Какви са ви приоритетите 2022?

Като чета май само аз мисля пенсионерски :)

Пожелавам си: Да са здрави децата и семейството ми.

Професионално не искам нищо за 2022 - може би по-малко работа и повече спокойствие.

В личен план съм си обещал да правя всяка сутрин 10 лицеви опори и 10 коремни преси. Започнах от 1 -ви и до сега съм бетон. Даже по -често 30 - 40 правя... и повече. Зависи как съм на кеф, но всяка сутрин по гащи стартирам така както съм решил. Независимо дали ме мързи, или не. Поне до днес. Надявам се да не изкръшкам като ми писне ужасно. Затова съм заложил и само по 10.
 
В личен план съм си обещал да правя всяка сутрин 10 лицеви опори и 10 коремни преси. Започнах от 1 -ви и до сега съм бетон. Даже по -често 30 - 40 правя... и повече. Зависи как съм на кеф, но всяка сутрин по гащи стартирам така както съм решил. Независимо дали ме мързи, или не. Поне до днес. Надявам се да не изкръшкам като ми писне ужасно. Затова съм заложил и само по 10.

Малко е! Това трябва да ти е само загрявката :D
 
Малко е! Това трябва да ти е само загрявката :D
Искам да си изградя нов навик. Иначе ходя на фитнес да тренирам след 14 - 15 часа. 4 -5 пъти седмично. Лятото тичам и плувам, а сега зимата само фитнесче и "загрявката" сутрин :)
 
Здравейте, пичове
Темата не е много стара, не е и много активна последните месеци обаче не видях никъде нещо специфично, ако съм изтървал моля да ме поправите. 2022 е доста странна година, уж нямам пандемия пък се появи война, има много дискусии за това, че двете събития се отразиха много положително на цялото онлайн пространство, в този контекст ви спомеделям едно четиво за различни идеи, които могат да се започнат през 22-ра, но пък и не само.
 

Горе