Какви са ви мненията за Affiliateforme?

От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Каква е разликата между тази програма и директната работа със сайтове, които имат афилиейт програми. Тази програма дава възможност на търговци да работят с нея без да имат афилиейт програма ли? До колкото разбирам взимат комисионна. Та искам да попита след като съм се разбрал с тематични сайтове да работя с тяхните афилиейт програми и продукти, какъв ми е смисъла да работя с Affilieitforme.

За теб може би никаква ако си собственик на сайтове. За мен като търговец има, защото не се занимавам, или поне не толкова активно колкото бих, да си търся сам афилиейти. Там са си, аз пускам кампания и те се включват. Това е, а и друга причина не се сещам. Другото е пак за тези със сайтовете - нормално хората искат статистики и тн., които аз не трябва да мисля как и с какво, а платформата им ги вади.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Аз да си кажа мнението - от 2 лева съм доволен. Имат мега яка статистика в панела - за кликове, уникални, импресии, комисиони, конверсии, по топ референти и още. Як софтуер - пълна прозрачност. Изплащат на време натрупаните комисионни.

Като изключим един рекламодател (FashionUp.bg), който вече година не си изплаща комисионните към 2 лева... съответно те не могат да преведат сумите към афилиейтите (или поне моите още не са), друго оплаквания нямам. Все още не съм разпитвал много какво се случва с тях... но ми е странно - нали се подписват договори - е как тогава тия румънски *** от FashionUp.bg не си изплащат комисионните?!? Скоро ще разпитам съпорта на 2лева дали има някакво развитие, като се надявам вече да ги съдят.

А за Affiliateforme - още не съм събрал минимума за изплащане. Като го направя и ми изплатят сумата, ще кажа мнение.

Тези оправдания са доста старнни , да не кажа смешни. Ти имаш отношения с румънците от 2лева, не със другите румънци, да не говорим че търговеца подписва договор и остава едни 450 лева депозит при тях. търси си парите не ги оставяй да те мотаят според мен
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

За теб може би никаква ако си собственик на сайтове. За мен като търговец има, защото не се занимавам, или поне не толкова активно колкото бих, да си търся сам афилиейти. Там са си, аз пускам кампания и те се включват. Това е, а и друга причина не се сещам. Другото е пак за тези със сайтовете - нормално хората искат статистики и тн., които аз не трябва да мисля как и с какво, а платформата им ги вади.

От гледна точка на собственик на сайтове и причина да продължават да съществуват такива сайтове е , че те подсигуряват една безпристрастност в отчетите и статистиката.

иначе всеки би могъл да се свърже директно с търговеца / афилиейта ако програмата е взаимоизгодна (защо да продължиш да плащаш комисион за мрежата като може да го дадете на афилиата и да сте по-атрактивен за него) и след определен период да се прескача самата мрежа.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Аз да си кажа мнението - от 2 лева съм доволен. Имат мега яка статистика в панела - за кликове, уникални, импресии, комисиони, конверсии, по топ референти и още. Як софтуер - пълна прозрачност. Изплащат на време натрупаните комисионни.

Като изключим един рекламодател (FashionUp.bg), който вече година не си изплаща комисионните към 2 лева... съответно те не могат да преведат сумите към афилиейтите (или поне моите още не са), друго оплаквания нямам. Все още не съм разпитвал много какво се случва с тях... но ми е странно - нали се подписват договори - е как тогава тия румънски *** от FashionUp.bg не си изплащат комисионните?!? Скоро ще разпитам съпорта на 2лева дали има някакво развитие, като се надявам вече да ги съдят.

А за Affiliateforme - още не съм събрал минимума за изплащане. Като го направя и ми изплатят сумата, ще кажа мнение.
Благодаря за мнението! Снощи ги разглеждах и реших първо да поразпитам дали има смисъл.
Кой вариант бихте препоръчали за договор с 2 лева - физ.лице или фирма?
 
От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Тези оправдания са доста старнни , да не кажа смешни. Ти имаш отношения с румънците от 2лева, не със другите румънци, да не говорим че търговеца подписва договор и остава едни 450 лева депозит при тях. търси си парите не ги оставяй да те мотаят според мен

Прав си донякъде. Сумата която очаквам от некоректния рекламодател не е толкова голяма, затова не съм си ги потърсил.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Някои знае ли кога ще изплатят комисионите от старата платформа на affiliateforme аз 4 месеца чакам да ми платят за септември октомври ноември и декември,писах им казаха че ще ги изплатят ама кога не казват.а последните запитвания от 3 седмици не ми отговарят имам да взимам 199 лв одобрени и 113лв чакащи одобрение.
 
От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Някои знае ли кога ще изплатят комисионите от старата платформа на affiliateforme аз 4 месеца чакам да ми платят за септември октомври ноември и декември,писах им казаха че ще ги изплатят ама кога не казват.а последните запитвания от 3 седмици не ми отговарят имам да взимам 199 лв одобрени и 113лв чакащи одобрение.

I have a bad feeling about this.
И аз чакам отговор от известно време за комисионните от старата система.

Освен това ми се струва, че сами се погребаха с тази недоклатена версия на новата, която пуснаха.
След над 1 година експерименти си бях отсял няколко търговеца, които правиха прилична конверсия, но те или избягаха, или са им спрени кампаниите в новата.

Така, че от средата на миналия месец съм ги спрял и чакам да видя дали ще ме запалят. За продажби от преди месец и нещо, които още чакат одобрение да не говоря.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Ако ви запалят - съд до дупка!
 
Не искам да звуча груб, ама тия май поприключиха. Дано поне имат пари да направят едно прощално парти за себе си, рекламодателите и афилиейтите. :D
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Първо mvm ads изгорях 465 лв сега ако и тези ме из пързалят ужас ,но поне с тези имам договор ще си търся правата.ако не ми платят.в Българя не може да се оправим,много сме назад за Интернет бизнес маи.
 
Re: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Първо mvm ads изгорях 465 лв сега ако и тези ме из пързалят ужас ,но поне с тези имам договор ще си търся правата.ако не ми платят.в Българя не може да се оправим,много сме назад за Интернет бизнес маи.

Не, че е много успокояващо, но Google са по-брутални - там затварят акаунти с много добри суми в тях. Тук поне издъхват рано-рано, преди да те завлекат с нещо по-сериозно. Не казвам, че сумите са малки, но друго си е да те занулят от 4-цифрена сума, друго от 3-цифрена. :) Но такова нещо не съм вижда в CJ, SAS, CB, които реално са еквиваленти на тази мрежа тук. Дано успееш да си вземеш парите. Не знам какво да кажа. А най-добре е собственика или техен представител да излезе с някакво становище за случващото се около тях.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Тези сайтове са типичен пример за hit and run. :) Не можеш да си правиш дългосрочни планове.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Интересно е че пиша на този собственик Alexander Dimitrovski тук ,има профил не отговаря
 

Горе