Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

И аз искам да питам нещо. Извинявам се ако е малко оф топик.

Имам 2 домейна в godaddy, но и те Не са с опция privacy protection. Предполагам това имате в предвид под защитени. Така де трябва ли да се притеснявам от нещо. Вече от няколко години го имам единия и нищо не се е случило (да чукна на дърво).

Тоест какво предимство носи защитата на домейн, някой ако може да разясни или да препрати към някоя добре обясняваща статия ще съм благодарен.
( че щом за .бг струва 200 лв)
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Бъркаш малко понятията, това ти крие данните от ухуиза.
а тази защита за бг домейн е
ако си купил факла.бг и дойде някой с фирма факла ад и ти поиска домейна защото фирмата му е с такова име.

И срещу 200 лева ти гарантират че няма да успеят да ти вземат другите домейна който си купил.
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Бъркаш малко понятията, това ти крие данните от ухуиза.
а тази защита за бг домейн е
ако си купил факла.бг и дойде някой с фирма факла ад и ти поиска домейна защото фирмата му е с такова име.

И срещу 200 лева ти гарантират че няма да успеят да ти вземат другите домейна който си купил.

А каква е ползата от това да имам privacy protection в godaddy на домейните.


И къде мога (онлайн за предпочитане) да сравня дали има аджеба вече фирма с това име. Търговския регистър достатъчен ли е ?
 
От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

Privacy Protection е, когато не искаш разни хора да ти проверява данните на домейна - иначе ти излизат имената и контактите.
 
От: От: Истината за РЕГИСТРАТОР.БГ и ICN.bg и за "защитените домейни" които продават!

И къде мога (онлайн за предпочитане) да сравня дали има аджеба вече фирма с това име. Търговския регистър достатъчен ли е ?

Името на фирма покриваща напълно името на домейна не е единствения начин за да започне арбитража и да ти го вземат.
 

Горе