Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

  • Да, искам.

    Votes: 64 70.3%
  • Не, не искам.

    Votes: 23 25.3%
  • Не знам.

    Votes: 4 4.4%

  • Общо гласове
    91
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Мда, това за съжаление е факт. По-лесно вече е да си купиш депутат или министър, отколкото глас.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?


не ме интересува нова загора, твърдица или сливен, секцията на Rabin е в софия, твойта къде е, най-вероятно не е в предните 3 общини, и за да сме точни, ти или Rabin нямате НИКАКВО основание да искате повторно преброяване, затова твърдението, че можело да се провери вот е абсолютно НЕВЯРНО!
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Проблемът не е в основанието, а в самото преброяване. Какво точно ще преброиш? Бюлетините стоят достатъчно дълго време в шефа на комисията, без никакъв контрол. Ако реши, може да сложи вътре всичко. Може и да напише какъвто иска протокол, колкото и да изглежда невъзможно на пръв поглед. Затова, хора, които не са участвали в комисия не е логично да изказват мнение по темата. Реалността е доста тежка.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

С пяна на устата се себеубеждавате, че от това по-зле не може да стане.
Бидейки в тоя занаят - казвам, че може! Не мога да комуникирам с неведом в компютрите, нито мога да надвикам когото и да е. Нито искам.
Електрическо гласуване искам и аз! Само че за за разлика от бесните некъпани пенсии дето си пуснаха мизерния вот - имам идея какво се случва вътре в бръмчащата модерна кутия.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Видяхме вече колко идея имаш и няма какво да го коментираме. Със сигурност стана ясно, че нямаш идея и за офлайн гласуването. Да, и в двете има проблеми. И да, в електронното са по-малко.


ПП Кажи нещо за вяра, че два дни не си го казвал. А е толкова модерно.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Да, и в двете има проблеми. И да, в електронното са по-малко.
ПП Кажи нещо за вяра, че два дни не си го казвал. А е толкова модерно.
Aми ти го каза.
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Проблемът не е в основанието, а в самото преброяване. Какво точно ще преброиш? Бюлетините стоят достатъчно дълго време в шефа на комисията, без никакъв контрол. Ако реши, може да сложи вътре всичко. Може и да напише какъвто иска протокол, колкото и да изглежда невъзможно на пръв поглед. Затова, хора, които не са участвали в комисия не е логично да изказват мнение по темата. Реалността е доста тежка.

май ти нямаш представа от офлайн гласуване :drama:
 
От: Искате ли да имаме електронно гласуване в България?

Е понеже не се случва непрекъснато, на всички избори...
 

Горе