КОЙ! Признайте си кой!

Здравейте!
Кой сега продава хапчета в нета * свързано с репортажа по телевизията


К'ви хапчета защо вярвате на телевизията за Интернет. Отворят ли тема за Интернет, следва едно масово хранене. Както ние обясняваме на рекламодателите си, че пълни идиоти, ако налеят в телевизия, а не се позиционират първо (а защо не и само) в мрежата. Това е. За това и май спяхме да ги отразяваме тия палячовци. Сигурно е или БТВ или Нова. :) Нарича се страх. Страх да не би някой ден бг фирмите да назначат малко по-умен от маймуна маркетинг, за да разпредели повече към Интернет и по-малко към неефективната телевизия. :)
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

Здравейте!
Кой сега продава хапчета в нета * свързано с репортажа по телевизията


Това звучи като - Кой иска да му дойдат неканени маскирани гости,и да влязат през вратата заедно с касата
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

Това звучи като - Кой иска да му дойдат неканени маскирани гости,и да влязат през вратата заедно с касата

Спокойно не съм платен трол ;)
Иначе говореха за фалшива виагра и подобни за вдигане на самолета... просто да си ги пробвате и да внимавате, че може верно да пукне някой.
 
Re: От: КОЙ! Признайте си кой!

Какви хапчета? Съжалявам, ако съм назад с информацията. Изхвърлих телевизора преди 5 години...

Добре си направил. Аз съм дори се чудя дали някога бих инвестирал в телевизор вече. За да може да ми се излива пумия всеки ден от там.

И какви са тези хапчета....повече от нашите лайнари-журналисти дори не си правят труда да направят проучване, камоли да кажат нещо конкретно или точно и ясно. Дразня се, защото в един момент дават Webit на Пламен, и след 2-3 дни репортаж от някой стажант сигурно защо е опасно да се пазарува в мрежата. Това с хапчетата го има по цял свят и не е новина. То и те рекламират съмнителни, напомпани с антибиотици пилета, ама кво от това. Доста тъпо. Нали? :) Седиш обясняваш колко вредни били някои продукти в мрежата, а после в рекламите им...вземи това ГМО. :) Не само тъпо, но и епично. :)
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

Прав си не си пишат домашното като хората.
Но те само ме подсетиха просто, че ако някой от тук ги продава напишете с големи букви " ХОРА С ПРОБЛЕМИ СЪС СЪРЦЕТО ДА НЕ ГО ПРИЕМАТ БЕЗ КОНСУЛТАЦИЯ С ДОКТОР * , че за едното еб**е ще си пукнат " един път но от сърце ".
Не за друго ...
Иначе утре до обед ще качат репортажа и ще пратя линк

ПС: имаха репортаж и за продажба на лична информация която била събрана от нета -.- 1000 лева за 500к мейлинг лист ( 3 имена е-майл егн месторабота )
 
Re: От: КОЙ! Признайте си кой!

ПС: имаха репортаж и за продажба на лична информация която била събрана от нета -.- 1000 лева за 500к мейлинг лист ( 3 имена е-майл егн месторабота )

Да, това го има навсякъде по света. Доста си го закъсал, ако си стигнал да правиш репортажи за това. :)

Сега модерно е да се обясни на хората, че има доста спам сайтове, целящи чрез провокативни заглавия, снимки и описания да накарат потребителите да кликат върху линка, което от своя страна може да доведе различна вреда - да си лайкнал някой шит, да си дал Accept на нещо, да си валил някой зловреден код, да си попаднал на сайт, който те препродава като трафик на други сайтове и т.н. Това е сега. Или дупката в SSL-а преди няколко дни. Или това, че често напоследък се правят големи сделки - сайтове купуват сайтове. Оп, сори, тази е към положителните, не влиза в обсега им. :)
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

а, значи обичайното... Изглежда нищо не се е променило за 5 години :D

*btw, съм тя ;)
 
Като цяло идеята на Дженериците и Бранд имената е от доста време. Явно нямат какво толкова да дискутират. :) Тази, ако беше си направила добре проучването, щеше да стигне и до някой индийски производител и дори семпъл. Празни приказки иначе. :)

Има и Adidas има и Adidas. И двата са китайски, но единия има право да го прави. Това е. Да бяха го обяснили така. :)
 
От: Re: КОЙ! Признайте си кой!

Има и Adidas има и Adidas. И двата са китайски, но единия има право да го прави. Това е. Да бяха го обяснили така. :)

Точно така ако го обяснят ще дадат повече информация на хората от колкото трябва а.К.а ще ги ограмотят и ще стане лошо ... хората ще станат малко по-умни и ще почнат да мислят :)

А това за индииците е вярно но не им се занимава ... мързи ги повече от мен :)
 
То е така, колко си "по-експерт", толкова повече не може да обясниш на "простата" аудитория какво аджеба имаш предвид. :)

Дано утре репортажът им не е за PTC сайтовете, пак да се завърти колелото. Ама вижте за какви "експерти" си говорим. Значи обясняват, че има фалшиви неща в нета (сякаш няма и офлайн), и като тръгнат да "хвалят" Интернет, дават за пример сайтове като Cashfiesta, Buxto и подобни. И то потребителя и в двата случая остава разочарован. Да им имам материалите и репортажите. Ако си поне малко IT информиран, ще разбереш, че тия не само не могат да предадат новината като хората, но и каквото правят все не става. :)
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

Знам че са манипулиращи и не приятни хорица но все пак трябва да запълваме медийно време ... а то е пари ... можеше вместо този репортаж да има платен такъв за
еМах или ОдавниК
... каквото и да пуснат ще е в ущърб за хората :)
 
От: КОЙ! Признайте си кой!

Това е PR акция, която цели да уплаши хората с цел да си купуват скъпи маркови лекарства. В България не е проблем за хората да си купуват лекарства от аптеката, обаче в САЩ и някои европейски държави цените са непосилни и хората масово пазаруват онлайн.
 

Горе