакъв лъч надежда. И с тези ще е мъка, но скоро ще го ядат май месец. Но този път протестите пред съдебната палата, при корумпетата там. Защото всичко от парламента към съдебната палата и после към окръжния. Айде да си ходят. време им е. ОСТАВКА.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е все пак при Бойко не спряха парите по европейските плащания , спряха ги при Станишев. Кой е виновен ? :D Станишев обеща 250 хиляди работни места - къде са ? Бойко ли пак е виновен ? Съсела точно за това е плъх... защото не иска да носи отговорност. Орешарски е бушона , който ще бъде посочен с пръст като се срине това правителство с провалената си политика.....
и кокаина на герб спряха, мамаимдеба!
 
Re: От: Искате ли Оставка на Правителството?

и кокаина на герб спряха, мамаимдеба!

Почнаха да му удрят транзита, губи позиции. :)

BurnX, те всичките идват с големите обещания. И после седят и гледат как под прозореца им викат ОСТАВКА. Последните няколко правителства по този начин им минава цикленето с парламента. И то 100% е циклене, защото нищо не се случва. Поне някой да упандизят, да знаем, че нещо върви в тази държава. ;)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

ай, спри са ... тука не е република турция, където могат да арестуват сина на премиера(не на бившия премиер, на действащия!)
 
Що бе, нека излезем от тази рамка, която са си поставили. Няма ли показно някой да го изяде...да си знаят другите. За момента (в случай, че не са се чатали глупендерите), това ще е топ PR акцията на партията им - да упандизят някой действащ лунатик. Бареков само лае, но това не е добър PR, това е излагаци и простотия, която всеки знае да прави. Ако някой изненада народа със закупчаването на някой, това вече ще е нещо ново. И като гледам олигофренията, която става - ще е на място. Няма значение - който и да вкараш, все ще има за какво. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

е, бойко като залови най-големия бандюга, колегата си в бизнеса - алексей петров, какво стана, да не би да е осъден и да ... гниЙ вече, НЕ, ще го пуснат...
 

Горе