Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Бележки се добавят от Настройки - Приложения. А "Говорят за това" мисля, че е споделянията и коментарите на постовете.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, знаете ли дали мога да пусна реклама във Фейсбук, на сайт в който промотирам продукти от кликбанк? Одобряват ли се такива реклами?
 
Последно редактирано:
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Aко не е директно към сaмият клик бaнк пейдж можеш.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте. Къде мога да видя списък с всички хора, които са харесали страницата ми?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте. Къде мога да видя списък с всички хора, които са харесали страницата ми?

Отиваш на страницата си, вдясно има една колонка "Тази седмица". Натискаш "Харесвания на страницата" и после "Преглед на всички".
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, искам да ви попитам дали има някакъв начин да си сегментирам социалния трафик, а именно да вижда от коя facebook страница(URL) ми идва трафика. Сега го правя като във всяка слагам различен код за мерене, но тайно се надявам да има и друг начин. Благодаря ви предварително .
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте,
Искам да попитам дали някои от вас знае има ли ограничение на броя изпратени покани за харесване на страница в ФБ. Става въпрос за следното влизам си в страницата и от лявото поле си каня приятелите, но има ли ограничение максимално колко мога да поканя на един път? Също така има ли значение, колко хора ще отправят такава покана едновременно...мисълта ми е да не стане проблем ако много хора на веднъж харесат страницата..
Благодаря предварително.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз съм се чудел по този въпрос, но съм пращал над 2000 покани наведнъж и не съм имал проблем.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте,
Искам да попитам дали някои от вас знае има ли ограничение на броя изпратени покани за харесване на страница в ФБ. Става въпрос за следното влизам си в страницата и от лявото поле си каня приятелите, но има ли ограничение максимално колко мога да поканя на един път? Също така има ли значение, колко хора ще отправят такава покана едновременно...мисълта ми е да не стане проблем ако много хора на веднъж харесат страницата..
Благодаря предварително.

Аз съм си канил всичките приятели наведнъж (над 1,000) и не е имало проблем. Друг е въпроса колко въобще я харесаха...
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Дали има максимум за личните съобщения, които мога да приемам в дадена страница и трият ли се старите такива автоматично? (Под стари, примерно такива от преди 2-3 години)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Съобщения от преди 1 година не са ми изтрити, за по-голям период не знам.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Някой има ли опит с рекламирането на Фб страница в ФБ? Горе доло колко излизат 1000 нови фена. Става въпрос за български фенове.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Някой има ли опит с рекламирането на Фб страница в ФБ? Горе доло колко излизат 1000 нови фена. Става въпрос за български фенове.

4-5 стотинки на фен или в най добрия случай 50-60 лв, но е относително от страницата разбира се
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

4-5 стотинки на фен или в най добрия случай 50-60 лв, но е относително от страницата разбира се

4-5 стотинкина фен ми звучи доста добре... Ако някой има опит с рекламирането на фб страници,може да сподели. Как ще е най-евтино и най-ефективно.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

4-5 стотинкина фен ми звучи доста добре... Ако някой има опит с рекламирането на фб страници,може да сподели. Как ще е най-евтино и най-ефективно.

А има ли разлика дали са през LJ или купени от фб ? В смисъл, ако е същата работа не виждам голям смисъл да се купуват през фб, понеже през LJ излизат за около 1 ст фен.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

А има ли разлика дали са през LJ или купени от фб ? В смисъл, ако е същата работа не виждам голям смисъл да се купуват през фб, понеже през LJ излизат за около 1 ст фен.

Няма разлика.
 

Горе