Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

защо нещо не се направи като хората и честно и открито да отидеш да офиса на фирма и да важи правото на кои превари той завари какви са тези глупости па защитено па оспорвано па не незнам си що отиваш казват няма такав домейн и тва рег го на твое име и приключват нещата какви са тея па за година па незнм що ок като имаш апартамент плащаш данък ок пшшащаш някакви стотинки за името на домейна пък ако почнеш бизнес плащаш данаци и така но поне да знаеш че къщичката си е твоя или греша
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Всичко е възможно с register.bg. Може да се арбитрира всичко, независимо от основанието. Това е факт с последната поправка на общите условия от 2011 година.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

ins bg dokolkoto razbiram vie ste neshto kato podizpalnitel ami apravete neshto po vaprosa xodete poteleviziite pishtete govorete kak she stanat neshtata kak da tragne chovek da investira vav biznes v inernet ako znae che vav vseki edin moment mogat da mu go vzemat ami ako e novia facebook m kvo pravim vie iskate da kagete che vsichki v momenta rabotiat na magia mnogo ineresno
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Каквото зависи от нас доставчиците е направо. Това което казах , че не всеки домейна може бъде отнем, но може да бъде арбитриран. Арбитражната комисия към register.bg решава дали искането за арбитраж е основателно или не. Има случаи при което за едно и също арбитражно искане комисията има коренно противоположно решение.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

ok kato dostavchik iskam da mi reg domain koito dori da bade arbitiran da ne moge da bade otnet ima li takav variant daite imal za vr s vas
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Kiril Zlatarski - що не ни уважаваш и не пишеш на кирилица?

А ти за авторско право чувал ли си? Няма значение дали домейна го има регистриран или не, както даваш пример. Има си носители на авторско право и някой неща не можеш да използваш, ако се опиташ да се правиш на тарикат ще ти бъдат отнети.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Всеки като клиент трябва да прочете всичко в условията, както и написаното с дребния шрифт. Когато нещо не ти изнася, не се подписваш и търсиш алтернатива. И след като за .бг домейни алтернатива няма - фирмата е монополна - спираме да ползваме .бг домейни и търсим алтернативни. Аз също никога не съм разбирал от какъв зор нашенски домейн ще струва в пъти повече от всеки друг стандартен такъв, ще се изискват документи, подписи на място и една камара глупости, при положение, че регистрирането на всеки друг стандартен домейн става без никакви бюрократщини за броени секунди и срещу няколко си долара. Ама нали в тази държава всеки трябва да точи пари, кой откъде и колкото може и да ощетява народа, та крадливото племе не е подминало и тази сфера от бизнеса.

п.п.
Шльокавицата не я понасяме много добре, пишете на кирилица!
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Всички регистрирани домейни със защитен статус, не би може да се отнемат при арбитраж, освен ако не нарушават Общите условия за register.bg и особено чл. 5.4.2. Това е "вратичката", с която никой не може(или поне не е успял) да осъди register.bg, за непревомерно отнет домейн.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

ааааа не ме интересува ако не засягаш никого в момента на рег на домейна е въпросът а не ако тръгнат нещата някой да реши че трябва да ти вземат домеинчето дето толко си му се радвал сега какво правим не ме интересува бумащината нека да я има ама да пет странички че домеинчето си е твое и само твое нали сте мислители само философствате дайте директи решения какво да направя
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

ааааа не ме интересува... не ме интересува бумащината...

След като не те интересува, ще си носиш последствията за твоя тарикатлък.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

странник какъв тарикатлък нещо си се оберкал не аз съм осн на тази тема :) приятелю чети внимателно а въпрос към инс пиша сисъс един мн умен човек който ми каза че ако фирмата е на твое име и домейна е като фирмата цитирам шанса да ти бъде отнет е нулев така ли или греши
 
От: От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Искам да попитам, ако регистрирам домейн, който е свързан с дейността на фирмата, но фирмата не се казва така. Може ли в бъдеще да ми бъде отнет?

Примерче :
Имам фирма която се казва "Предприемач строй" ЕООД
Аз регистрирам инженеринг.бг
И идва фирмата Предприемач инженеринг (или нещо друго инженеринг или просто инженеринг) и казва искам този домейн. Какво се случва тогава?

.... Понеже сега имам желание да купя един домейн и ситуацията е подобна.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

аз не съм специалист но веднага ще ти дам сценарии ще тръгне саитчето и от инжинеринг ще доидат и ще кажат той ни е открадал името и ще си го вземат поне от това което чета цял ден с такова впечатление оставам
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

очаквайте скоро и обратния вариант някой да рег сайт на твойта фирма и да ти я вземе така е още по инересно
 
От: От: От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които прода

Искам да попитам, ако регистрирам домейн, който е свързан с дейността на фирмата, но фирмата не се казва така. Може ли в бъдеще да ми бъде отнет?

Примерче :
Имам фирма която се казва "Предприемач строй" ЕООД
Аз регистрирам инженеринг.бг
И идва фирмата Предприемач инженеринг (или нещо друго инженеринг или просто инженеринг) и казва искам този домейн. Какво се случва тогава?

.... Понеже сега имам желание да купя един домейн и ситуацията е подобна.

Могат да предяват претенции, а дали ще ти го вземат, най-вероятно зависи от "комисията", дето ги взема тези решения.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Е неможе ли да се направи нещо. Аз искам да направи нещо подобно. Например да направя сайт за строителство (да пиша за идеи за строителството, дизайн и т.н.), но всички домейни са заети и аз си регистрирам "Инженеринг.бг - строителен портал". И пиша много интересни неща, прави се от строителни инженери и плащам за реклама и т.н.. Обаче си слагам 1 банерче към фирмения сайт (която е строителна фирма) и конкуренцията решава да ми направи мръсно или някой го поиска този домейн.
Могат ли да ми го отнемат в този случай?
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

веднага искаш да използваш тяхната репутация за да рек
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

тяхната репутация за да рекламираш веднага ше те налапат ми ти ше правиш цял саит заради един банер по добре плати банер в некой саит и не се занимавай с глупости мен ако питаш
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Например приятелю, ... фирмен сайт да се класирам по тази дума ... няма значение. Думата е важна защото е свързана с дейността на фирмата, но самата фирма се казва по друг начин.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

слушай сега :) не се нервирай маината им на тея www.webnode.com pravish sait za pet min krasti go kak iskash poblikuvai kakvoto iskash i kakto si iskash slogi go na facebook da sedi razdai go na priateli i taka
 

Горе