Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Хахаха много домейни много чудо стана с тая замунда :)
 
Сега е момента още някоя замунда да изкочи на бял свят. И най убавото е, че с един акаунт си навсякъде. Някаква мирър база данни ли имат. :)
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

То това беше целта на цялото упражнение според мен ... Кражби, работи всичко е вътрешно между няколко човека за да се отвлече вниманието от собственика на замунда (собственика на линкос). А тея миръри са с цел изкарване на повече манги и по трудното сваляне на сайта. Ако реално имаше такава кражба и патардията, която се вдигна понеже не става въпрос за малко пари, след толкова месеци да са го намерили новият администратор три пъти.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Както казах сайта вече е онлайн.... Просто е бил паднал сървъра, а фена като е сам не смогва.....
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Както казах сайта вече е онлайн.... Просто е бил паднал сървъра, а фена като е сам не смогва.....

А защо е сам. Екип не си ли е намерил вече. Трудно се управлява такъв сайт. А и доходите му го позволяват. ;) Аз не бих се замислил. Няма да е зле и собственика да се замисли. Все едно този форум да има 100 000 на ден и да няма екип. :)
 
От: Re: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Сега е момента още някоя замунда да изкочи на бял свят. И най убавото е, че с един акаунт си навсякъде. Някаква мирър база данни ли имат. :)

Не е нужно да се прави мирър. Купуваш един домейн и хост, бацаш няколко хиляди торента и почваш да разпространяваш. Хем повече сийдъри, хем повече торенти. Ту ин уан. :)
 
Последно редактирано:
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

zamunda.net:

2014-03-01 - We've had problems with the domain .NET DNS's. Now they are changed and everything will be ok in the next several hours.
If you still experience difficulties opening .NET, please use Zamunda.CH.

Ясно, но си е клонинг, нали? В смисъл, можеш да си го ползваш с съществуващия акаунт от "оригинални" сайт? Абе, уж ги били бутали, а сега че чудиш в кой да влееш да теглиш. :)

Сори, че толкова тъпи въпроси задава, но реално не ми се налага да ги ползвам тези сайтове, но в същото време държа да съм информиран, защото този пазар е голям и богат. ;)

резервен домейн е
както сега имат проблем с .нет-а, другия си бачка

едната замунда е:
- zamunda.net
- zamunda.ch
- 31.7.61.250

другата:
- zamunda.se
- zelka.org


Един акаунт може да ползвате за всичките (те са две) ако е регистриран преди разцеплението. Сега ако си направите рег в едната, няма да може да се логнете и в другата.

Проблема на замунда.нет не е в хоста, а в домейна.
както може да проверите - замунда.ch и ип-адреса се зареждат. Ако проблема е решен, остава да се обновят днс-ите.
 
Последно редактирано:
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Е как? При мен .нет си бачка без проблем. Да не проблема да е в София. :D :D :D
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

значи проблема е решен, но при мен все още не се зарежда

п.п. сега видях, че има проблем с картинките в zamunda.ch, това е защото те са с другия урл който не ми се зарежда
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

У БТК е , моя доставчик взема нет от там и сега я няма и при мен снощи по едно време запали сега пак я няма цял ден.
Е как? При мен .нет си бачка без проблем. Да не проблема да е в София. :D :D :D
 
сложете си гугълските днси
8.8.8.8
8.8.4.4

слагат се в рутера или с десен бутон опциите на конекцията в уиндоуса

ако ползвате днсите на бтк или вашия доставчик ползва нет от бтк и неговите днси правят запитвания към тези на бтк (както рутера ви слага вътрешно ип от вътрешната за мрежа за днс а си прави запитвания към тези който са въведенив него ) ще чакате до три седмици да се сетят да ъпдейднат...
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Като вляза в zamunda.ch , не ми зарежда половината картинки. След това 1-2 мин. не мога да вляза в никакви сайтове.. но имам скайп , радио и т.н... В zamunda.net , изобщо не ми влиза.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

направи това което каза @coolice и може да ти влезе :mrgreen:
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Замунда.нет си е само една.. за съжаление!
Аз влизам там не заради торентите /торент файловете мога да си ги сваля от всякъде/ , ами заради комюнитито /субтитри, коментари, отзиви/.

Без тях другите трекери за мен са мъртви , замунда.се ми е като резервен план когато .нет са офф.

а пък за други незнайни новоналюпили се трекерчета няма какво да говорим..

За мен има само основни 2 трекера - замунда.нет и пайрътбей
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

За мен има само основни 2 трекера - замунда.нет и пайрътбей
А арената. Последно време не чувам нищо за нея? Нещо да не би да губя позиции? :) Но бяха силни в началото на двата тракера. Явно доста им поотслабна популярността последно време. Все се шуми около Замунда и нищо за Арената. :)
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Замунда.нет си е само една.. за съжаление!
Аз влизам там не заради торентите /торент файловете мога да си ги сваля от всякъде/ , ами заради комюнитито /субтитри, коментари, отзиви/.

Без тях другите трекери за мен са мъртви , замунда.се ми е като резервен план когато .нет са офф.

а пък за други незнайни новоналюпили се трекерчета няма какво да говорим..

За мен има само основни 2 трекера - замунда.нет и пайрътбей

За мен kat.ph е най-добрия. Ако в Замунда няма нещо, там със сигурност го има. Вчера си свалих от там последния епизод на The Walking Dead 1080p. В Замунда имаше само 720p.
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

За мен kat.ph е най-добрия. Ако в Замунда няма нещо, там със сигурност го има. Вчера си свалих от там последния епизод на The Walking Dead 1080p. В Замунда имаше само 720p.

Този торент тракер за пръв път го чувам. :) Мен ме редиректва към kickass.to. Нормално ли е?
 

Горе