Какви са ви приоритетите 2022?

В мечтите си искам никой да не ме занимава с нищо, да си имам една колибка в Стара Планина. Която я няма на google maps. С един подземен склад с осем големи тенекии краве сирене, пет трилитрови буркана люти чушки, 22 крини с боб, няколко кашона шоколад, три големи като воденични камъни пити кашкавал, шест навеса със суджуци и луканки, 600 компота, 82 буркана доматено, един топ коприна, 9 килограма подравки, 400 пакета брашно, 46 литра олио, 12 килограма маслини, няколко котки, едно куче. и 800 хиляди долара.

Толкоз бизнеси , теми , идеи - накрая нищо?
 
В мечтите си искам никой да не ме занимава с нищо, да си имам една колибка в Стара Планина. Която я няма на google maps. С един подземен склад с осем големи тенекии краве сирене, пет трилитрови буркана люти чушки, 22 крини с боб, няколко кашона шоколад, три големи като воденични камъни пити кашкавал, шест навеса със суджуци и луканки, 600 компота, 82 буркана доматено, един топ коприна, 9 килограма подравки, 400 пакета брашно, 46 литра олио, 12 килограма маслини, няколко котки, едно куче. и 800 хиляди долара.
Ти в тая колиба ще имаш повече запаси от държавния резерв... :D:D
 
В мечтите си искам никой да не ме занимава с нищо, да си имам една колибка в Стара Планина. Която я няма на google maps. С един подземен склад с осем големи тенекии краве сирене, пет трилитрови буркана люти чушки, 22 крини с боб, няколко кашона шоколад, три големи като воденични камъни пити кашкавал, шест навеса със суджуци и луканки, 600 компота, 82 буркана доматено, един топ коприна, 9 килограма подравки, 400 пакета брашно, 46 литра олио, 12 килограма маслини, няколко котки, едно куче. и 800 хиляди долара.

Туй в колиба не можеш го събра :) И за к'во са ти 800 хилади долара в колиба в Стара Планина, дето я няма на картата?
 
Гледам всички си пожелахте увеличаване на приходите, печалби и просперитет. Мен пък ме изби точно в обратната посока - благотворителност, явно от възрастта :) Миналата година почнах една организация с цел подпомагане на младежи и развитие на културата и спорта. Щях да правя спортен и културен център на два етажа, ама малко се надцених и спортния център е на трупчета, а културния център е почти завършен. Приоритетите са ми до 2-3 месеца да се почне работа от някъде. Цялата организация е готова, само ремонтните дейности ме бавят, че бавно става всичко и много пари заминават. Не знам все още къде точно ще се свържат линиите, ама само такова нещо не бях правил, а го мисля от над 10 години :) Привлякъл съм феноменални варненски артисти, певци и други таланти, както и доста други хора, а и няколко доста сериозни организации. На който съм показал цялата концепция, всеки казва, че това е много голямо и пита как да помогне, което ме надъхва още повече, ама да видим....
 
Евала, biaaro! Това се вика сериозна инициатива. Успех!
 
Да си намеря любовница и повече чистене като човек.

Поздрави,
Станимир И
 
Гледам всички си пожелахте увеличаване на приходите, печалби и просперитет. Мен пък ме изби точно в обратната посока - благотворителност, явно от възрастта :) Миналата година почнах една организация с цел подпомагане на младежи и развитие на културата и спорта. Щях да правя спортен и културен център на два етажа, ама малко се надцених и спортния център е на трупчета, а културния център е почти завършен. Приоритетите са ми до 2-3 месеца да се почне работа от някъде. Цялата организация е готова, само ремонтните дейности ме бавят, че бавно става всичко и много пари заминават. Не знам все още къде точно ще се свържат линиите, ама само такова нещо не бях правил, а го мисля от над 10 години :) Привлякъл съм феноменални варненски артисти, певци и други таланти, както и доста други хора, а и няколко доста сериозни организации. На който съм показал цялата концепция, всеки казва, че това е много голямо и пита как да помогне, което ме надъхва още повече, ама да видим....

Извинявай, ама това все едно Киро Брейка чета/слушам...
 
Аз искам да стана крипто милиардер, и да си стоя по цял ден и да не правя нищо.



Иначе в интерес на истината - нямам още приоритети точни, оглеждам се.

Обсебен си от това крипто - най-добре да го признаеш пред себе си и пак да се отдадеш на криптоманията и уеб 3.0
 
Обсебен си от това крипто - най-добре да го признаеш пред себе си и пак да се отдадеш на криптоманията и уеб 3.0

Обратното е, в /r/buttcoin се развличам като ми писне да се занимавам с нещата които правя сега. Чакам си стоката още няколко дни, и после едва ли ще ми се занимава да влизам в дискусии за бътера.

най-добре да го признаеш пред себе си и пак да се отдадеш на криптоманията и уеб 3.0

Е това е. Да не празя нищо значи и да се моля да ходи цената на хора. Не не мерси. А като казах, че се оглеждам ,нямах предвид, че нищо не правя, оглеждам се за варианти. Май и криза идва скоро, ще трябва да имаме пари в кеш.
 
Последно редактирано:
Нещо такова го мисля, ама по красиво и без чалга партита :)
Извинявай, ама това изглежда като голяма тъпотия. Ясно, че някои хора ги изби на гюбек покрай тая корона, та лятото беше много показателно с тоталния разгул по курортите.

Какъв ще ти е точно завета при положение, че правиш нещо което звучи толкова стандартно.

Аз бих помислил за нещо, което ще е насочено към наистина пренегрегваните групи от хора.

А моето мненийце беше и като шегичка. Няма да слагам каска и да се окопаеам в гората (засега). Между другото мернах каска от ВСВ за 10 лв.
 
Извинявай, ама това изглежда като голяма тъпотия. Ясно, че някои хора ги изби на гюбек покрай тая корона, та лятото беше много показателно с тоталния разгул по курортите.

Какъв ще ти е точно завета при положение, че правиш нещо което звучи толкова стандартно.

Аз бих помислил за нещо, което ще е насочено към наистина пренегрегваните групи от хора.

А моето мненийце беше и като шегичка. Няма да слагам каска и да се окопаеам в гората (засега). Между другото мернах каска от ВСВ за 10 лв.
Това с Киро Брейка беше лигавня, разбира се. Като му дойде времето ще запозная форума с цялата концепция и всеки ще може да каже колко е голяма тъпнята :)
 
матряла не става, едно 90% не заслужат и да си мръднеш пръста за тях.
Дано си намерил начин да отсееш боклуците, че да помагаш на отрепки носи лоша карма
 
матряла не става, едно 90% не заслужат и да си мръднеш пръста за тях.
Дано си намерил начин да отсееш боклуците, че да помагаш на отрепки носи лоша карма
Аз съм по-скоро добронамерен. Но по принцип е така, както казваш. Много звездобройци и малки принцове схемаджии се навъдиха.
Аз бих направил нещо за книгите. Или да кажем как нещо стойностно да стигне до хората. Не само стойностно, ами такова, което ще ги възпитава на нещо стойностно. Щото колкото и да реват все пак си има неща които са константа.

Да ти кажа сега се сетих за книгите с илюстрации на Марая. Дори го познавам човека, които направи дигиталните копия на илюстрациите. И кво направиха? Напечатаха ги на евтина ниско качествена хартия и ги пуснаха по 30 лв.
 
Обсебен си от това крипто - най-добре да го признаеш пред себе си и пак да се отдадеш на криптоманията и уеб 3.0
Дай му 2 месеца, де..., ти съвсем след прехода искаш нов на 180 градуса. :rolleyes:
Човекът дори нова тема си направил, за да си спами постове от нокойнърския редит, ама виж, никой не му се върза и сам почна да разгръща първоначалното си желание, накъдето искаше да се развие темата, че в биткойнърската вече си гука сам и е скучно. :D
 
Не са много. По някои работя още 2021г. или преди това. Като цяло имам точни дати за повечето. Никога не се знае де.

А и харесвам един принцип - по-добре да се целя по-високо. Така дори да стане 50% пак ще съм надминал себе си. Това е до личен характер. Жена ми би се депресирала ако нещо не мине по план и за това си поставя лесни цели.

Да, може би е така, вероятно е до характер. Успех с целите и стискам палци да ги надминеш :)
 

Горе