Продава се: Искате SEO? Поръчайте от нас!

Какъв клиент? Дай примери за думи, които си изкарвал в топа, преди няколко месеца ме питаше за портфолио в една от малумните си теми, като ти постнах портфолио взе, че се покри като мишка и така и не отговори. Добре, че имаме палячо във форума, че да има някаква веселба и тук. В този форум 90% от хората разбират повече от теб от SEO, никой няма да наеме такъв филмиран нехранимайко.
Пък и да са клиенти какво? Моите клиенти от преди нямат нищо против други хора да знаят, че аз съм и вършил работата, освен ORM, но там е друга бира.
 
Последно редактирано:
Е, добре, аз ще поканя някои от моите клиенти да се изкажат тук, а ако не искат - аз няма да ги замествам. Надявам се е достатъчно обективно така. Моята работа е различна от твоята, ако очакваш да съм като теб, просто никога няма да стане.
 
Е, добре, аз ще поканя някои от моите клиенти да се изкажат тук, а ако не искат - аз няма да ги замествам. Надявам се е достатъчно обективно така. Моята работа е различна от твоята, ако очакваш да съм като теб, просто никога няма да стане.
Не искам да те "хейтя", но според мен може да кажеш, кои сайтове си оптимизирал и как точно, по какви ключови думи са изкарани на 1 страница в Google, на коя страница са били преди това.
 
Не искам да те "хейтя", но според мен може да кажеш, кои сайтове си оптимизирал и как точно, по какви ключови думи са изкарани на 1 страница в Google, на коя страница са били преди това.
А според мен бизнес етиката не ми го позволява. Опитвам се да предлагам ново ниво на обслужване и услуга, за което повечето хора от този форум не просто не са дорасли, ами и не знаят какво е. Така че - благодаря ти искрено за съвета, но не мога. :)
 
Пич казах и в предната тема, че рядко гледам да пиша за да не храня някой, ама Блинки нямам идея що толерира такива теми !!! В BHW не случайно има проверка на дадената услуга от администратора (тоест Блинката да го получи фрии) и тогава да се пускат теми. Та понеже все пак споменах и BHW, нека погледнем до къде се простират SEO възможностите на нашият пич.
Стъпка 1- регистрирате се в BHW
Стъпка 2- правите поръчка на великите PBN негови мрежи за $10
upload_2017-5-10_20-17-56.png

Стъпка 3- купувате си от батко ви Кевин PBN постове 250 поста за $15 (ако се чудите, защо не дава репорти еми щото и батко Кевин не дава :D и при него ще си ги видите в Маджестика и Ahrefs)
upload_2017-5-10_20-21-46.png

Стъпка 4- останаха само социалните сигнали преди да сглобите пълния си пакет за оферта в Predpriemach.com
upload_2017-5-10_20-27-53.png


Та в заключение искам да попитам кой със собствени PBN мрежи инвестира в чужди, а не развива свои, бас ловя, че дори не знае процедурата при създаване на такъв тип мрежа, нито инвестицията, нито как се управлява такова животно. Та, ако се чудите как се става SEO експерт това беше безплатен урок ;)
 
Тоя е специалист по всичко. Или е много специалисти, защото във всичките си теми пише за себе си в множествено число.
Очаквайте още услуги в скоро време :).
 
Пич казах и в предната тема, че рядко гледам да пиша за да не храня някой, ама Блинки нямам идея що толерира такива теми !!! В BHW не случайно има проверка на дадената услуга от администратора (тоест Блинката да го получи фрии) и тогава да се пускат теми. Та понеже все пак споменах и BHW, нека погледнем до къде се простират SEO възможностите на нашият пич.
Стъпка 1- регистрирате се в BHW
Стъпка 2- правите поръчка на великите PBN негови мрежи за $10
Виж файлът 15201

Стъпка 3- купувате си от батко ви Кевин PBN постове 250 поста за $15 (ако се чудите, защо не дава репорти еми щото и батко Кевин не дава :D и при него ще си ги видите в Маджестика и Ahrefs)
Виж файлът 15202

Стъпка 4- останаха само социалните сигнали преди да сглобите пълния си пакет за оферта в Predpriemach.com
Виж файлът 15203


Та в заключение искам да попитам кой със собствени PBN мрежи инвестира в чужди, а не развива свои, бас ловя, че дори не знае процедурата при създаване на такъв тип мрежа, нито инвестицията, нито как се управлява такова животно. Та, ако се чудите как се става SEO експерт това беше безплатен урок ;)
Ти ако не тестваш конкуренцията как успяваш? Поръчвал съм и копирайтинг услуги там, ако съм искал да остана скрит, най-малко логото нямаше да си сложа ;)

А относно PBNs - имам си мои, купувал съм чужди, купувал съм постове също. И не разбирам какъв е проблемът? Би ми било интересно ако ти не си купил преди да знаеш как го правят останалите, как би го направил ти по-добре?

ПП: Kevim's PBN си го поръчах за YouTube SEO, ако трябва да ти дам отчет.
 
Пак казвам, ако някои хора завиждат на това колко съм добър
На локуми и дребни далавери си страшен, спор няма :D
 
Здравей, имам интерес към посочената оферта по-горе. Може ли да ми пишеш на лично, имам няколко допълнителни въпроса?
Благодаря предварително!
 

Горе