И аз си направих първата печалба

Ами честито и още много да идват :) знаеш какво да правиш

Аз обеснявам на всички че не е толкоа трудно а като понтрупате опит и 50 продажби за месеца няма да са проблем

скаи ис д лимит :)
 
Честито, иначе след колко време я направи след като си пусна сайта?
 
Май трябва да направиме такъв пул, нещо от сорта на: колко време ви отне до първа продажба <като се има предвид от стартиране на сайта/блога>. Обаче това си мислех, много хора тук доказват че блоговете освен информационни страници, могат да бъдат и комерсиални такива. :)

Наистина хората тук знаят как да правят пари онлайн, от един бло да почнеш да правиш кеш си е голямо постижение - единственото което инвестират са знания и умения, натрупани от четене.

Искам да поздравя всички про-та. Надявам се да почне да ви става навик да печелите все повече и повече. Успехи приятели. :wink:
 
да но при мене нещо не се получава... субмитнах си блога тук там... но няма нещо трафик и съответно продажби.. мисля като направя 100те$ да ги вложа в адуордс и да проам но проблема е че немога да стигна 100-те :(
 
Ами направи си още няколко блога за подобни продукти и си крос линкни и ги събмитваи и тях ... Може да пробваш и с продукт в друга ниша

По принцип доста хора направиха сравнително бързи продажби с блогове на блогспот

На мен някога ми отне около 50 дни от пускането на първият сайт до първата продажба а трябва да се има напредвид че бях понаучил това онова от един неуспешен хостинг проект преди афилиейт саитовете
 

Горе