Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

ще го постна като стане резервацията след малко отивам да я правя

вероятно ще е пица трол на гео милев (близо до хотел плиска) ще постна карта

моля кажете си още веднъж

radev, biks , jojo бтоя ви сигурни ще запазя някое място отгоре за някои от несигрните :)
остналите не се притесняваите да си кажете ако ще идвате да отрегулирам броиката
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Щом ще е пицария, значи най-вероятно само ще пия :) Т.е. вероятно с удоволствие ще дойда за бира-две. Иначе се колебая, защото съм в кофти финансово положение.

Coolice, за всеки случай запиши ме в списъка :) Благодаря! ;-)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

спокоино батета ние сме свикнали на работа под пара и в последния момент ще ги нагласим нещата часът ще е около 20 часа за вероятното място писах резервацията трява само да се потрвърди :)

вероятно ще е пица трол на гео милев (близо до хотел плиска) ще постна карта
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Квартал Гео Милев, а улицта е Коста Лулчев близо е до плиска, Ще се напиеме :), Воисче бате и теб ще те напиеме не се притеснявай :) а идвай :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

От SkyCity тръгвате посока плиска, през завод електроника, 2-ра пряка след трамваите е пицария трол ;)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Квартал Гео Милев, а улицта е Коста Лулчев близо е до плиска, Ще се напиеме :), Воисче бате и теб ще те напиеме не се притеснявай :) а идвай :)

От SkyCity тръгвате посока плиска, през завод електроника, 2-ра пряка след трамваите е пицария трол ;)


Мерси Arsenal :) Утре ще е тежък ден - първо тежък разговор с шефа, после пиене :-D

Брей, това май го знам, квартала ми е сравнително познат а и ми е близо ;-)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Coolice, не съм 100% сигурен дали ще мога да дойда. Днес се оказа работен ден и може да се проточи по-дълго.
 
От: Re: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

почна се великото отказване в последния момент :)

А, не! Аз вече със сигурност ще дойда :) С шефа не се видях, но с Вас ще се видя. Чудя се дали да помоля някого за GSM номер, за в случай че стане някаква промяна?
 
Последно редактирано:
абе я кажете на кое име е резервацията или ще се види отдалече :)
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Пичове.... линка към картата ми отваря индекса на БГМАПС....

6 часа е....

само пътя до там ми е 2 часа...
 
От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

От SkyCity тръгвате посока плиска, през завод електроника, 2-ра пряка след трамваите е пицария трол ;)


През Плиска само съм минавал и съм го виждал през прозорчето. Не знам де е.. СкайСити нямам идея кво е, Завод електроника също... :(

Догодина срещата да е в Павликени!
 
От: От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

През Плиска само съм минавал и съм го виждал през прозорчето. Не знам де е.. СкайСити нямам идея кво е, Завод електроника също... :(

Догодина срещата да е в Павликени!


Ти в кой град си в момента?
 
От: От: От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Абе много съм зле...

Просто си написах улицата в полето за търсене. Видях червена точка. Плиска не мога да разбера по картата къде е..

В София съм в момента.
Спешно някой да каже с какъв транспорт се стига там :)
 
От: От: От: От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Абе много съм зле...

Просто си написах улицата в полето за търсене. Видях червена точка. Плиска не мога да разбера по картата къде е..

В София съм в момента.
Спешно някой да каже с какъв транспорт се стига там :)

Щом си в София, ОК ;-) Сега ще помоля да ми кажеш къде точно си и ще опитам да ти обясня.

Иначе аз съм на Орлов мост в момента, може да измислим нещо.
 
От: От: От: От: От: Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

Щом си в София, ОК ;-) Сега ще помоля да ми кажеш къде точно си и ще опитам да ти обясня.

Иначе аз съм на Орлов мост в момента, може да измислим нещо.


От тука до Орлов Мост не ми е проблем.
Обаче оттам нататък рядко ми е стъпвал крака.. така се е случвало че не съм ходил..

Мога да дойде до Орлов примерно.
 

Горе