Какви са вашите интереси?

От: Какви са вашите интереси?

А да - и на винкели съм добър :D.
Ако е някой боксьор или ритащ, ще тичкам наоколо (и в бягането съм добър да отбележа :lol: ) и ще се заоглеждам за нещо дълго да го наложа по-отдалече.
Търси ме за сичко дето наподобява пехливанска борба/close quarters или бухалки/винкели/тояги/мотики/лопати.

Дали не трябва да попълня тая дупка?
Боксът е може би най-убавото за селски ситуации.
Ама не ща да ми се разваля фейса.
 
От: Какви са вашите интереси?

Има нещо по добро от уменията и от винкела :)
дизайна :)
Външният ми вид е такъв че в 99% от ситуациите решава спора в моя полза, без да се налага дори да повишавам тон :)
Било то на някой светофар или на тесно мостче в гората:)
 
От: Какви са вашите интереси?

Колкото са по-големи, толкова по-отвисоко падат. Мога да ти кажа, че треньора ми по кикбокс беше 1.60 и съм го виждал да размазва 100 килограмови фитнес мъжаги, които са много внушителни на вид, ама удят като женички щото от фитнеса мускулите ти са като дърво. За другите неща, които пишеш, по-добре да не попадаш в бой с тренирал човек, защото просто нямаш шанс. Имаш живот точно един удар :) А най-лошото е когато ти вземат винкела и те пребият с него :wink:
 
От: От: Какви са вашите интереси?

Колкото са по-големи, толкова по-отвисоко падат. Мога да ти кажа, че треньора ми по кикбокс беше 1.60 и съм го виждал да размазва 100 килограмови фитнес мъжаги, които са много внушителни на вид, ама удят като женички щото от фитнеса мускулите ти са като дърво. За другите неща, които пишеш, по-добре да не попадаш в бой с тренирал човек, защото просто нямаш шанс. Имаш живот точно един удар :)

ЧИ КОЛКО СА ТЕ СТО КИЛА ВА?
ТВА ТРЯБВА ПО 3-МА ДА МИ ИДВАТ ЗА ДА НЕ МИ ДОСКУЧЕЕ :)

виж ква убава тема...
по добре да я преместят отделно че някой ще я развали с глупостите за начин на живот :)
се праим на пичове тука...
аре че много комплекси имам да избивам
 
От: Какви са вашите интереси?

Килата нищо не значат, като си дебел не значи, че можеш да удряш. Това е, ако не ми вярваш бягай в някоя зала да се биеш свободни двубои и като ти изкарат джигера ела пиши кво е станало.
 
От: Какви са вашите интереси?

Килата нищо не значат, като си дебел не значи, че можеш да удряш. Това е, ако не ми вярваш бягай в някоя зала да се биеш свободни двубои и като ти изкарат джигера ела пиши кво е станало.


че аз дебел ли съм бре?
 
От: Какви са вашите интереси?

Не знам, ти кажи. Колко тежиш, колко си висок и кво тренираш. Пушиш ли, въздух имаш ли в тия дробове. :lol:
 
От: Какви са вашите интереси?

те глей чак аватара смених
 
От: Какви са вашите интереси?

Горнище от спортдайректа за 20 евро, друго не виждам :clap:
 
От: Какви са вашите интереси?

Горнище от спортдайректа за 20 евро, друго не виждам :clap:

дева в гората съм ? а горнище за 1000 лева ли да ходя?

кви 20 евро купено е га беши ново ве 180 кинта ля
 
От: Какви са вашите интереси?

Има нещо по добро от уменията и от винкела
icon_smile.gif

дизайна
icon_smile.gif

Външният ми вид е такъв че в 99% от ситуациите решава спора в моя полза, без да се налага дори да повишавам тон
icon_smile.gif

Било то на някой светофар или на тесно мостче в гората
icon_smile.gif


Епа блазя ти за това.

Моя външен вид не подсказва за болезнени ситуации. Добави и дефолтното ми внимателно/възпитано отношение към околните (не като по форумите) и ето ти разни разминавания в очакванията на съселяните ми. Добре че повечето дето налитат са пъзльовци и се отказват кат видат че обикнвоено нямам нищо против един въргал, ако настояват толкоз.
 
От: Какви са вашите интереси?

Малко за надъхване 8)
[video=youtube;s6SNob7nScw]http://www.youtube.com/watch?v=s6SNob7nScw[/video]
 
От: Какви са вашите интереси?

190 санта/ 125 кила
уча се да пуша/ въздух не ми трябва,
щото нема да пърхам като пеперуда около цвете, а мачкам като багерист след банкет.

търся си руса на 18-24г 40 -45 кила.
 
От: Какви са вашите интереси?

Тоя китаец има да подскача, докато го лепна и после нема да може да пръдне от зор бре :)
 
От: Какви са вашите интереси?

Ок, ходи в някоя зала и ела после покажи материал как си ги пребил :)
 
От: Какви са вашите интереси?

Ок, ходи в някоя зала и ела после покажи материал как си ги пребил :)

е защо в зала? аз говоря за спонтанен Йекшън в рандъм обстановка.
 
От: Какви са вашите интереси?

е защо в зала? аз говоря за спонтанен Йекшън в рандъм обстановка.
в залата барем подът е миек :)
 
От: Какви са вашите интереси?

Щото в залата ще намериш тренирали хора. Бате такива като тебе съм ги виждал, може и да си роден талант и тогава извинявай, ама в 99% от случаите положението е трагично. Навеждат глава, махат като мелници и като получат 1 здрав шут не знаят какво се случва. То ако беше така да няма нужда, никой нямаше да тренира и всички щяха да се маризят като у кръчмата, като им падне пердето. Айде, чакаме снимките.
 
От: Какви са вашите интереси?

Вие па много насериозно зехте бре :)
виж къф съм убавец, ко да ходя се бия си развалям визията:)

Аз съм културен човек, колкото и да не ми личи
забавен, културен и начетен :) знам как да се държа и какво да направя.
От 10 години сигурно не се е случвала ситуация в която някой да иска да се сбие с мен :)
Ама реда ме засегна на дибел... сега има се комплекся докато забравя.

ibreeeeeeeeeeeee.jpg
 
От: Какви са вашите интереси?

Тия дръжки над бермудите от хвърчилото ли са :lol:
 

Горе