Каква кола ?

От: Каква кола ?

Ако искаш нещо бързо /е всичко е относително/, здраво, с евтини части и безпроблемно през зимата -Шкода Октавия 1.8турбо, 150 или 180 коня, добре ще да е 4X4. Слагаш и газова уредба, и ти излиза 10 лева на 100км.
 
От: Каква кола ?

Да изкажа и аз мнението си. От точка А до точка Б с най-малък възможен разход, сравнителен комфорт и обемен багажник. Period.
А по-конкретно - Opel Zafira. Уникален автомобил.
 
От: Каква кола ?

Да изкажа и аз мнението си. От точка А до точка Б с най-малък възможен разход, сравнителен комфорт и обемен багажник. Period.
А по-конкретно - Opel Zafira. Уникален автомобил.

С какъв двигател е зафирата ти и колко разход ти дава на 100 км градско? И коя година е?
 
От: Каква кола ?

С какъв двигател е зафирата ти и колко разход ти дава на 100 км градско? И коя година е?

Zafira нямам все още, на етап искане съм. Зарибих се по този автомобил покрай едно аверче, по-конкретно на Zafira A, по-новите модели не ми харесват като визия. Разхода на 1.6 и 1.8 бензин е 7-10 градско, но пак зависи от шофьорлъка. За годините и повече инфо можеш да погледнеш тук.

Просто зафирката е много приятна и лека за каране, има много място както за пасажерите, така и за товар, тъй като седалките й се сгъват по-един много интересен начин и поема колкото една баничарка, ако не и повече. И не прави висок разход, освен това е и сравнително тиха (ако не я настъпиш, разбира се). Мултифункционална е един вид. Аз такива най-ги обичам. :)
 
От: Каква кола ?

Да изкажа и аз мнението си. От точка А до точка Б с най-малък възможен разход, сравнителен комфорт и обемен багажник. Period.
А по-конкретно - Opel Zafira. Уникален автомобил.

Мислим на такава ще се спра.Имам едно приятелче с чисто нова зафира, дразня го пластмасите , но при старите модели интериораа е по-добър.Пък аз не сакам да се фукам с колата а да мъкнем доматите от село с нея!
някой спомена " ако ще си говорим за хубави коли - BMW, Mercedes, AUDI, VW, Toyota, Mazda. НЕ МЕРСИ само toyotata харесвам
Друг познат за да му сменят некво си болтче ,което се намира зад двигателя му взеха 800 кинта
не сакам скъпи коли и приятел със сервиза да стана
 
От: Каква кола ?

Е то хубавото е скупо. Мисля, че няма какво да си говорим тук. Аз си харесвам тойотата си и си я джиркам нея, даже не бих си я сменил, но лошото е, че след определно време всяка кола остарява морално. Така де, трябва да се сменя. Не знам за периода, но мисля, че около 5-6 години е хубаво да се сменя. ;)

Аз бих препоръчал ванчето на Тойота, ако ще гледаш в посока подобна кола. Вендо ли беше, че не ми идва на ум. ;)
 
От: Каква кола ?

@Леондер, както е с колите, така е и с жените. Едната е красива, умна, вървежна навсякъде, другата - смотла, неогледна, яд те е, че ти диша въздуха, ама не ти е струвало много да я забиеш. Така, че това е принципа. ;)

Опелът е убав. Ако те притеснява евтиното скрибуцане на пластмасата, то това го има и в други коли. Фордът е един от примерите. Мисля, че и в Тойотите го има, особедно при королите.
 
От: Каква кола ?

@Леондер, както е с колите, така е и с жените. Едната е красива, умна, вървежна навсякъде, другата - смотла, неогледна, яд те е, че ти диша въздуха, ама не ти е струвало много да я забиеш. Така, че това е принципа. ;)

Опелът е убав. Ако те притеснява евтиното скрибуцане на пластмасата, то това го има и в други коли. Фордът е един от примерите. Мисля, че и в Тойотите го има, особедно при королите.

не мой тъй умните,расивите жени не пускат а другите грозните все пускат кат за световно
 
От: Каква кола ?

Имаме ли кинти за кола или просто хвърляш кукичката за шарани?
 
От: Каква кола ?

не мой тъй умните,расивите жени не пускат а другите грозните все пускат кат за световно

За това Гугъл пусна Пандата, защото много сайтове, които "пускат", а за нищо не стават.

Ама какъв език имаш, сигуно това си го написал от къра. :D
 
От: Каква кола ?

@Леондер, както е с колите, така е и с жените.

КОЛИТЕ И ЖЕНИТЕ се разбират по задницата!Колкото по-добра и мощна задница ,толкова добра домакиня и кола имаш у дома!
 
От: Каква кола ?

КОЛИТЕ И ЖЕНИТЕ се разбират по задницата!Колкото по-добра и мощна задница ,толкова добра домакиня и кола имаш у дома!

Сега, ако ми кажеш, че истинския майстор работи на голям тезгях, направо ще си загася компютъра и ще го изхвърля през прозореца. :D

П.П: А бе да те питам, как е да си чалнат, говорят ли ти някакви странни гласове? Много ще се радвам да стартираш тема за това.
 
От: Каква кола ?

Сега, ако ми кажеш, че истинския майстор работи на голям тезгях, направо ще си загася компютъра и ще го изхвърля през прозореца. :D

П.П: А бе да те питам, как е да си чалнат, говорят ли ти някакви странни гласове? Много ще се радвам да стартираш тема за това.

Разбирам ,че си падаш по малки гъзета :)

а отностно гласовете,ако искаш и те е срам да пуснеш тази тема за да не разберат ,че си говориш сам в тоалетната мога да я пусна вместо теб
 
От: Каква кола ?

КОЛИТЕ И ЖЕНИТЕ се разбират по задницата!Колкото по-добра и мощна задница ,толкова добра домакиня и кола имаш у дома!

Да разбирам ли, че жена ти е с мощна 100 килограмова задница? :lol::lol:
 
От: Каква кола ?

120 и картофите сама носи
тва е да си опечеш гъзицата:)
 
От: Каква кола ?

120 и картофите сама носи
тва е да си опечеш гъзицата:)

А нейния декърник как го опичате? Стига ли лятото за стандартно печене или прилагате някакви по-напреднали тактики?
 
От: Каква кола ?

А нейния декърник как го опичате? Стига ли лятото за стандартно печене или прилагате някакви по-напреднали тактики?

ЕТО УМЕСТЕН ВЪПРОС!
закачвам се за полюлея с колана си и от там скачам в скута и ГЕНИАЛНО нали
 
От: Каква кола ?

Аз за печене питах, ти ми развиваш практически теории за гмуркане в желенце с идеология за постигане на сексуално вдъхновение. Ама как да е... със здраве. :)

Заедно на плаж не ходим тя горката цялата е с лунички и ми става една такава шведкиня
 

Горе