Какви стоки биха се продавали добре?

Човека вече разбра, че не е единствения, който е намерил топла вопла в пералнята, парна се вече един вид.. :) и сега максимално се опитва да не поддава на изкушението си да счупи некоя поза у форума или да лъсне сред нас ламерите с некой копнат факт от нета или горко ни - с цитат от Ницше :D
Ама аз знам, че е временно положение, то просто не го свърта, сърце не трае :D
 
Е аз не се подигравам. Обеща данни публично и аз ги чакам :).
Управата на форума ме помоли, и изрично предупреди, че информацията която давам трябва да бъде платена, а не публично споделена. Съжалявам, форумът не е мой.
 
Управата на форума ме помоли, и изрично предупреди, че информацията която давам трябва да бъде платена, а не публично споделена. Съжалявам, форумът не е мой.
@Blinky, @coolice Така ли е? Да не се месим в срещите на високо ниво ако е вярно :D !
 
Предупредили са го за ежеминутното пускане на лично инфо/собственост и тн на стотиците домейни, които без никаква логична причина пуска постоянно :) Само че по му отърва да е "резнат" за невижданата в тоз форум мъдрост и Практически опит :D


И кво само ми се "енгриш" на всеки пост ахахаха, нали знаеш приказката - дай да не се дебнем, че нема начин да не се хванем ;)

Ти всъщност на колко години си бре диктета? И колко време сновеш изобщо в нета.. Това, което съм видял от теб, ми подсказва, че имаш не повече от 2г опит с интернет. Прав ли съм?
 
Ако от 95та не е просто времето в което си намерил първата порнетка в нета, а е годината от която се занимаваш професионално, ТО защо тогава аджеба се държиш толкова ИДИОТСКИ?? Защо подценяваш аудиторията тук и постоянно показваш ултра ламерско поведение и така наречените "знания" присъщи на първолак.. Нарочно ли е?
 
То е ясно защо не иска да си показва безценните анализи публично. Вероятно се притеснява да не ги оспорим като глупости. И аз залагам на макс до 2 г. опит. Хората с опит не пишат по подобен начин да си придават важности, това се изживява първите 1 до 2 години, после се смиряваш, защото почваш да разбираш, че нищо не разбираш. Принципа на малкия кръг и големия кръг. Който е чел книжки знае :)
 
Защо подценяваш аудиторията тук и постоянно показваш ултра ламерско поведение и така наречените "знания" присъщи на първолак.. Нарочно ли е?
Естествено, във всяка област е нужна мотивация, а заедно с това чувството Ви за хумор е невероятно. :)
 
Другия вариант, наистина да е в критическа :) някои го карат по-тежко :D или най-най първоначалните ми съмнения - някоя яко ощипана госпожица ахахаха
Но пък бая много лИчИ на некое нескУпосано синче с властен татко :p
 
То е ясно защо не иска да си показва безценните анализи публично. Вероятно се притеснява да не ги оспорим като глупости. И аз залагам на макс до 2 г. опит. Хората с опит не пишат по подобен начин да си придават важности, това се изживява първите 1 до 2 години, после се смиряваш, защото почваш да разбираш, че нищо не разбираш. Принципа на малкия кръг и големия кръг. Който е чел книжки знае :)

„Дон Кихот де ла Манча“ (на испански: „Don Quijote de la Mancha“) е роман от испанския писател Мигел де Сервантес.

Романът започва с главния герой – Алонсо Кихано, наближаващ петдесетте години, който живее със своята племенница и икономката си, в част на Ла Манча. Алонсо Кихано е един обикновен благородник, вманиачен в четенето на рицарски истории и книги, вярвайки, че всичко, написано в тях, е вярно. Неговите приятели и роднини го вземат за луд, когато ненадейно главният герой променя името си на дон Кихот и се самопровъзгласява за рицар. Прави сам костюма си, и поема на път из земите на тогавашна Испания, яхнал своя стар кон, който кръщава Росинант (на испански означава „кранта“). Въобразява си, че съседското момиче – обикновена селянка, е принцеса Дулсинея, на която той е обрекъл сърцето си във вечна любов и посвещава подвизите си именно на нея.

Толкова е жалко да виждам, че продължавате сляпо да вярвате на всичко, което е написано в книгите, а опит кога ще натрупате?
 
Толкова е жалко да виждам, че продължавате сляпо да вярвате на всичко, което е написано в книгите, а опит кога ще натрупате?

Дай анализа да видим или поне част от него, каквото и друго да кажеш си остава глупост, като по горната.
 
ахахаха ПЕДАГОЖКА 99% сигурно :)
Най-вероятно съпруга на някой, който наистина се занимава с интернет. Станало й е интересно кви са тия онлайн галимации и от 2г се опитва да съчетае невъзможното - да възпитава хлебмастърите ахахаа абсолютише невъзможнише :D:D:D

Само остава да разберем, съпругът дали знае за нейните нови интернет емоции :) ;)
 
Дай анализа да видим или поне част от него, каквото и друго да кажеш си остава глупост, като по горната.

"Мъката не е създадена за чудовищата, а за хората. Но когато хората я чувстват прекалено дълго, се превръщат в чудовища."

Сега разбираш ли защо трудно се разбираме? Спри да ми завиждаш за знанията, уменията, и успехите, които имам!
 
"Мъката не е създадена за чудовищата, а за хората. Но когато хората я чувстват прекалено дълго, се превръщат в чудовища."

Сега разбираш ли защо трудно се разбираме? Спри да ми завиждаш за знанията, уменията, и успехите, които имам!

Слагам те при откачалките! Имаш умения да пишеш глупости, знания нямаш, не си въобразявай небивалици.
 
Гугъл отдавна е преместил тоя фором в категория "Хумор и Забава".

Няма много предприемачески теми, а и търговията тука не върви особено.

Само Блинки отвреме-навреме се опитва да насочи стадото в правилната посока ама никой не прихваща...
 
Последно редактирано:

Горе