И все пак има хора продаващи продуктите на Генбък на-половин цена..

От: И все пак има хора продаващи продуктите на Генбък на-половин цена..

Ако става на въпрос в и-бей пак са с много по-малки цени, но това никога не е било повод за тревога. Всеки си играе играта и това е техния велик "маркетингов" начин да продават. Да не се обижда собсвеника на сайта, но единственото нещо което би ме накарало да купя е, не ниската цена (това не е хубаво), а това че има има нещо общо с Yahoo. Другото е яко ташак работа. Ама то си и личи де. Не се притеснявайте, това са дропшипари, които си ядат от процента за да правят продажби. Жалка гледка е този пример :)
 
Все тая бате ГБ никога не са били с най ниските цени и това не им е пречило да са едни от на големите на пазара аз сам си го смятал да дропшипвам продуктите по праивът леибъл реселър сайтовете както и афилиейт програма да пускам вместо да минава през техният афилиейт щях да спечеля малко повече на ордър но единственотот което ме притеснваше беше конверсията че трудно ще докарам като тяхната... който е работил с тях и с някоя от другите програми знае за какво говоря а те имат и оферта за големите риби ако някои ден удариш над 100 бутилки за деня от някои продукт може да ти го пустнат с твоя марка продукт ( и етикети на които да ти пише сайта...)....
 

Горе