Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Attacker

Well-Known Member
Всички казват, че било много лесно да се вадят пари от интернет. Нека някой, който има сайт, от който вади пари, да го напише, да каже колко посещения има, какви пари вади и как. Искам да видя колко е лесно...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Никъде не пише, че се вадят лесно пари от Интернет ;)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Който ти е казал че е лесно, лъже. Доста работа си е. Лично аз изкарвам малко - до 150 долара за месец/месец и половина. И постоянно се занимавам - чета по форуми за различни тактики за привличане на трафик и оптимизация, дори бях намерила в книжарницата "Психология на купувача".
Чети, работи и ще печелиш със сигурност.
 
още един отговор - не е лесно, но пък понякога е много забавно и пристрастяващо, а тези две неща много правят почти всяка работа да изглежда лесна. Но четенето е невероятно много.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Мдам занимавка си е....
Приходи - убеден съм, че има хора, които изкарват достатъчно...но повечето може би се радват на някакви странични приходи.. (примерно аз) :)
 
От: Re: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

още един отговор - не е лесно, но пък понякога е много забавно и пристрастяващо, а тези две неща много правят почти всяка работа да изглежда лесна. Но четенето е невероятно много.
Абсолутно точно описваш и моето мнение по въпроса. Кефи ме да се човъркам из нет-а и да правя по някой лев, вместо да играя cs примерно :)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Изобщо не е лесно и повечето хора биха правили повече пари по други начини, ако вложат същите усилия и време, но другите начини невинаги са толкова гъвкави като време и място. Затова правенето на пари онлайн е сравнително добър начин за припечелване на странични доходи. Разбира се има и такива, които печелят доста и не само се издържат, ами направо са си богати.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Ами в крайна сметка под сайт нямам впредвид блог на безплатен хостинг с 2 статии в него. Надявам се, че и вие мислите така. Ако сайта е добър нали трафика сам ще си идва и вече остават само чистите 150 долара (примерно), но без четенето..?
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

лесно е и се изкарват много пари :)
Един приятел има няколко сайта за финансова информация - кредити, депозити - http://www.moitepari.bg/ и още няколко други и изкарва доста кинти :)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Здрасти и добре дошъл тук - еми лесно е ако си навътре в това което правиш, с всичко е така. Примерно много по-лесно караш на задна гума колело, ако преди това си го практикувал. Едното е следствие на другото. Ето тук има програми в които може да видиш какво се предлага за начин на печелене:

Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs

А за сайтовете - виж подписите на мембърите тук...повечето от тях са ги сложили за линк стратегия, което от своя страна - правят и парички от тях. Лека по лека и скоро до големите.

Успехи и много късмет, ако си решил да се впускаш в това.;)
 
От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Ако сайта е добър нали трафика сам ще си идва и вече остават само чистите 150 долара (примерно), но без четенето..?

Да, така беше през 98-ма.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Лесни пари от интернет няма, особено за начинаещите, обаче когато положиш достатъчно усилия и загубиш прекалено много време в мислене и писане има вероятност да почнеш да печелиш достатъчно без почти да си даваш зор.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Както се казва, лесно няма
Ако е лесно няма да се падне на нас ;)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Трудно е първите 2 до 3 години, да натрупаш опит, достатъчно на брой сайтове и тн.После всичко става много лесно чак скучно, че и досадно.Някой месеци (летните особено) като знам какво съм правил през текущия месец чак ме е срам да си харча парите:)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Ще кажа ,че е доста трудно ! Поне за мен , тъй като се занимавам с това от близо година тепърва започнах да навлизам в нещата след много четене из форума , а и не само тук ... След доста съвети и мнения , които съм получавал от Вас , за което ви благодаря... Парите, които съм спечелил за този период са около 300 долара +- ... а нещата , с които не съм наясно са 300 пъти повече ;) ... Понякой път ми идва да за*ба всичко , но се надявам ,че с времето и постоянството ми ... нещата ще потръгнат и ще почна да изкарвам "green lizards" :D

Успех на всички !
 
От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?


Имаш грешка на URL в подписа - antiimpotencepills.ifno.

Също така забелязах, че насочваш посетителите на адреси от вида "http://сайт.com/?tanev". Има вероятност конверсията да е по-голяма когато отвеждаш посетителите към твой сайт (направен от шаблон) на твой домейн, защото понякога посетителите е възможно да си запишат адреса без „?tanev“ и да си купят нещо по-късно, когато бисквитките (cookies) ги няма вече (напр. ползват друг компютър или са ги изтрили (преинсталация, специализиран 'security' софтуер и т.н.)).

За да спестиш от домейни е възможно да направиш като мен - на един домейн (herbalpills.us) да сложиш субдомейни (procalisx.herbalpills.us, hoodia.herbalpills.us). На домейна (herbalpills.us) може да има сайт, от който да могат да се купят всички продукти, а от субдомейните - един или няколко.

От сайта procalisx.herbalpills.us съм направил една продажба - ако клиента е доволен, когато му свършат хапчетата пак ще купи от същия сайт (ако е записал URL-а; ако не е - ще търси в google вероятно с ключова дума procalisx...). Ако бях направил продажбата, насочвайки клиента към procalisx.com/?моетoID, при второто купуване едва ли ще напише целия URL заедно с ?моетоID...
 
Последно редактирано:

Горе