Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Хакери са свалили базата на Замунда?

Вижте какво пише тук: arenabg.ch
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хакери са свалили базата на Замунда?

Вижте какво пише тук: arenabg.ch

Ха, ебаси цирка тея тотално ще си изкарат всичко на показ.
 
От: Хакери са свалили базата на Замунда?

667125_1.gif
 
От: Хакери са свалили базата на Замунда?

ебахти цирка и сега в крайна сметка не е хакнат а някаква инсценировка и се може да ползваме новия им сайт zamunda.se, който съдържа абсолютно всичко, еми супер
 
От: Хакери са свалили базата на Замунда?

Пък може да има и още по-смотани кабеларки на които не съм попадал ;) не казвам, че въобще няма нови филми, но са единици а се бълват хиляди постоянно в света

Как да няма нови филми? Всичко, което се рипва из световните торенти, го има и в замунда?
 
От: Хакери са свалили базата на Замунда?

ебахти цирка и сега в крайна сметка не е хакнат а някаква инсценировка и се може да ползваме новия им сайт zamunda.se, който съдържа абсолютно всичко, еми супер

То не само новия като гледам доста са се разпрострели :D И аз вая пуканките като nortrant филма е интересен. :D
 
От: Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

мен ме убедиха че както го промених заглавието отговаря на истината

a ping на zamunda.se e на същото ip на zelka.org
Тая зелка най-вероятно е служела за тестово докато го прехвърлят и в момента зарежда едно и също нещо.

Интересното е че явно става въпрос за много пари щом има кражби, бягства зад граница и т.н :)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Абе каква " ГРУПА ХАКЕРИ"?? Как пак ще откраднат и домейна..... Това си напълно ясно, че e някой от екипа им.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

И ся замунда.net или замунда.se ? Не съм се логнал в .se ама като гледам .net продължават да си качват торенти...
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Тука има някаква излишна истерия май или и аз нз какво.
Всеки може да си създаде торен... замунда.Нет го правят неговите потребители, те му дават живот.
Още повече в двата нови сайта ако се опитате да създадете нов акаунт няма да успеете :)

The following errors occured:
You can't register from another url.

Та историята е интересна, за това как са допуснали подобен пропуск в замунда.НЕТ все пак нашите данни са там криптиран или не ... те трябва да могат да опазват потребителите си!
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Еб*хти екипа, еб*хти чудото.... Само не мога да разбера след като си имат такова доверие и един от програмистите им има достъп до емайла на който е регистриран домейна.... Това не означавали, че хората от екипа се познават... след като се познават... какъв е проблема на "главния" да отиде до "новия главен" и да си вземе домейна обратно ?

ПП: има някаква шмекерия тука....в която са замесени пари и развитие на нов тракер.... поне според мен
 
Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

новия марк зукърбърг вече бил минал границата със сърбия.. вероятно затова на са го потърсили лично или са го потърсили но не са го намерили :D

Въпроса е достатъчно ли са парите за да идеш да си живееш в южна африка :)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Е явно са достатъчно щом е инвестирал в сървъри, минал е граница и т.н.
 
От: Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

новия марк зукърбърг вече бил минал границата със сърбия.. вероятно затова на са го потърсили лично или са го потърсили но не са го намерили :D

Въпроса е достатъчно ли са парите за да идеш да си живееш в южна африка :)

въпроса е дали изобщо ще има пари като се разчуе каква е работата, за мен сайта замунда.нет ще замре тотално...
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

въпроса е дали изобщо ще има пари като се разчуе каква е работата, за мен сайта замунда.нет ще замре тотално...
Убеден съм че и след месец над 50% от потребителите ще си мислят че замунда.нет е истинския...
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Едва ли винаги има заблудени... точно затова ми се струва, че е някаква шмекерия.... С цел развиване на 2 отделни тракера... Ще има да гледаме след 1-2 седмици в гаргата.биз: рекламирай в замунда.нет и рекламирай в замунда.се....
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Убеден съм че и след месец над 50% от потребителите ще си мислят че замунда.нет е истинския...

Това нищо не значи, за да просъществъва тракер трябва да има качествен екип уплодери и енкодери -> без екип да качва контент сам се сещаш какво ще стане с тия "заблудените"...

Победителя в цялата работа е арената.
 

Горе