И Ти 1-ви в Гугъл - ВИЖ КАК!

@stuky1971 а какво ще кажеш за "телефони" и други подобни в г.бг ?
По думи например "gsm" ( не, че означава това което си мислят повечето...:) ), "телефони" и подобни. Става въпрос за нов сайт.
Помисли и кажи някакви примерни цени, срокове и каква гаранция даваш.
Поздрави, Александър
 
щЕ ТЕ РАНКВАМ, щЕ ТЕ ТЕСТВАМ, щЕ ПЕЙСТВАМ, щЕ КОПВАМ, щЕ СЪБМИТВАМ, щЕ ОВЪРЛОУДВАМ, ще нз си кво. Абе хора що се опитвате да оаквате българския език? Заемките и чуждиците ги използвате за да се докарате пред хората ли - като ви четат безсмислените постове да си казват "еййй аз на тоя пич почти нищо не му разбрах, явно ги разбира много нещата". Що не се опитвате да се сещате за български думички ? само не ми казвайте че не става - ако не става има и такива неща като "словосъчетания" "обяснения", така и по-новите в форума ще разбират за кво иде реч.

Казвам това щото първите ми посещения тук ме накараха да се втрещя и почти да се откажа като видях за какво става дума. Де да знам де, това си е мое мнение ;) просто достатъчно мангалята прецакват езика ни ами и ние като се стремим да приличаме на "братята" американци и малко смешно става
Добре дошъл в Интернет. Тук английският е официален език във всяка държава. Край на оффтопика.
 
Toй че е официален е ясно. Ама това все пак е български форум и повечето "термини" които стъки изплозва имат и български превод, та не виждам причина да ги пише на английски...
 
Пред вид това че основната материя сме я учили преди всичко от англоезични сайтове и книжки не мога да твърдя че използването на английски е неуместно или нелогично.
Освен това мисля да допълня, че "поамериканчването" до голяма степен може да изиграе добра роля в нет бизнеса, особено когато е насочен къч Щатите и Канада (предимно).

Относно класиране на страница в топ 10 на Гугълл, с "косопад"... става, но не за ден - два, а за година примерно и около 100 часа труд общо.

Ходи при Джим Картър да те светне в една от тактиките.
Тъкмо започва нагеден урок по темата
http://www:)jimkarter:)com
 
Аз се възползвах от комбинираната услуга за 27 евро, човека я изпълни за по-малко от 2 дни като преди малко ми изпрати пълен репорт на всички сайтове където се намира линка ми и на всички блогове където е публикувана статията ми, разгледах някой от блоговете и всички които проверих са с различни IP, като даже има и от Германия, Полша, Корея, Китай и основното част от САЩ, но с различни IP,
сега ще поизчакам седмица - две гугъл да захапе линковете и ще пиша резултата,
определено бих работил отново с него ...
 
Netsurfer,
Благодаря за коментара относно услугите които предлагам! Доволен съм, когато клиентите ми са доволни! Надявам се в бъдеще да ви обслужвам отново!
 
Аз пък не разбрах английския къде е официален език ? В България официалния език е само един - български.
 
Аз се възползвах от комбинираната услуга за 27 евро, човека я изпълни за по-малко от 2 дни като преди малко ми изпрати пълен репорт на всички сайтове където се намира линка ми и на всички блогове където е публикувана статията ми, разгледах някой от блоговете и всички които проверих са с различни IP, като даже има и от Германия, Полша, Корея, Китай и основното част от САЩ, но с различни IP,
сега ще поизчакам седмица - две гугъл да захапе линковете и ще пиша резултата,
определено бих работил отново с него ...
с интерес очаквам да видя постигнатите резултати... ако може дай отчет за ранкването ти преди и след и за кои ключови думи става въпрос... ако наистина си струва, може пък и аз да пробвам :)
 
с интерес очаквам да видя постигнатите резултати... ако може дай отчет за ранкването ти преди и след и за кои ключови думи става въпрос... ако наистина си струва, може пък и аз да пробвам :)
сайта в момента е в пясъчника, защото преди около седмица си смених изцяло концепцията и по желаната дума не е в топ 1000 :D
след седмица - две ще споделя дали е излязал от пясъчники и какво става с него 8)
 
Всичко е прекрасно от това което прочетох, но никой не спомена има ли възвръщаемост от това да си Номер едно в Гугъл? Не че 30-тина евро са много пара, но все пак се чудя какво гони всеки от вас.
За реклама разбирам, но за повечето подрастващи е важно и да има някъкви приходи.
Нищо лично, просто ми е странно, интересно и силно любопитно.
 
Ами да си номер едно в гугъл за някоя ключова думичка, която да ти носи таргетиран трафик си е прекрасно ако продаваш нещо. Според мен от това дали си номер едно или номер 50 разликата в печалбата ти ще е над 50-60% ако основния ти трафик идва от гугъл... при всички положения, ако за 30 пари се постигат такива резултати, каквито се описват, то възвръщаемост ще има :)
 
Всичко е прекрасно от това което прочетох, но никой не спомена има ли възвръщаемост от това да си Номер едно в Гугъл? Не че 30-тина евро са много пара, но все пак се чудя какво гони всеки от вас.
За реклама разбирам, но за повечето подрастващи е важно и да има някъкви приходи.
Нищо лично, просто ми е странно, интересно и силно любопитно.
ама ти сериозно ли??
 
хмм вече си втори.Браво явно си фанал кйоравото поздравления.Ае нахъсай се да биеш EBAY.Com знаем че можеш :p
 
то между първо и десето място битката е люта и често си разменят местата :)
 
До "HavVvoC" - да това е начина - виждаш резултата. Но - винаги има НО, в зависимост от конкуренцията на "keyword-a" услугата от 27 EUR трябва да се направи няколко пъти а не само веднъж. Не забравяй че с keyword - " ONLINE AUCTIONS " се конкурирам с фирми като eBay които имат "Search Engine Optimization"- екип от специалисти + милиони $$$ "advertising budget"
Имам приятел със саит Ramilfactory.com kоито таргет е "предпазно облекло, защитно облекло, работно облекло" За този саит услугата от 27 EUR е направена само веднъж преди 8 дни.
Резултата:
Keyword: предпазно облекло - 1 страница в Google
Keyword: защитно облекло - 1 страница в Google
Keyword: работно облекло - 2 страница в Google

Резултата е SUPER само от веднъж защото конкуренцията на тези "keywords" е много малка.
 
Здр относно услугата която предлагаш свързана с гоогле. тези блогове каде ще популизират сайта ? че не съм запознат. Сайта ми е на БГ и искам да се популизира в БГ. Заинтересован съм от услугата просто ми разясни повече, че неразбирам
 

Горе