Какви са вашите интереси?

От: Какви са вашите интереси?

дева братле :)
125 кила съм...
ти кво искаш - лопатките ми ли да хвърчат?
гадиноооооооо

да не съм руса на 19 ?
 
От: Какви са вашите интереси?

Айде малко по темата:

Хобита - намалил съм ги до минимум.
Оставил съм ги за след като леко позаботея.

Примерно кат стана дума въргалянето у залата страшно ми липсва, ама е твърде времеемко.
Сега практикувам само бягане - нещо дет по принцип не ми голям кеф щот е скучно, ама отнема сравнително кратко време, пък и с времето ми захаресва и сега съм даже пристрастен.

От лежерните неща обичам да погеймвам. Но от известно време ми е страшен зор да спра да мисля за работа и да се топна в някоя игра.
 
От: Какви са вашите интереси?

те знаех си че някой ще прецака купоня...
 
От: Какви са вашите интереси?

Имам чувстовото че във форума сме се събрали някакви мутанти - аз съм 1.90/110кг.
 
От: Какви са вашите интереси?

Имам чувстовото че във форума сме се събрали някакви мутанти - аз съм 1.90/110кг.

Много обичам да разцъквам баскетбол 3в3,но последно време малко ми се връзват на акъла,че ги мързи.
Та ако има желаещи да си сформираме 2 отбора:).Тези 110 кила стават за заслон,но се иска и тичане:)
 
От: Какви са вашите интереси?

Не мога да играя баскетбол , само волейбол съм тренирал навремето в младежкия на Черно Море ама за малко....бях...млад и мързелив
 
От: Какви са вашите интереси?

Сега практикувам само бягане - нещо дет по принцип не ми голям кеф щот е скучно, ама отнема сравнително кратко време, пък и с времето ми захаресва и сега съм даже пристрастен.

Остави бягането и започни с плуване.Много предимства-9,8 не ти скапва тялото,перманентно охлаждане по време на тренировката,оформяне на перфектна фигура,прочистване на дихателните пътища,особено ако си пушач,презареждаш батериите до пръсване.
 
От: Какви са вашите интереси?

Не моам да плувам (това някой ден ще го фиксна - примерно га си зема виличка в някой тропически район).
Не пуша.
Фигурата си ми е добре (не товаря само крачката, просто счетох за ненужно да изреждам всичко, щото е леко банално).
Обичам да ми е трудно.
Плуването е за пенционери с артрит.

ПС: Само аз ли работа у неделя?
ПС2: Форумът е отворен само щото в момента правя predpriemachka.com и крада ноухау...
ПС3: то точно туй всъщност май не е работа.
 
Последно редактирано:
От: Какви са вашите интереси?

Как ще е плуването само за пенсионери?!След като не можеш да плуваш,какво мнение можеш да дадеш за този спорт....Пожелавам ти някой ден да се пробваш да издържиш 100 м бътерфлай на 50 м басейн,пък после ще си говорим:)
 
От: Какви са вашите интереси?

Пак ли ша го обръщаме на състезание? :)

Като ми кажат плуване, все си представям Силвио Берлускони прави дължини на басейна, а наоколо мацки по бански.

Такива работи в момента ми изглеждат като твърде много алабализми - пътувай до басейна, разнасяне на сакове, съблична/преобличане, сушене, бърсане, ..... Подобни неща съм правил навремето - на практика отиват цели 4 часа от деня.

В момента просто обличам/обувам, излизам от блока, вървя 80 м., и почвам.... Връщането ми е пак тринировка. Цялата работа е около 1.5 часа с душа барабар.
 
От: Какви са вашите интереси?

нямаш право да не можеш да плуваш!

това е все едно да не можеш да караш колело!
догодина фиксирай пропуска!

един летен предприемачески лагер може си спретнем на къмпинг корал :)
 
От: Какви са вашите интереси?

Тичането е много готино, особедно с подходящата музика в ушите. По 5 км на един път, като след това се правят 200 коремни - 100 с прави и 100 със сгънати крака, малко лицеви - 3х30 и това може да гарантира добри резултати за 2-3 месеца. Казвам го от личен опит. Няма да е лошо да има и 2-3 литра изпита вода в цялото това приключение. Но определено плуването ще изгради много хубаво тяло. Не че тичането няма, но съм забелязал, че плувците има много силна и стройна структура, постигната в рамките на по-малко време. Излишно е да казвам, че някаква хранителна диета би засилило ефекта. Не говоря за дебелак, който иска да загуби килограми. а просто за изграждане на спортно и стегнато тяло. Ако не друго няма да имате проблем да носите всякакви дрехи и те да ви седят супер.

Винаги съм го твърдял, че спорта е един много хубав избор за хоби. Радвам се на хора, които се стремят да докарват както вътрешна така и външна красота. Имах една тежка програма топлите месеци, и сега пак, но с ограничения - понеделник, сряда и петък - фитнес, вторник и четвъртък - тичане и неделя - бокс. Но при такъв режим се прави много големи почивки, но не много дълги. Това се дължи най-вече заради ставите, мускулите и психиката. След душ си като нов. И се спи много хубаво всеки път.

П.П: Не, не работиш само ти. Всички, които са зарибени го правят. Аз даже и между другото. :)
 
От: Какви са вашите интереси?

Пак ли ша го обръщаме на състезание? :)

Като ми кажат плуване, все си представям Силвио Берлускони прави дължини на басейна, а наоколо мацки по бански.

Ти ако имаш фетиши,спрямо Силвио Б.,мен не ме брой:(
Че кога съм се състезавал с теб..Или вероятно прахта,която дишаш от преднината,която държа пред теб ти е размило мозъка8)
 
От: Какви са вашите интереси?

Икономика Фитнес зелени технологии футбол интернет оптимизация
 
От: Какви са вашите интереси?

ееми аз мога да жонглирам и да редя кубчето на рубик -тва са постиженията ми :)
жонглирането не е за подценяване, малко хора го могат и винаги привлича вниманието. земете се научете.
 

Горе