КРЪЧМАТА

takamato

Active Member
Специално отваряме тази тема за:
-Нощни птици, които бачкат по американско време, поради часовата разлика или намаленото присъствие интелектуални коефиценти под 80 наоколо
-Пийнали съфорумци
-Контакти с извънземните

Най-активните посетители ще си разделят една бутилка Джони от мен на следващото събиране :twisted:

Feel free to write whatever you wish
Open hours: 21-07 Sofia Time Zone
 
От: КРЪЧМАТА

че къде па ша намериш таквиз образи в тоя форум с праволинейни професионалисти ?
 
От: КРЪЧМАТА

че къде па ша намериш таквиз образи в тоя форум с праволинейни професионалисти ?

Стой и гледай само :twisted:
Тук е събран бъдещият елит на българското нет пространство!
 
От: КРЪЧМАТА

КВО СТАВА МАШИНИИИИ, АЗ ЩЕ ЛЯГАМ.. ЧЕ МЕ ЧАКАТ 125 СТРАНИЦИ КНИГА НА НЕМСКИ ДА ЧЕТА... :)
ЛЕКА!!
 
От: КРЪЧМАТА

САМО БАШ МАЙСТОРИТЕ ОСТАНАХМЕ!!!

Сега е времето който цъка икариам огаме или подобна да праща армията докато копилитата спят :)
сега идват най-добрите идеи на туба бира и клавиатура
 
От: КРЪЧМАТА

Записвай бате, записвай!
Записвай, че утре от идеите няма да остане :wink:
За това е добре да имаш unlimited addon hosting и винаги на 500-600 плюс да е картата за някое и друго домейнче :twisted:
 
От: КРЪЧМАТА

ша лягам вече свърши бирата мамака му

много качих посещенията ша ма изгонят от хостинга дева
 
От: От: КРЪЧМАТА

Хайде поздрав за всичкото съфорумци :mrgreen::clap:

Тва сръбско ме избива яко на пиене.. :rolleyes:

YouTube - Goran Bregovic - Gas Gas

Ами да сръбско е.
За тези които не знаят- с Горан Брегович, както и в тази песен пеят три Българки :)
 
От: КРЪЧМАТА

айде и аз ще се разпиша така както съм пресен от едно диво парти в неква фабрика ли беше,хале ли беше незнам но си махнах главата до ноктите на краката

айде лека ви или по скоро добро утро :D
 
От: КРЪЧМАТА

Колко жалко, че чак сега мернах темата. Тъкмо поработих малко полезна работа тази нощ и пак трябва да ходя по работа, макар и този път идиотска (маттаку!). Иначе лека нощ на другите, а аз ще помисля как и кога ще се вредя за сън ("I don't know. Can you repeat the question...").
 
От: КРЪЧМАТА

Аз хойх на дуско ама много разпърдяно :D Дъни мазна чалгия.. ;[ ОПбърнаха ми се червалъците.. :D
 

Горе