Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Няма никакъв смисъл от фенове, ако не са ти органични, защото ще си прецакаш сам рийча на страницата. Събирай само хора, които се интересуват от това, което постваш.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@GeorgeG, имаш ли опит с вдигането на рийча на страница с фенове от лайк джагинг? Получих една такава страница, 27 000 фена, а рийча е нищожен.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От рекламата във ФБ феновете са таргетирани,сами са лайкнали страницата,ако продаваш някой продукт е по-добре. Ако ти трябва за яко спам и аз бих избрал LJ.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

@GeorgeG, имаш ли опит с вдигането на рийча на страница с фенове от лайк джагинг? Получих една такава страница, 27 000 фена, а рийча е нищожен.

Алгоритъма в момента показва на N-брой хора и ако има like/share го показва на още N-брой и така. За тва е добре да имаш таргетирана аудитория, която се интересува от нещата, които постваш. В твоя случай, може да пробваш с addmefast. Натупай точки там и си пусни да ти лайкват / шерват поста и виж дали ще ти се увеличи рийча. Ако проработи, или си купуваш точки и с тва работиш или си правиш точки при тях, ако имаш време де.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Алгоритъма в момента показва на N-брой хора и ако има like/share го показва на още N-брой и така. За тва е добре да имаш таргетирана аудитория, която се интересува от нещата, които постваш. В твоя случай, може да пробваш с addmefast. Натупай точки там и си пусни да ти лайкват / шерват поста и виж дали ще ти се увеличи рийча. Ако проработи, или си купуваш точки и с тва работиш или си правиш точки при тях, ако имаш време де.

Мерси, ползвам copromote, но ще видя и addmefast.com.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Мерси, ползвам copromote, но ще видя и addmefast.com.

Да де, няма значение платформата, идеята е да си му сложиш малко сигнали на поста и да видиш дали ще има промяна и ако има, да го правиш по тоя начин.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако не знаете, панорамна снимка на Терминал 2 на летище София, съдържа нудизъм:

11403117_1496495990641471_4815350954360488246_n.jpg


Както и предната част на автомобил.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте на всички, надявам се да съм улучил темата.
Интересувам се от Facebook обяви и по конкретно "Clicks to website"
(Oт както се интересувам от този форум, единственото на което попадам са неща от сорта на "Как да увеличим reach-a си" и подобни.)

Има ли някъде видео курс/текстов курс, който запознава с тънкостите(психологията) на тези обяви ( Примерно кога хората кликват най-много, каква да бъде картинката, как да увеличим CTR, както и как да таргетираме точните хора, които ни трябват(тактики,software и прочие)

Всякакви мнения са добре дошли.

П.П. Ако вече съществува такъв въпрос, а аз съм го пропуснал, моля да ме извините и да ми пратите линк :)
Приятна и спокойна вечер,
Павел :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте,

дайте човек или фирма занимаваща се с приложения за фейсбук.
Трябва ми приложение за анкета/допитване.

Благодаря предварително
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

За тва е добре да имаш таргетирана аудитория, която се интересува от нещата, които постваш. В твоя случай, може да пробваш с addmefast. Натупай точки там и си пусни да ти лайкват / шерват поста и виж дали ще ти се увеличи рийча. Ако проработи, или си купуваш точки и с тва работиш или си правиш точки при тях, ако имаш време де.

Привет, досега не бях чувал за addmefast и copromorte. Искам да попитам за вашите мнения, до колко легитимни са тези сайтове? В смисъл ,използването им може ли да навреди по някакъв начин (в последствие) на Фейсбук и G+ страниците ми, съответно на рийча на публикациите и трафика към сайта?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Някой да посъветва, от къде мога да намеря чуждестранни страници?
Мога да купя,да разменя фенове БГ за ЕН.. Благодаря
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Привет, досега не бях чувал за addmefast и copromorte. Искам да попитам за вашите мнения, до колко легитимни са тези сайтове? В смисъл ,използването им може ли да навреди по някакъв начин (в последствие) на Фейсбук и G+ страниците ми, съответно на рийча на публикациите и трафика към сайта?

На Фейсбук със сигурност може да ти навреди. Понякога усещат лайковете и от ФБ ти ги трият като фалшиви, като дори ти изпращат и съобщение. Като цяло става за пълнеж, но феновете не са активни, а и се иска много кликане и време.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравйте, тъй като не мога да видя раздела с купувам/продавам fb страници искам да попитам информативно как се определя цената на една страница и колко струва г/д страница с 87 500 потребители българска алдитория, седмичен рийч около 100к, 88% жени, групата е на кулинарна тематика
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не е точно съвет, но то 2 дни от единия браузер ми изписва това:

Your Computer Needs to Be Cleaned
It looks like your computer is being affected by malware. We’ll help you fix the problem to keep your account secure and prevent malware from spreading to friends.
Malware is software that tries to steal personal information and causes problems when you use Facebook. Clicking or sharing links that contain spam can give your computer malware.


Според мен е вирус, иска да инсталирам софта и да му дам достъп... Обаче как да се откача от това?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Къде ти го изписва, кога - в поп ъп ли. нов таб ли отваря, когато кликнеш къде? Дай повече инфо и един скрииншот, според мен имаш инсталирана програма за реклами или нещо което го вади, може и адон да е щом само в единия браузър ти излиза.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не е точно съвет, но то 2 дни от единия браузер ми изписва това:

Your Computer Needs to Be Cleaned
It looks like your computer is being affected by malware. We’ll help you fix the problem to keep your account secure and prevent malware from spreading to friends.
Malware is software that tries to steal personal information and causes problems when you use Facebook. Clicking or sharing links that contain spam can give your computer malware.


Според мен е вирус, иска да инсталирам софта и да му дам достъп... Обаче как да се откача от това?

Ако виждаш това съобщение, когато си влизаш във фейсбук, виж по-долу написаното!
http://prntscr.com/7qkqia След като вляза на адреса, който съм посочил със стрелка ме праща тук: https://www.facebook.com/help/292760454081612 . След това си ти на ход!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте

Много се радвам,че сте направили тази тема, и Специално искам да благодаря на човека, който се е сетил за това!
Наистина когато си помагаме можем да стигнем далеч

Та по темата..“


Имам нужда от вашата тема специално става въпрос за Facebook рекламата , или ли хора който активно рекламират в facebook
от менюто има няколко начина за реклама
Ще споделя накратко

в менюто за редактиране на рекламата има някой от следните неща,

Възраст , държава ключови думи

- Бюджет ( който е доста важен , тук ще се радвам да чуя някой който рекламира, според вас какъв е средния минимален дневен бюджет, 2-3 евро или повече , с който е добре да стартираме ) Минимума във facebook е 1 евро на ден.

-Оптимизиране за ! ( тук има доста неща, и не мога да преценя все още коя оптимизация е най-добра )

* Щраквания
Ще предлагаме рекламите ви на хора, които е вероятно да щракнат върху вашата реклама (CPC).
*Импресии
Ще показваме вашите реклами на хората възможно най-много пъти (CPM).
*Дневно уникално достигане
Ще предлагаме рекламата ви на хората максимум веднъж на ден.
*Ангажиране с публикация
Ще показваме рекламите ви на хора, които е по-вероятно да се ангажират с публикацията ви.

Към всяка една от горните опции за оптимизация има и :
Ценообразуване
Предлаганата от вас цена ще се оптимизира, за да получите повече ангажирания с публикацията на страницата си. Ще бъдете таксувана при всяко показване на рекламата ви.
Получавате повечето ангажименти към вашата публикация на най-добра цена – ще бъдете таксувана за импресии
Задайте сумата, на която оценявате един ангажимент към публикация
Ad Scheduling
Run ads all the time
Още възможности
Delivery Type
Стандартно - Show your ads throughout the day - Recommended
Още опции...


Доста неща са нали особено за тези който го виждат за 1-ви път ...


Ще се радвам от вашата помощ

Също така имам нужда от направата на едно лого ( ако някой има познания по Photoshop, и има желание да ми помогне с това, нека ми пише за да разменим контакти)
С радост ще следя темата!


Искрено благодаря
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Изглежда не си чел много по темата.
Няма смисъл от платената реклама която фб предлага.
От личен опит - само загуба на пари без възвращаемост.
Прочети по подробно темата. ФБ вече не е мина , кавато беше до преди 2-3 години
Ако търсиш печалба трябва да наблягаш на нестандартни неща, такива каквито не са популярни за масовия уебмайстор.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Изглежда не си чел много по темата.
Няма смисъл от платената реклама която фб предлага.
От личен опит - само загуба на пари без възвращаемост.
Прочети по подробно темата. ФБ вече не е мина , кавато беше до преди 2-3 години
Ако търсиш печалба трябва да наблягаш на нестандартни неща, такива каквито не са популярни за масовия уебмайстор.

Не съм съгласен с теб! Има хора, които правят милиони чрез ФБ, всичко опира до въпроса правилното таргетиране на правилното място с правилният продукт или сайт. Това, че в България не е особено вървежно или популярно не значи, че по света е така.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Това, че в България не е особено вървежно или популярно не значи, че по света е така.
Мислех, че човека е в България.
Както и да е, Въпроса му е за платената реклама, която предлага фб.
Мое мнение е че няма възвращаемост на парите вложени в рекламата на фб.
Опитвал съм много варианти с всякакви суми , дълго време. Възвращаемост по-малка от 5% .
Ако някой има печалба от платената реклама на фб да пише.
 

Горе