И Ти 1-ви в Гугъл - ВИЖ КАК!

GOOD LUCK виж ми резултата v Google никога няма да ме стигнеш!!!

Дали? Що ли си мисля че отдавна съм те минал, ама не е там въпроса.
Изказах си моето си мнение, не се опитвай да ме нападаш, не си струва да се караш с мен
 
Опитвам се да дам добри цени! Много ли са ниски? Колко би трябвало да искам за подобен Service?
 
Опитвам се да дам добри цени! Много ли са ниски? Колко би трябвало да искам за подобен Service?

Споко приятел!
Всичко май ти идва от това че с първите ти постове във форума започна да предлагаш "услугата"....
Моето мнение е че просто трябва да изчакаш малко и да се "смесиш" с потребителите.

.Направи си сайтче където да описваш "услугата"
.Запиши се за някоя от програмите и постваи резултатите след събмита на сайта
.Успех
 
Брато с постове от рода на аз съм най-добрия и не искам да го крия няма да спечелиш нищо... Днеска си на върха, утре може да си доло - от високо лесно се пада и много боли, затова те съветвам да спазваш добрия тон във форума и ще видиш че така ще ти е много по-лесно
 
аз не разбирам само, що 50% от думите в постовете му са на английски... Т'ва гугъла е много, много шибана работа откъм индексирането - случи ми се за един ден да си сменя 10 пъти местата между първа и втора страница, останах на първа, а на другия ден бях на 3та... Сега пак съм бетон втора .....
 
аз не разбирам само, що 50% от думите в постовете му са на английски... Т'ва гугъла е много, много шибана работа откъм индексирането - случи ми се за един ден да си сменя 10 пъти местата между първа и втора страница, останах на първа, а на другия ден бях на 3та... Сега пак съм бетон втора .....
батенце гуугъл е непредсказуем 24/7 :twisted:
 
добре ако ти дам 60 лв ще ме изкараш за дума която искам? примерно за hair loss?
 
еми аз ти казвам примерно нов сайт без линкове за момента...?
 
нов саит!!! трудна работа. Ако аз избера новото URL и работя 6-8 месеца (този keword "hair loss" има много HIGH COMPETITION) ще те ранквам на 1-ва страница в Google.com
Ще ти стува 4000 Euro.
hair loss - изисква много работа и то за Fresh URL е още по трудно
 
нов саит!!! трудна работа. Ако аз избера новото URL и работя 6-8 месеца (този keword "hair loss" има много HIGH COMPETITION) ще те ранквам на 1-ва страница в Google.com
Ще ти стува 4000 Euro.
hair loss - изисква много работа и то за Fresh URL е още по трудно

щЕ ТЕ РАНКВАМ, щЕ ТЕ ТЕСТВАМ, щЕ ПЕЙСТВАМ, щЕ КОПВАМ, щЕ СЪБМИТВАМ, щЕ ОВЪРЛОУДВАМ, ще нз си кво. Абе хора що се опитвате да оаквате българския език? Заемките и чуждиците ги използвате за да се докарате пред хората ли - като ви четат безсмислените постове да си казват "еййй аз на тоя пич почти нищо не му разбрах, явно ги разбира много нещата". Що не се опитвате да се сещате за български думички ? само не ми казвайте че не става - ако не става има и такива неща като "словосъчетания" "обяснения", така и по-новите в форума ще разбират за кво иде реч.

Казвам това щото първите ми посещения тук ме накараха да се втрещя и почти да се откажа като видях за какво става дума. Де да знам де, това си е мое мнение ;) просто достатъчно мангалята прецакват езика ни ами и ние като се стремим да приличаме на "братята" американци и малко смешно става
 

Горе