Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Аз съм много малък сравнение с вас :д каде да идвам
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Ами вие сте от софия аз от стара загора каде да идвам сам :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Аз също с удоволствие бих дошъл.
Все още не съм сигурен дали ще мога, че имам едни дела и датата независи от мен...
Ако съм свободен тогава ме бройте и мен.
Ще се радвам да се видим :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Здравейте,

Знае ли се къде ще е срещата и към колко часа?

Поздрави :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

къде ще ще кажем сигурно в петък или най късно събота като запазим местата но трябва да знаем броиката :) така че които смята да идва да псотва надолу часът ще е около 8 вечерта :)
 
Re: От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

къде ще ще кажем сигурно в петък или най късно събота като запазим местата но трябва да знаем броиката :) така че които смята да идва да псотва надолу часът ще е около 8 вечерта :)
аз ще дойда ако съм жив и здрав:)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Еми аз за сега преброих 7 сигурни + нас + хора от другият форум. Дано да се съберем доста, но като гледам ще сме май обичайните типове...:) Аз лично мога да кажа че няма среща в която админите да не са си пийнали и да не е ставало купон. Ще видиме от другият форум + още едни хора занимаващи се с онлайн бизнес, познати. Около 10 и от там. :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Нека хората които ще идват на 100% да кажат или винаги има желаещи и като дойде срещата никой не идва
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Аз ще дойда. Не сме се виждали от маса време :)
 
аз сега не разбирам кога ще е тази среща като вече си е петък , в смисъл да не стане през деня в 3 да кажете че е в 8 примерно :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Аз съм много навит да дойда, но май няма да успея :-(

Знаете ли вече колко горе-долу хора ще дойдат, къде и в колко часа ще е събирането?
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Знаеме че са 20+ както и часат ще е 8. мястот го знаеме, но определено ще трябва да го кажеме като стане сигурно и то...ще го резервираме утре. :) Още инфо ще дадеме 100%. :) Знам че някои са нетърпеливи, но какво да се прави организацията на такова нещо винаги е било тежко, тъй като много хора са с красноречиво мнение - на ръба са дали ще дойдат.
 
щом ще резервирате утре значи говорим за другата седмица евентуално?
 
От: Re: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

щом ще резервирате утре значи говорим за другата седмица евентуално?
Не, бате за тази. Или поне така пише в заглавието на темата. :) Не се безпокай не го правиме за първи път това. Както се вика не сме девствени в тази област. Даже и супризи са ни правили заведенията в последният момент. :wink:
 

Горе