КРЪЧМАТА

От: КРЪЧМАТА

Ко стаа момци, как е пиячката :)

Скивайте сега малко презокеанска простотия - гледам некъв пичага си зимал ел цигарка от едно мое сайтче. Гледам кликовете в КБ, че е дошъл трафик от страниците в сайтчето ми и е поръчал продукта през един субдомейн на сайта, който съм направил на онлайн стор (от темплейтите на КБ де). Понеже аз обичам да пускам купончета с отстъпки, той е забелязал това (има клик през такава страница), но странно защо не е използвал купон. Сега тествах дали най-новия дето съм пуснал работи (да не би да има някакъв проблем) но системата бачка на макс. Странно ми се вижда обаче - да пазаруваш в нета, да видиш статия в чието заглавие има думата "отстъпка", кода да е болднат, направо да ти извади очите и вместо да плати човка 62$, ся ще плаща 75$ :lol: Говорим си за някакъв канадец, не за тъп американец, държа да го подчертая :D:D:D:d

Нещо се е объркал явно, пък може да е бил и паралия и да не му дреме:)
 
От: КРЪЧМАТА

днес за първи път вяидях ШУМЕНСКО ТЪМНО
СЕГА СЯДАМ ДА ГО ТЕСТВАМ !
ДАНО ДА Е УБАУ
 
От: От: КРЪЧМАТА

еми аз не пия ама пуша .......всеки с дертовете си :)


Нещо се е объркал явно, пък може да е бил и паралия и да не му дреме:)

явно му се е дремело нещо :) иначе хубави ли са на КБ ел. цигарките че и аз търся да си купя ...къде мога го видя тоойзи КБ продукт ...
 
Последно редактирано:
От: От: От: КРЪЧМАТА

еми аз не пия ама пуша .......всеки с дертовете си :)




явно му се е дремело нещо :) иначе хубави ли са на КБ ел. цигарките че и аз търся да си купя ...къде мога го видя тоойзи КБ продукт ...

ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ ТОВА БЕ ДА ЛИГАВИШ НЕКАКВА ПЛАСМАСА нема по голяма простотия ...
 
От: КРЪЧМАТА

ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ ТОВА БЕ ДА ЛИГАВИШ НЕКАКВА ПЛАСМАСА нема по голяма простотия ...

тези дето пушат лули нали същото правят .......ама нищо аз съм се навила да я пробвам и тази "простотия "
.
 
От: КРЪЧМАТА

Няма по-философска гледка от жена, пушеща лула, в Куба... Става ти некак си отдалечено и си викаш "кво се морим пък и аз за няма нищо"
И ако си мъж, седаш на брега и почваш да си представяш, че си Хемингуей на лов за мерлини. Само дето не се гръмваш в трето действие....
 
От: КРЪЧМАТА

тези дето пушат лули нали същото правят .......ама нищо аз съм се навила да я пробвам и тази "простотия "
.


че кой то каза че лулата не е простотия :)

тва ако не е пълно с хашиш или с тевица да си го лигави който иска ...
пуши си цигари нормални и да не ти пука!
 
От: КРЪЧМАТА

то сигурно така ще стане .....продължа да си пуша нормални ама исках да видя ел. цигарките на КБ...
 
От: КРЪЧМАТА

ако решиш да поръчваш кажи ще ги вземеме през моя линк и ще ти върна процента :)
 
От: КРЪЧМАТА

ако решиш да поръчваш кажи ще ги вземеме през моя линк и ще ти върна процента :)

добре ...то ще ми излезе без пари направо :)
може на ЛС да ми пратиш линк да ги видя първо ..
 
От: КРЪЧМАТА

ВАСААААП ГАЙЙЙЗЗЗЗ, пиша есе на тема Ренесансът - епоха на разцвет за европейската цивилизация и ми е много кеф :) Но пък определено новата песен на 50 цент кърти, сега я слушам по дъ войс ;) бтв вецков колко струват тея цигари, че май и баща ми ще иска :)
 
От: КРЪЧМАТА

Ето и от мен нещо да ви кипне кръвта Българска

Булгарская металл группа - Барадж от Волжка България

[video=youtube;MrYqFiDY6mw]http://www.youtube.com/watch?v=MrYqFiDY6mw[/video]

Повече инфо тук
 

Горе