Каква система за разплащания ползвате

Каква система за разплащания ползвате

  • Paypal

    Votes: 202 78.3%
  • Moneybookers (Skrill)

    Votes: 36 14.0%
  • epay

    Votes: 93 36.0%
  • wisdom

    Votes: 5 1.9%
  • друга

    Votes: 50 19.4%

  • Общо гласове
    258
От: Каква система за разплащания ползвате

а някои да каже нещо за alertpay
Аз ги използвам, както и Moneybookers.
Не знам защо но досега никой не ще да купи продуктите ми през MB.
Всичките ми клиенти цъкат на AlertPay бутона.
За AlertPay мога да кажа че са доста добра алтернатива на PP. Канадска компания са, съпорта им е бърз и адекватен, за разлика от PP.
Единствения недостатък е че имат лимит на плащания 250$ на кредитна карта на календарен месец. Преди 2-3 месеца имах клиент който трябваше да ми плати към 400-500$ и понеже той отказа да си регистрира още една карта в AP за да раздели сумата между картите, ми плати на части 2 поредни месеца.
Имат вариант да си адднеш банков акаунт, но потребителите не искат да си дават данните за банковите акаунти в AP.
 
може да си направиш една сметка замо за разплащателната система към доста виза електроните има и пълнофукцилонална сметка и нямат поти никакви такси това само като идея така не могат да ти свият нищо а иначе много бъксове ги ползваха и затова и това води до доста предубеждения в мнението на много хора
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Google Checkout ми е интересно защо не се споменава ...........изглежда ми удобно за ползване с карта и сметка
..... и не само виза приемат .......
 
Последно редактирано:
От: Каква система за разплащания ползвате

WEBMONEY естессно :)

и като стана дума за ползване....
Внимание, ДАЛАВЕРА!!! Само до края на месеца изкупуваме WMZ с 0% комисия!!! Курс на долара - по БНБ!!! Също така вече няма минимална сума на заявка - можете да ни продадете дори 1-2 лева срещу 0% комисия!

P.S. ЛС не четем (неграмотни сме) - но телефон вдигаме - 0898-641141 или 032-641141
 
Последно редактирано:
От: Каква система за разплащания ползвате

Google Checkout ми е интересно защо не се споменава ...........изглежда ми удобно за ползване с карта и сметка
..... и не само виза приемат .......



????
Да не би от Гугъл да са разрешили вече мърчънт акаунтите за БГ????
 
От: Каква система за разплащания ползвате

merchant accounts за БГ от Гугъл едва ли ще доживем:wink:
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Pay pal и Moneybookers обаче какво прави wisdom в класацията не разбрах :)
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Напоследък активно ползвам epay. Не знам защо, но системата е добра и определено много хора от форума тук я използват като начин за плащане. На мен ми е по-лесно с PayPal, но каквото е желанието на булщенството все пак. :)
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Някой да знае дали може да се отворят 2 PayPal акаунта (лични) един в България, а друг в Щатите с едно и също име?

Или по-точно как може да си получаваш приходите от Щатите до България като се използва PayPal? Коя българска банка е добра в случая и какъв тип сметка е необходима?
 

Горе