КРЪЧМАТА

От: КРЪЧМАТА

Кой каквато е набарал в хладилника сигурно.
Аз пак съм на едно малко Джони премерено на око.
--------------------------------------------------------
Я кажете имало ли е гуг ъпдейт или още не ?
 
От: КРЪЧМАТА

От тази тема разбирам, че маса народ са като мен, а мислех, че не са много. Аз по това време си отварям първата бира... като си легнат жената и детето слагам най големите слушалки, отварям и политам...
 
От: КРЪЧМАТА

Оф аз след вчера, няма да кусам никакъв алкохол или бира поне до събота.. :D .. От обяд нататък нищо не си спомням.. ;[ ;d
 
От: КРЪЧМАТА

От тази тема разбирам, че маса народ са като мен, а мислех, че не са много. Аз по това време си отварям първата бира... като си легнат жената и детето слагам най големите слушалки, отварям и политам...
Нормално.Така се разпуска най-добре.
Някои бягат за здраве и дълголетие,
други като мен бягат в интернет:)
----------------------------------------------
Какво става с пр ъпдейта - никой ли не знае ?
 
От: КРЪЧМАТА

ХАХ 15-ти е така.
Брат имам да ти давам 10 лв. До няколко дни ще сме чисти ;)

На мен ли ? :shock: Интересно..вече се чувствам сякаш съм претърпял частична амнезия.. :mrgreen: Поне името си помня.. lol :d
 
От: КРЪЧМАТА

Къде е кенефа в тая кръчма, чее.... продължава да ми се сере от вчера а още не съм станал от масата :D :D :D
 
От: КРЪЧМАТА

аз съ поосрах тая ве4ер отивам да му легна
 
От: КРЪЧМАТА

днес ко видях ...


Блокиран адрес!
Вашият IP адрес попадна в моя blacklist поради изключително ниска култура и простащина демонстрирана в коментарите под статиите ми. Не желая да ви чета глупостите и затова не ви давам достъп до блога. Намерете си някое друго място, на което да си псувате и обиждате на воля - това няма да бъде толерирано тук!
П.С. Ако смятате, че вашия IP адрес е блокиран несправедливо, то се обърнете към мен на [email protected]


НЕКАКЪВ ГЕЙ МА БЛОКНАЛ ОТ ЗЛОБА
НАПИСА МИ ДВА КОМЕНТАРА У БЛОГА И АЗ МУ НАПИСАХ ЕДИН У НЕГОВИЯ МА ТОВА ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕГА СЛУЧАЙНО ГУГЪЛ МЕ ШИБНА ТАМ ЗА РЕЗУЛТАТ И ЧЕТА ЧЕПКИ... :) аз даже и непомнех че имало такова и сега много време и влизане през другото ип ми трябваше че да се усетя къф е тоя бан :)
болни хора бил съм никултурник :)

Пък аз понеже съм добра душа и не съм го блокнал - даже не съм му и изтрил мненията :) не го лие срам ? сега как ша спя ? като знам че някой ма мрази ?
 
От: КРЪЧМАТА

той е прав човека да ме банне я виж от къв род е:

„По майчина линия произхождам от стария Софийски аристократичен род „Бакрачеви“. В момента имам информация до пра-пра-дядо ми Стоян и жена му Елена. Имат три деца – Никола, Антон и Тина.“

той аристократ па аз съм простак и не се сещам даже как беше името на пра-баба ми ... а пардон - сетих се / да ме прощавате за думата/ :)
 
От: КРЪЧМАТА

Ламята МНОГО ТЪПА ВЕ!!!

От една седмици ми пищи да съм ходел да се къпя - за ко да се къпя като ще ходя на море?
много проста тая ...
 
От: КРЪЧМАТА

Ламята МНОГО ТЪПА ВЕ!!!

От една седмици ми пищи да съм ходел да се къпя - за ко да се къпя като ще ходя на море?
много проста тая ...

:D а така мн ясно нема да хабиш водата
 
От: КРЪЧМАТА

абе момчета прочетох това и се спуках от смях и се сетих за вас :D и за доста дни в напиване ...

Класификация на водката:
0.1л - demo version
0.25л - trial version
0.5л - personal edition
0.7л - professional edition
1.0л - network edition
1.75л - enterprise
3л - for small business
5л - corporate edition
Кофа водка - extreme edition
Море водка - global edition
Шкембе чорба - Recovery tool
Закуска - plugins
Бира - patch
coca-cola, fanta, 7-UP - троянски вируси.
 
От: КРЪЧМАТА

СОРИ ЧЕ МОЖЕ РАНО ДА НАЧВАМЕ ДНЕС АМА аз от три дни не съм изтрезнявал почти ...:twisted::twisted::twisted:
 

Горе