И Ти 1-ви в Гугъл - ВИЖ КАК!

stuky1971

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Номер 1 съм в Google от 10,000,000 резултата, дори EBAY е след мен!
Постигнах 1-ва позиция в www.google.bg с keyword - " online auctions " от над 10,000,000 резултата, дори EBAY е след мен!!!! Ето за какво говоря:

И Ти 1-ви в Гугъл със 120 еднопосочи LINKS "Social Bookmarking Service" до PR8
+
един article листван във 450 - BLOG WEB SITES ще ви донесе 900 еднопосочи линка!


Вие ще получите 120 еднопосочни backlinks от социалното отбелязване на уеб сайтове до PageRank8!!!!
Гугъл - LOVE THIS

1. цена 15.00 EUR prez PAYPAL

Вие ще получите един article листван в 450 - BLOG WEB SITES ще ви донесе 900 еднопосочи линка!
Имате право на 2- Anchor text links във вашия article: 450 X 2 links = 900 еднопосочи линка
2. цена 15.00 EUR prez PAYPAL

3. цена за двата пакета 27.00 EUR prez PAYPAL

Вие ще получите цялостен REPORT WHEN THE JOB IS DONE!
 
добри са цените, ти ли го предлагаш и става ли с думи на кирилица? /предполагам че не де ;)/
Тия дни ще ти пиша да ти пробвам услугата ...
 
Не става на кирилица!!! Аз предлагам услугите а също така и Manual Directory Submission 1000 one way link Directory Service Submission за 35 EURO разбирасе със цялостен REPORT.
Ето и резултата 3-те ми саита:
http://www.QxBid.com keyword: "online auctions" и "online auction" 1-ва страница в Google.bg, 2-ва страница в Google.com - от 9,500,000 резултата!!!!

http://www.businessmarketingagency.com keyword: "business marketing" 1-ва страница в Google.bg отново 1-ва страница в Google.com - от УВЙСТВЕНАТА КОНКУРЕНЦЯ ОТ 75,700,000 резултата!!!! - Този keyword: "business marketing" ще ви струва 3,5$ - 4,00$ за клик ако използвате реклама на Google Adwords!!!!

http://www.JeansDeal.com е само на 4 месеца -
keyword: " low rise jeans" 1-ва страница в Google.bg и 1-ва страница в Google.com - от 683,000 резултата
keyword: "tight jeans" 1-ва страница в Google.bg и 1-ва страница в Google.com - от 1,980,000 резултата
keyword: "dsquared jeans" 1-ва страница в Google.bg и 1-ва страница в Google.com - от 1,870,000 резултата .... имам още 10-на keywords със JEANS на 1-ва страница в Google.com

Като цяло от 3-те саита получавам target traffic 2800-4800 visitors a day!!!

Постигнах този резултат със това което предлагам:
120 еднопосочи LINKS - Social Bookmarking Service и article листван във 450 - BLOG WEB SITES със цена за двата пакета от само 27.00 EUR
 
може ли да те запитам защо показваш google.bg като там не ти е таргета
то и аз тогава съм голям бот... 4ти (бях и първи, ама свалих малко линкове) съм за 209 000 000 за seo ...
показвай реалните резултати в google.com когато предлагаш кирилица тогава сравнявай с google.bg
и това 2800-4800 дневно не са кой знае колко посещения... вчера един колега ми показа как си докара 12000 в един сайт ей така...

Нямам нищо против теб, услугите ти изглеждат дори и на добри цени, но просто заблуждаваш хората и ми се струва неетично. Просто тук има доста хорица който много вярват на всичко което им се напише и никак не са запознати с нещата.

Ще го повторя пак, услугите ти са хубави, на добри цени, но просто резултата както го покзваш не е такъв.
 
Последно редактирано:
резултатите ги показвам и в Google.com!!! не се ли вижда???

Виждам че наблягаш на google.bg и челните позиции там. btw я сподели малко повече за Social Bookmarking Service, че ме интересува и top user ли си в някоя от соц. мрежите
 
"вчера един колега ми показа как си докара 12000 в един сайт ей така..." - Въпроса не е това! A 2800-4800 Target Traffic е нещо специално!
 
Ето някои в които съм top user:

Slashdot.org
propeller.com/
reddit.com/
del.icio.us/
indianpad.com/
google.com/bookmarks
furl.net
diigo.com/
Wirefan.com
bibsonomy.org/
blinklist.com
Myjeeves.ask.com
simpy.com/
backflip.com/
spurl.net
newsvine.com/
netvouz.com/
folkd.com/
blinkbits.com/
plugim.com/
linkagogo.com/
mister-wong.com/
sk-rt.com/
connotea.org/
twitter.com/
thoof.com/
Corank.com
Facebook.com
squidoo.com
Lipstick.com
teenwag.com/
Dzone.com
swik.net
millionsofgames.com
ma.gnolia.com/
shoutwire.com/
sphinn.com
fark.com
thisnext.com
connectedy.com
 
ще те изтествам аз ;)

а иначе аз съм втори в г.ком от [SIZE=-1]63,500,000 for авто
ама в г.бг само играе - 3-4-5-6 място ;)
[/SIZE]
 
Я кажи user в propeller и в reddit.
btw повечето места, които си посочил дават връзки с nofollow.
а иначе горе говорех за 12000 таргетирант трафик, ама все едно, не е важно в случая
 
weblordThis member has been removed from the system for violating our Terms of Use.

а в reddit виждам просто един user с 3 karma и 1 добавена занулена новина.
Бате ако това са ти power user-ите не искам да си представя какви ще са другите
 
"Братчеда" в моя бизнес така им викаме на пинойците, няма ли да ти се разсърди че му пускаш тук всички профили ?
Ти си знаеш де, иначе на weblord не мога да му отрека че плете сериозни схеми.
 
и повече от половината са с nofollow. лично на мен вече не си ми интересен, показваш там нечии си профил дето имате бизнес заедно... ами и аз ако реша да правя пари от субмишън ще свирна на другарчетата от соц мрежите и веднага ще стане далаверата и то говорим за хубави мрежи с хубави линкове, много вотес и трафик... както и да е, аз приключвам до тук, връщам си думите от преди малко че услугата ти в хубава... не струва
 

Горе