КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

Re: От: Re: От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10

Идеята ми е че Българи не останаха, така че първо сменете името на "държавата" която и без това не е Българска и чак след това чертайте и следвайте приоритети.

PS

Българите може да съжителстват от край време с много народи, но държавата на Българите винаги се е управлявала от Българи по Български закони за разлика от Османския и Задунайския колониални Кенефи
Напомняш ми на един партиец от българския вариант на партията "Щурм". На нацизмът му е минало времето. Прекалено са им елементарни идеите на нацистите. Всеки човек има право на живот, право на мнение и право на участие в обществения живот (т.е. право на участие в собствената си съдба). Расите и народностите нямат абсолютно никакво значение. Каква табела точно ще си лепнем на държавата също няма значение. Днес се казва Персия, утре Иран. Важното е да се разбираме и да живеем спокойно без да си създаваме излишни главоболия. Защо да си създаваме проблеми като можем и без тях?
 
От: Re: От: Re: От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ

Напомняш ми на един партиец от българския вариант на партията "Щурм". На нацизмът му е минало времето. Прекалено са им елементарни идеите на нацистите. Всеки човек има право на живот, право на мнение и право на участие в обществения живот (т.е. право на участие в собствената си съдба). Расите и народностите нямат абсолютно никакво значение. Каква табела точно ще си лепнем на държавата също няма значение. Днес се казва Персия, утре Иран. Важното е да се разбираме и да живеем спокойно без да си създаваме излишни главоболия. Защо да си създаваме проблеми като можем и без тях?

Много си далеч от истината ако определяш изказванията ми като нацистки или расистки.

Ние Българите от където сме минали държави сме създали и народи сме култивирали, като започнеш от Китай през Индия, Междуречието и Бактрия, Балканите, Русия, Бавария....та чак до острова и келтите все ние сме посяли семето, но после идват хазари и гръко-мангали и крадат готови държави и култури изградени по Български правила и закони.

Това за което говоря е връщане към Българските модели на управление и налагане на Българските нравствени принципи и закони, в противен случай ако не 2012 то 2022 ще се окаже последна

Лека и доходна...гледам че си нощна птица

PS

"Създаването на модела на националната държава от Българите в VII-IХ век побеждава модела на универсалната теократична държава на средноевропейската политическа мисъл и става основа на бъдещото устройство на Европа - такава, каквато е и днес."

Ричард Браунинг-професор в Oксфорд
 
Последно редактирано:
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

Намаляване на законодателството и лобизма. Държавата трябва не трябва да се меси във всички области на живота и да остави хората на спокойствие да си гледат работата. Само така хората могат да постигнат по-добър живот. Ако държавата принуждава хората да се занимават с глупости вместо да си гледат работата хората няма да бъдат особено щастливи и богати.
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

[video=youtube;2fAGPxZGTjs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2fAGPxZGTjs#![/video]
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

:|
You cannot give Reputation to the same post twice.
Жалко! Щеше да е заслужено...
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

Деееба, тая песен важи за всеки един момент от новата ни история.

Аз му дадох един реп на харконя вместо теб:)

:|
You cannot give Reputation to the same post twice.
Жалко! Щеше да е заслужено...
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

От онзи ден гласувах, но докато изчета темата, че ми стана интересно и..позаспах. много хубава тема и казус. Аз гласувах за демографския фактор, защото като гледам колко хора искат да избягат и като се поогледам в автобуса онзи ден стоят малцинствените на седалките, а хората и на години, изтупали се в сако, спретнати с куфарче в ръка стоят до вратата и дават път на..малцинствата, за които ще блъскат цял ден да ги издържат...Слушайки приятели, наблюдавайки и анализирайки смятам, че това да е национален приоритет, но все пак е обвързан с всичко друго, едно без друго не могат. И все пак, ако няма хора, няма българи за какво са ни образование и всички други 'екстри', които тук са по-скоро екстри, а не императивни елементи, както в нормални държави.
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

Днес, гледайки предаването на Люба Кулезич ТВ7 на тема “Борисов – авторитетен или авторитарен” аз останах изумен, просто изумен, не изумен е нищо ГЛАВАТА МИ ЩЕ СЕ ПРЪСНЕ направо от неприкритото слагаческо, раболепническо или както искате го наречете, поведение на някои от гостите в студиото и от откровените простотии които изръсиха в ефир!!! народа бе сравнен с "уличници", чиято единствена работа е на 4 години да си пуска гласа, а през останалото време да се радва...
линк
 
От: КОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОСНОВНИЯТ НАЦИОНАЛЕН ПРИОРИТЕТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 10 ГОДИНИ?

Като гледаш телевизия така ти се пада! :twisted:
Няма значение дали е Люба Кулезич, или Кула Любезич. Какво очакваш от нашите телевизии, които винаги са проправителствено настроени. На Тодор Живков в Работническо дело по рядко се мяркаха снимки, отколкото в кой да е вестник за кой да е министър председател в последните 20-ина години.
 

Горе